تصاویر افشا شده نهایی آیفون ۶ در جعبه خود!!!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تا کنون در چند مورد تصاویری از آیفون ۶ که بنا بر حدس و گمان‌ها در ماه سپتامبر روانه بازار می‌شود، افشا شده است؛ اما این بار این تصاویر جدید طراحی نهایی این هوشمند را در جعبه‌ای که قرار است با آن روانه بازار شود، نشان می‌دهد. گویا آیفون ۶ به لحاظ طراحی‌‌ همان چیزی است که پیش از این تصور آن را می‌کردیم!

به گزراش «تابناک» هنگامی که آیفون ۵ روانه بازار شد، کسی متعجب نبود، زیرا پیش از آن تصاویر زیادی از طراحی آن افشا شده بود، در فضای اینترنت منتشر شده بود. همین داستان گویا درباره آیفون ۶ نیز تکرار شده است. هوشمندی که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری دیگر از نقاط جهان کاربران منتظر خرید آن هستند.

هر‌چند تصاویر افشا شده قبلی از طراحی نهایی آیفون ۶ در برخی موارد، تفاوت‌هایی با هم داشته‌اند، این بار تصاویری در فضای نت منتشر شده ‌که این هوشمند را در جعبه فروش خود نشان می‌دهد. خود گوشی اما تا اندازه بسیاری شبیه به‌‌ همان تصاویری است که پیش از این افشا شده بود.

407223_222.jpg

یکی از منابع موثق گفته است، این تصاویر توسط یکی از کار‌شناسان بررسی Beta در شرکت اپل تهیه و منتشر شده، ولی از دادن جزئیات دیگر خودداری کرده است؛ هرچند تصاویر کنونی، نسبت به نمونه‌های قبلی بسیار قانع کننده است، هنوز هم نمی‌توان ‌یقینی گفت که این‌‌ همان هوشمندی است که قرار است در ماه سپتامبر روانه بازار شود. البته با آنالیز EXIF و بررسی دستکاری‌های تصویر و پشت صحنه تصاویر، می‌توان گفت که این تصاویر منتشر‌ه کاملاً حقیقی هستند. البته باز هم این گزاره ۱۰۰ درصدی نیست.

407224_463.jpg

همان گونه که گفته شد، این تصاویر تا اندازه بسیاری مطابق با تصاویری است که پیش از این در فضای نت منتشر شده بود. همچنین نشان دهنده این است که اپل بیش از حد از طراحی‌های سنتی آیفون فاصله نگرفته است. هیچ‌کس هم انتظار یک سنت شکنی را از اپل نداشته و ندارد.

407225_582.jpg

البته همه چیز را زمان تعیین می‌کند، ولی یک نکته کاملاً مسلم است: اگر این تصاویر واقعی باشند، باید گفت که آیفون ۶ به شکلی ویژه‌ای باریک است و در عین حال، هنوز طراحی آن‌‌ همان آیفون است! حال باید تا ماه سپتامبر صبر کرد تا دید آیا این آیفون‌‌ همان چیزی است که قرار است از سوی اپل روانه بازار شود یا خیر؟!

407226_472.jpg

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ممنون از خبر یا شاید شایعه :d

ولی اگر واقعا همین آیفون 6 باشه فاکتور از امکانات اضافه شده و سیستم قوی تر شده ی داخلی که حتما بهترین خواهد بود ظاهر این چیزی که توی عکس من دارم میبینم اصلا برای من آیفون رو تداعی نمیکنه :d
نمیدونم چرا ولی این شکل بیشتر به اسمارت فون های سامسونگ و اچ تی سی یا کلا اسمارت فون های مارک دیگه شبیه هست تا برند آيفون .
چون آیفون باید یکم مربعی تر باشه تا اینطوری گرد مانند .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ممنون از خبر یا شاید شایعه :d

ولی اگر واقعا همین آیفون 6 باشه فاکتور از امکانات اضافه شده و سیستم قوی تر شده ی داخلی که حتما بهترین خواهد بود ظاهر این چیزی که توی عکس من دارم میبینم اصلا برای من آیفون رو تداعی نمیکنه :d
نمیدونم چرا ولی این شکل بیشتر به اسمارت فون های سامسونگ و اچ تی سی یا کلا اسمارت فون های مارک دیگه شبیه هست تا برند آيفون .
چون آیفون باید یکم مربعی تر باشه تا اینطوری گرد مانند .

مطمئن باشید همینه،
آیفون مجبور بود برای افزایش اسکرینش یه تغییراتی بده، ولی من هنوز هم با اون شکل و اندازه آیفون چهار بیشتر حال میکنم!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بنظر من ايفون بايد مربع باشه با بزرگتر كردنش ى جورايى اصالت خودشو از دست ميده نظر شخصى،الان بنظرم اندازش مناسب

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
من گوشی قبلیمو رد کردم، برنامه چیدم برای این که iPhone 6 بگیرم:D فقط مشکلم با اینه که امیدوارم 32 GB این گوشی، قیمتش زیر 3 تومن باشه :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ممکنه در همین حدودا باشه ولی این عکسا قشنگ فیکه! حداقل اون عکس آیفون دور طلایی رو با خودش که سفید نقره ایه یکی میکردن!

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
مطمئن باشید همینه،
آیفون مجبور بود برای افزایش اسکرینش یه تغییراتی بده، ولی من هنوز هم با اون شکل و اندازه آیفون چهار بیشتر حال میکنم!

واقعا ایفون چهار از نظر اندازه و خوش ساختی بهترین بود...رو دسش هیچی نیست واقعاً.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ممکنه در همین حدودا باشه ولی این عکسا قشنگ فیکه! حداقل اون عکس آیفون دور طلایی رو با خودش که سفید نقره ایه یکی میکردن!

من میگم 100% خودشه. غیر ممکنه ظاهرش غیر از این باشه.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من میگم 100% خودشه. غیر ممکنه ظاهرش غیر از این باشه.
احتمال زیاد که همینطور خواهد بود ولی منظورم این عکس بود که این آیفون واقعی نیست!
بهرحال من با iPhone 5s بیشتر حال میکنم تا این! امیدوارم پشتش اون خط های سفید رو به اون شکل نداشته باشه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چی میگی عزیز.عکس رو جعبه دور ایفون طلایی اما خودش سفیده

کاری به رنگش ندارم، شاید این دو ماله یک جعبه و گوشی نباشن! چون برای تست فرستاده شده ممکنه از همه رنگ هاش بوده باشه، ولی ظاهرش شک ندارم همینه.

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
احتمال خیلی زیاد آیفون نهایی همین شکلی میشه که زیاد باب میل من نیست .
عکس روی جعبه هم با ios 7 که خب قاعدتا باید با ios 8 باشه و تا النم 5 تا بتا ازش اومده و کاملا تفاوتاش معلومه ، یه نمه فیک می زنه

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
به بدنه و دکمه‌ها دقت کنید معلومه که فیکه. اصلاً پلاستیکی هست. iOS 8 هم Health رو باید داشته باشه که روی صفحه اصلی من همچین چیزی رو نمیبینم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر