تصاوير Grand Theft Auto V

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
نمیدونم اسمشو سوتی بذارم یا واقعا برای پی سی تایید شده
اسمشو بذار سوتی!:d
سایت خود راک استـار که رفتم هنوز تایید نشده بود و پلتفرهای بازی هنوز 360 , PS3 هست و متاسفانه خبری از PC نیست:(

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
اسمشو بذار سوتی!:d
سایت خود راک استـار که رفتم هنوز تایید نشده بود و پلتفرهای بازی هنوز 360 , PS3 هست و متاسفانه خبری از PC نیست:(
حتما:d
اره ولی خوب به ساعت خبر نگاه کنید چرا عوضش نمیکنند؟ این همه کاربر هم گفتند.... در ضمن میدونید که این سایت چقدر معتبره:d

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,379
نام
یونس
دکتر جان یه بار صفحه قبل گفتی این حرف رو الکی تاپیک رو آپ نکن.
ضمنا اگه نسخه PC ـش بخواد مثل IV یه پورت فوق آشغال باشه که آدماش رو هوا راه برن بهتره که نیاد.

IV تنها اشکال پرتش سنگین بودنش بود، باگ خیلی کم داشت این موردی که رو هوا راه می رفتن هم من ندیدم
اینجا جای مقایسه iv نیست شما کافیه همین الان iv روی کنسول رو با pc مقایسه کنی ببینی چقدر تفاوت دارن

بهرحال V برای pc حتما میاد با اختلاف چند ماهه منم قطعا مثل iv صبر می کنم روی pc بازی می کنم اصل لذت gta رو فقط روی Pc میشه برد

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
اسکرین شاتی که متعلق به رعد ـو برق هست اعجاب انگیزه .
امید وارم متای بازی کم تر از 100 نشه . البته کمی نگرانی هم دارم .

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,379
نام
یونس
اسکرین شاتی که متعلق به رعد ـو برق هست اعجاب انگیزه .
امید وارم متای بازی کم تر از 100 نشه . البته کمی نگرانی هم دارم .

گرافیک هنری بازی واقعا بی نظیره زنده بودن شهر از همین عکس ها هم مشخصه
بیشتر از 5 ساله که بازی در حال ساخت و توسعه اس تازه 6 ماه دیگه ام مونده D: راک استار می خواد این نسل رو با شکوه هرچه بیشتر تموم کنه
GTA V بزرگترین و شاید هم پرفروش ترین بازی این نسل میشه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
اصل لذت gta رو فقط روی Pc میشه برد

تنها بازیی که تو زندگیم همیشه از ترینر استفاده میکنم سری GTAـه "البته بعد از اینکه قسمت داستانی رو تموم کنم" اصلا لذتی که تو له کردن مردم با ماشین، زدن ماشین و هلیکوپتر پلیس با RPG ، تیربار کردن ملت و ... هست تو هیچی نیست :d

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
گرافیک هنری بازی واقعا بی نظیره زنده بودن شهر از همین عکس ها هم مشخصه
بیشتر از 5 ساله که بازی در حال ساخت و توسعه اس تازه 6 ماه دیگه ام مونده D: راک استار می خواد این نسل رو با شکوه هرچه بیشتر تموم کنه
GTA V بزرگترین و شاید هم پرفروش ترین بازی این نسل میشه
در مورادی که گفتید که شکی نیست منتهی عنوانی موسوم به " سگ های نگهبان " این وسط پارازیت میندازه :d:|
البته قطعاً راک استار بر همه چیز اشراف داره و بازی رو برای متای 100 آماده می کنه . خوش بینانه هم نمی گم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر