تصاویری از بازی جدید استودیو Playdead منتشر شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
 استودیو پلی‌دد (Playdead) سازندۀ دو عنوان تحسین شدۀ Limbo و Inside در طول چند سال گذشته در سکوت خبری قرار داشت، اما مدتی پیش باخبر شدیم که این استودیو بر روی پروژۀ جدیدی کار می‌کند. برای بازی جدید استودیو Playdead تاکنون حتی نامی مشخص نشده است، متاسفانه این استودیو در رونمایی از بازی بعدی خود تنها به چندین پست بسنده کرده و اطلاعات چندانی از آن منتشر نکرده است. اما به‌ تازگی پس از گذشت مدتی طولانی، استودیو پلی‌دد در اکانت توییتر و سایت رسمی خود تصاویری مفهومی از بازی جدید خود منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
B.F.M.V
دوست عزیز شما برای چی از رو اخبار پوشش داده شده یکی دیگه میزنید؟ سر الن ویک هم همین کار کردید شاید اطلاعیه های شما هم مثل مال من مشکل داره!

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
B.F.M.V
دوست عزیز شما برای چی از رو اخبار پوشش داده شده یکی دیگه میزنید؟ سر الن ویک هم همین کار کردید شاید اطلاعیه های شما هم مثل مال من مشکل داره!
هیچ مشکلی در هیچ قسمتی وجود نداره!
طبق هماهنگی‌ که انجام میشه، اخبار بین تیم تحریریه تقسیم میشه و هر کس خبری رو پوشش میده.
حالا اگه اینجا صد نفر یک خبر رو پوشش میدن صفحه اصلی سایت مهمترین قسمته.... و ما باید این خبر رو در صفحه‌ی اصلی سایت قرار بدیم. با قالب و مسایل نگارشی درست...
اگه یکم دقت میکردی میفهمیدی که این تاپیک‌هایی که دوستان میزنن فقط تو فروم در دسترسه ، البته اینکار قابل احترامه... دوستان زحمت میکشند و اخبار رو به اشتراک میزارن.

مشخصه شما اصلا بخش اخبار تو صفحه رسمی سایت رو مشاهده نمیکنید.

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
هیچ مشکلی در هیچ قسمتی وجود نداره!
طبق هماهنگی‌ که انجام میشه، اخبار بین تیم تحریریه تقسیم میشه و هر کس خبری رو پوشش میده.
حالا اگه اینجا صد نفر یک خبر رو پوشش میدن صفحه اصلی سایت مهمترین قسمته.... و ما باید این خبر رو در صفحه‌ی اصلی سایت قرار بدیم. با قالب و مسایل نگارشی درست...
اگه یکم دقت میکردی میفهمیدی که این تاپیک‌هایی که دوستان میزنن فقط تو فروم در دسترسه ، البته اینکار قابل احترامه... دوستان زحمت میکشند و اخبار رو به اشتراک میزارن.

مشخصه شما اصلا بخش اخبار تو صفحه رسمی سایت رو مشاهده نمیکنید.
قبلا که دیده بودم وقتی تو فروم پوشش داده میشد مطلب عضو تحریریه فقط رو همون صحفه اصلی گزاشته میشد!
من فقط برام سوال شد حالا یجور میگید انگار ما یکی از اون دوستان که پوشش میده اخبار نیستیم:|

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
قبلا که دیده بودم وقتی تو فروم پوشش داده میشد مطلب عضو تحریریه فقط رو همون صحفه اصلی گزاشته میشد!
من فقط برام سوال شد حالا یجور میگید انگار ما یکی از اون دوستان که پوشش میده اخبار نیستیم:|
من بصورت کلی گفتم... خسته نباشید بهتون میگم و لطفا در بهتر شدن سایت بکارتون ادامه بدید :)>-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: JohnnySilverhand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر