تصاویر بازی Call of Duty: Black Ops

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ss_codblack4.jpg.jpg

بزرگتر

ss_codblack2.jpg.jpg

بزرگتر

ss_codblack.jpg.jpg

بزرگتر

ss_codblack3.jpg.jpg

بزرگتر

ss_codblack1.jpg.jpg

بزرگتر

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خودمون زودتر از همه سایت‌ها به جز IGN عکس‌ها رو آپ کردیم بعد از یوروگیمر میزارید دوباره؟ :D خسته نباشیم :D
دقیقا ! من نمیدونم فلسفه این تاپیک ها با وجود صفحه اصلی به این زیبایی و داشتن قسمت عکس مجزا چیه ! عکس ها چند ساعت پیش رفت تو بازی سنتر، وقتی فقط یکی دو تا سایت عکس را داشتند، اون وقت چی... باید Watermark یه سایت دیگه رو تاپیک های انجمنمون باشه !

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خودمون زودتر از همه سایت‌ها به جز IGN عکس‌ها رو آپ کردیم بعد از یوروگیمر میزارید دوباره؟ :D خسته نباشیم :D

دقیقا ! من نمیدونم فلسفه این تاپیک ها با وجود صفحه اصلی به این زیبایی و داشتن قسمت عکس مجزا چیه ! عکس ها چند ساعت پیش رفت تو بازی سنتر، وقتی فقط یکی دو تا سایت عکس را داشتند، اون وقت چی... باید Watermark یه سایت دیگه رو تاپیک های انجمنمون باشه !

در مورد عکس هایی که روی صفحه اصلی اپلود میکنید دستتتون درد نکنه ولی اگه عکس ها زودتر به دستتون میرسه باید اینجا هم عکس ها رو بذارید چون اینجا گفت و گو انجام میشه و در مورد بازی بحث میشه نه روی صفحه اصلی سایت

در مورد عکس ها هم فکر کنم روی صفحه اصلی فقط عکس رسمی منتشر شده رو میتونید فرار بدید عکس های مجله ها و عکس های غیر رسمی رو نمیشه رو صفحه اصلی قرار داد قرار داد پس وجود تاپیک های عکس برای بازی ها لازمه

دوستان تحریریه هم به جای تیکه انداختن اگه مشکلی هست به طور مستقیم با من صحبت کنن و یا از طریق مدیران کل به من اطلاع بدند خیلی بهتره من همیشه سعی میکنم احترام دوستان رو داشته باشم ولی تیکه انداختن و بی احترامی رو قبول نخواهم کرد

اگه قانون جدیدی برای گذاشتن عکس ها هستش باید توسط مدیران کل به همه اعضا گفته بشه

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نه حسن جان، اصلا این که شما اینجا زحمت می کشید و به روز ترین عکس ها رو قرار میدید شکی نیست، تیکه ای هم خدای نکرده انداخته نشده. من فقط منظورم اینه که بیشتر به صفحه اصلی توجه کنیم چون الان دیگه توسط بعضی از سازنده و ناشر ها برای ما عکس و تیزر فرستاده میشه، پس چه بهتر که عکس های خودمون رو قرار بدیم.

راجع به تاپیک هم درسته، من منظورم نبود که اصلا وجود نداشته باشه ولی در مورد عکس های رسمی منظورم این بود که اونجا قرار داده بشه بهتر ِ چون الان دیگه دسترسی به عکس ها خیلی راحت شده و مثل قبل نیست که صفحه اصلی جایی برای قرار دادن عکس و فیلم نداشت.

راجع به این قضیه مدیران یه قولی به ما دادند که باید منتظر ببینیم به چه صورت میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر