تصاویر بازی DriveClub

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
گرافیک بازی برای یه کنسولی مثل ps3 خیلی خوب و قابل قبوله اما برای ps4 ......تریلر آخری که از FMS5 اومد رو با تریلر گیم پلی DC مقایسه کنی میفهمی که یه نسل اختلاف بینشونه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
گرافیک بازی برای یه کنسولی مثل ps3 خیلی خوب و قابل قبوله اما برای ps4 ......تریلر آخری که از FMS5 اومد رو با تریلر گیم پلی DC مقایسه کنی میفهمی که یه نسل اختلاف بینشونه
نه بیشتر برای کنسولی مثل Ps1 خوبه .قطعا شما فورزا رو با واقعیتم مقایسه کنید می بینید که یه نسل از واقعیتم جلوتره :|

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
نه بیشتر برای کنسولی مثل Ps1 خوبه .قطعا شما فورزا رو با واقعیتم مقایسه کنید می بینید که یه نسل از واقعیتم جلوتره :|

حقیقتا که همینطور نشون میده !!!
حالا هرچقدر میخواید ترول کنید یا اینطوری حقیقتو کتمان کنید !
گرافیک بازی افتضاحه ! شما راضید و فکر میکنید خوبه ، دیگه دید خودتونه .
نه تکسچر های با کیفیتی داره نه aa و نه هیچ .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

بهترین بازی e3 که f5 شد اصلا قابل قیاس با این نیست اصلا سبکشون فرق داره باید با gt7 مقایسه بشه. اما حقیقتا این بازی برای نسل بعد گرافیکش خیلی خوب نیست گیم پلیش هم خیلی جالب نمی زنه شما نگاهی به تریلر جدید watchdog بنداز اصلا نمی شه با این بازی قیاسش کرد

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
بهترین بازی e3 که f5 شد اصلا قابل قیاس با این نیست اصلا سبکشون فرق داره باید با gt7 مقایسه بشه. اما حقیقتا این بازی برای نسل بعد گرافیکش خیلی خوب نیست گیم پلیش هم خیلی جالب نمی زنه شما نگاهی به تریلر جدید watchdog بنداز اصلا نمی شه با این بازی قیاسش کرد
یا قمر بنی هاشم :-o:(:((
من نمی دونم بعضی از دوستان از یه بازی لانچ تایتل چه انتظاری دارن همین FM5 یه سری مشکلات تکنیکی داره که خب طبیعیه چون اونم لانچ تایتله ;)

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
میخواید تاپیک و به گند بکشید برید یه جا دیگه!
اینو دیگه ندیده بودیم هیترهای یه بازی بیان تو تاپیک عکسای اون حرف یه بازی دیگه رو بزنن
میخواید راجع به FORZA حرف بزنید برید یه جا دیگه
هرکی هم مشکلی داره بازی نکنه اینو.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
حقیقتا که همینطور نشون میده !!!
حالا هرچقدر میخواید ترول کنید یا اینطوری حقیقتو کتمان کنید !
گرافیک بازی افتضاحه ! شما راضید و فکر میکنید خوبه ، دیگه دید خودتونه .
نه تکسچر های با کیفیتی داره نه aa و نه هیچ .

Rushy of Evolution Studios mentioned on NeoGAF that the latest builds of the game are using an anti-aliasing solution

High quality videos of DriveClub - Gamersyde

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اتفاقا گرافیک بازی خیلی بهتر از سری اولیه که دیدمش، گرافیک محیط و نورپردازی داینامیکش واقعا بی نظیره. گرچه از اونور جزییات ماشین ها و داخل کابین یکم پایینه. پیشنهاد میکنم حتما این footage مستقیم که gamersyde گذاشته رو 1080p دانلود کنید و ببینید.

در مورد AA:

This footage is from Gamescom. We've since implemented a new anti-aliasing solution which helps significantly with picture quality and reducing the number of 'jaggies' present on screen.

We'll be releasing new direct feed videos before launch, and with each one you'll see further improvements as we continue to optimise the game.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=80322541&postcount=3184

امیدوارم در آخر به 60fps هم برسن.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من نظرم رو طبق این عکسای اخیری که دوستان گذاشتن گفتم ، هنوز این ویدیوی جدید رو ندیدم .
طبق اون عکسا داخل ماشین ها خیلی مصنوعی بنظر میرسه ، داشبورد و کیلومتر و ... ! یعنی جزییات داخل ماشین ها ضعیف نیست ، چیزی در خور افتضاحه !
یکم داخل ماشین از فیزیک استفاده کنند بد نمیشه .

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
به شکل مشکوکی این بازی پایین تر از سطحی هست که ادم بگه بازی ماله نسله بعده ... گرافیک که صحبتش نیست اون طراحه HUD بازییم من ببینم یه صحبتی باهاش دارم !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
'گرافیک بازی واقعا عالی شده تا عرضه بازی هم بهتر میشه.کلا پیشرفت عجیبی داشت از یه گرافیک نا امید کننده تبدیل شد به یکی از بهترین ها خدا میدونه تا عرضه بازی چقدر پیشرفت میکنه
من نمی دونم بعضی از دوستان از یه بازی لانچ تایتل چه انتظاری دارن همین FM5 یه سری
مشکلات تکنیکی داره​
که خب طبیعیه چون اونم
لانچ تایتله​
بازی کامل نشده طبیعیه مشکلاتی داره ولی واقعا فکر کردی بازی رو باهمین مشکلات عرضه میشه:Dt10رو فکر کنم نشناختی هنوز:D کیفیت گرافیک فنی و بصری فورتزا تو سبک ریسینگ یه شاخصه که بقیه رو باهاش مقایسه میکنن:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این بازی برای پلاس مجانیه؟ خوب پس دوستان چرا اینقدر سر گرافیک بحث میکنن؟ مگه قراره بالاش پول بدن؟:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این بازی برای پلاس مجانیه؟ خوب پس دوستان چرا اینقدر سر گرافیک بحث میکنن؟ مگه قراره بالاش پول بدن؟:D
اگه شوخیه که شوخیشم خوب نیست . مگه 360 فنا بالای بازیاشون پول میدن که اینهمه بحث میکنن ؟ حرفایی میزنین که آدم میخاد سر به بیابون بزاره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر