تصاوير شما از بازي ها

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
71.gif

میگم جایه منو تنگ نکرده فقط اینجا جاش نیست.
نمیشه هر کی بره تو یه تاپیک هر چیزی که خواست بنویسه بعد بگه جای کسی رو تنگ کردم؟
;)
حالا چشم دیگه تکرار نمیشه خوبه؟;)

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
آقا درسته واقعا بی ربط بود اون عکس های دومی.ولی به درد من می خورن.نور پردازی های خوبی داشت.به درد من با این رشته میخوره. اگه بازم از این عکسها ولی با کیفیت تر داری یه لینکی چیزی بهم پی ام بده.خیلی ممنون.
خواستم تشکر کرده باشم.ببخشید اگه تاپیک منحرف شد.
در ضمن منم دوست داشتم واستون عکس میزاشتم ولی از موقعی که پی اس 2 هست دیگه رو پی سی بازی نمیکنم.
بازم ببخشید.
ممنون.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
اه دیوونه شدم؟؟؟!!
یکی به من بگه چطوری میشه عکس بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:
خوب دیگه من یه خورده ناشیم.!!!!!!!!!!:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط SHvIRUS:
عکستونو توی یه سایت مثل www.supload.com آپلود کنید لینکشو کپی کنید اینجا! همین.

دستت درد نوکنه جیگر.:love:
امشب چایی نخود دعوت من.:cheesygri
فقط یه چیزی!! وقتی آدرس رو میدم مثل الان که میبینی آدرس رو نشون میده ولی عکس و نه چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

آخرین ویرایش:

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
اين مشكل من هم هست!
من تمام پست هارو نخوندم عكس هايي رو كه با نرم افزارهاي مختلف تغيير داديم و تغريبا شدن والپيپر ور هم ميتونيم بزاريم؟

من كه فعلا هيچي نتونستم بزارم....;)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
فقط یه چیزی!! وقتی آدرس رو میدم مثل الان که میبینی آدرس رو نشون میده ولی عکس و نه چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر میخواید که عکس را بصورت Thumbnail بذارید همین کاری که امین گفت رو انجام بدید. اما اگر میخواید عکس رو کامل بذارید تو صفحه لینک عکس رو بین این تگ کپی کنید

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
آغا من یه عکس گرفتم وقتی میخوام upload کنم هر چی صبر میکنم upload نمیشه یعنی وسطش قات میزنه.چیکارش کنم.:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط monster:
آغا من یه عکس گرفتم وقتی میخوام upload کنم هر چی صبر میکنم upload نمیشه یعنی وسطش قات میزنه.چیکارش کنم.:confused:
:)
یکم صبر پیشه کنی درست میشه البته احتمالا حجم عکست زیاده ;)
در ضمن از همون سایتی که بالا گفتم استفاده کن مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر