تصاوير Grand Theft Auto V

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,872
نام
پدرام
کاش راکستار هیچ خبر جدیدی از بازی نمیداد تا موقع انتشار، بخدا زشته واسه من 28 ساله که اشتیاقم واسه این بازی از زن گرفتن هم بیشتر باشه:confused:

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,382
نام
یونس
کاش راکستار هیچ خبر جدیدی از بازی نمیداد تا موقع انتشار، بخدا زشته واسه من 28 ساله که اشتیاقم واسه این بازی از زن گرفتن هم بیشتر باشه:confused:

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

تنها نیستی عزیز :d منم 1/2 ماه دیگه 26 ام تموم میشه
به قول معروف هیچکس تنها نیست! ;)

انصافا راک استار ترکونده!

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,382
نام
یونس
عکسهای با کیفیت جایگزین شد :d

اومدم تو پروفایلت بگم عکس های بهتر اومد که خودت پیداشون کردی احسنت بر این اراده :d

لحظه شماری می کنم برای شیرجه زدن با ماشین از بالای کوه!
خدایی عکس اول رو ببینید دور نماها چقدر قشنگ کار شده! آب دریا، شن خارق العاده اس پسر !

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
وای عکسارو دارم دیوونه میشم:-o اگه این عکسارو به یکی نشون بدی که گیمر نباشه فکر میکنه که از دنیای واقعی گرفته شده مثلا عکس چهارمی از راست یا پایینی دومیش

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان کسی هست تونسته باشه عکسا رو از خوده RockStar دانلود کنه؟ من هرکاری میکنم عکسای خوده RockStar بزرگ نمیشن!!!
لعنتی از هر سایتی عکس میگری گنده تبلیغش رو زده روش :|

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,382
نام
یونس
دوستان کسی هست تونسته باشه عکسا رو از خوده RockStar دانلود کنه؟ من هرکاری میکنم عکسای خوده RockStar بزرگ نمیشن!!!
لعنتی از هر سایتی عکس میگری گنده تبلیغش رو زده روش :|

این عکس هارو چون راک استار حق انتشارشون رو به خود سایت GI داده توی سایت رسمی خودشون قرارشون نمی ده

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
این عکس هارو چون راک استار حق انتشارشون رو به خود سایت GI داده توی سایت رسمی خودشون قرارشون نمی ده
رو سیات اصلیش اومده ولی همونطور که محمد گفت نمیشه بزرگشون کرد مشکل از ماست چون بقیه دوستام میتونن بگیرن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر