تصاویر بازی Forza Motorsport 4

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

اولین تصاویر منتشر شده از این بازی :

ss_FM4_VGA_2005_Ford_GT_1.jpg.jpg

بزرگتر

ss_FM4_VGA_2005_Ford_GT_4.jpg.jpg

بزرگتر

ss_FM4_VGA_2005_Ford_GT_2.jpg.jpg

بزرگتر

ss_FM4_VGA_2005_Ford_GT_3.jpg.jpg

بزرگتر

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
این قسمت بازی که میشه از کینکت استفاده کرد واقعا جالبه . تریلرش تو E3 بسیار هیجان انگیز بود :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
گرافیکش واقعا جای هیچ حرفی را نگذاشته من خیلی دوست دارم با کینکت بازی کنم اینا خیلی حال میده فقط ایکاش بنز SLS هم توش باشه دیگه بیشتر حال میده :d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
یا علییییی کفمون برید عجب گرافیکی داره
ولی من اصلا" از سریی فورزا خوشم نیومده نمیدونم چرا ولی اینو دیدم شاید بازی کنم!!!!!!!!!!!!!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
گرافیکش واقعا جای هیچ حرفی را نگذاشته من خیلی دوست دارم با کینکت بازی کنم اینا خیلی حال میده فقط ایکاش بنز SLS هم توش باشه دیگه بیشتر حال میده :d
توی NFS HP هست ! دیگه تو این نباشه!..........
یا علییییی کفمون برید عجب گرافیکی داره
ولی من اصلا" از سریی فورزا خوشم نیومده نمیدونم چرا ولی اینو دیدم شاید بازی کنم!!!!!!!!!!!!!
:-o/:)

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
این جور عکس ها به bullshot معروفن. تو GT5 هم کلی از اینا رو تبلیغ می کردن و ملت ساده هم میگفتن کفمون برید و این حرفا اخرشم اون جوری از اب دراومد.
اره اشتباه تایپی بود. مشکل من اونایی هستن که فک میکنن اینا از گیم پلی هستش

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این جور عکس ها به biullsot معروفن. تو GT5 هم کلی از اینا رو تبلیغ می کردن و ملت ساده هم میگفتن کفمون برید و این حرفا اخرشم اون جوری از اب دراومد.

منظورتون bullshot هست ؟

حالت Photo Mode هست دیگه ! مدلسازی های با جزئیات گذاشتن با افکت های زیبا ! دیگه سر Forza 3 مشخص شد شیوه T10 برای مخاطبهاش و الان فکر نمیکنم کسی ندونه قضیه چیه !

ولی عکسهایی که از این قسمت از بازی گذاشتن تفاوت چندانی با اینهایی که دارید میبینید ندارن ! قسمت in-Race چرا ! تفاوت داره با این !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
هر كاري مي كنن فقط اون aa درست كنن تنها مشكل 3 همون بود فاحش نبود اما تو چشم بود

سايه هاي بازي اگه همين كيفيت رو داشته باشن و مثل همين عكس چند مرحله اي باشن فوق العادس

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
هر كاري مي كنن فقط اون aa درست كنن تنها مشكل 3 همون بود فاحش نبود اما تو چشم بود

سايه هاي بازي اگه همين كيفيت رو داشته باشن و مثل همين عكس چند مرحله اي باشن فوق العادس

داخل بازی براشون سخته یه همچین AA ای ! تو Forza 3 داخل بازی 2xAA بود ! این هم فک نمیکنم فرق چندانی بکنه !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خوب 2x با 720p كمه ديگه بايد 4x باشه كاري كه gt كرده توي كيفيت كار خيلي تاثير داره

GT5 سایه هاش اصلاً روش AA اعمال نمیشد و بخاطر همین پر از jaggy بود ! بهترین بازی ریسینگ در زمینه AA رو میشه Dirt2 به شمار آورد که با 30fps , 4xAA در 720p رندر میشه ! Forza 3 هم با 60fps و 2xAA روی 720p رندر میشد ! خیلی بعیده که بتونن 4xAA رو تو Forza 4 بکار ببرن ! پس دلت رو صابون نزن ! خیلی سنگین میشه بازی و قابل اجرا نیست تقریباً !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر