تصاویر بازی Enslaved

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
سلام

اسکن های بازی Enslaved

t1015678_giscan1.jpg
...

t1015679_giscan2.jpg
...

t1015680_giscan3.jpg
...

t1015706_giscan4.jpg
...

t1015707_giscan5.jpg
...

t1015708_giscan6.jpg
...

T mesle taha

کاربر سایت
Sep 10, 2009
29
نام
طه
مثل اینکه از کشتن ناریکو در heavenly swordپشیمون شدن,خواستن یه جوری تو این بازی جبران کنن,البته حق دارن پشیمون باشن,چون خیلی زود شخصیت به این خوبی رو از دست دادن

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مثل اینکه از کشتن ناریکو در heavenly swordپشیمون شدن,خواستن یه جوری تو این بازی جبران کنن,البته حق دارن پشیمون باشن,چون خیلی زود شخصیت به این خوبی رو از دست دادن
دوست عزیز نمی شه مهمترین قسمت بازی رو اینجوری Open تعریف نکید!من و خیلیای دیگه هنوز بازی رو انجام ندادیم.الان کلا داستان نابود شد برای من با این تحلیل شما!:mad:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گمام کنم IPـه HS دست سونی باشه و استفاده کردن از کرکترهای اون و حتی ارتباط داستانی نمیتونه به این سادگی ها باشه.
T mesle taha جون کشتن یک شخصیت در داستان تصمیمی نیست که طرف تو 1 دقیقه بگیره که بخواد بعدا پیشمون بشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ماکان جان هر چند که هنوز چیزی گفته نشده ولی شاید این دو با هم ارتباطی داشته باشند
پوریا با توجه به اینکه:

ناریکو مرد!

و اینکه به احتمال زیاد IP این بازی واسه سونی باشه احتمال این قضیه خیلی کمه.

حالا IP این HS ماله کی هست؟ یکی توضیح بده...

پ.ن: خدا کنه این بازی هیچ ربطی به HS نداشته باشه چون همونطور که همه میدونن من از این بازی بدم میاد!:biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
حالا IP این HS ماله کی هست؟ یکی توضیح بده...
سلام ماکان.
IP متعلق به SCE همون Sony هست...
خیالتو راحت کنم این بازی هیچ ربطی به HS نداره،اوایل که آرت ورک های این بازی اومد همه فکر کردن HS2 بعد یکی از مدیرای NT بعد از اعلام کردن مالتی بودن IP جدید اینجوری به طرفدارای بازی ضد حال ضد!:
We’re not abandoning HS just on a whim because we want to go off and do something different - there’s a great huge raft of reasons behind us taking the direction we are - and it’s also the nature of the business that I’m not allowed to share any of those reasons with you
As for the ‘you’re just not doing HS2 NOW’ comments - well one thing you learn in this industry is that you never say ‘Never’. So I’m not going to say we’ll “never” go back and make HS2 - but it’s something I personally see as extremely unlikely.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر