تصاوير بازي Yakuza 5

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون حامد جان, البته درسته این بازی زیاد عامه پسند نیست اما من عاشق سری بازی یاکوزا هستم و بشدت منتظر نسخه 5 میمونم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
باندل های مخصوص ژاپن بازی با قیمت 37,800 معادل $484/£300. با اسم PlayStation 3 Yakuza 5 Emblem Edition با هارد 250 گیگ مدل Super Slim و یک USB درایو 8 گیگی

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
باندل شیکی هست. خوشمان آمد :D
===
فقط من آخر یه چیزی رو در مورد Blu-ray Drive این مدل های Super Slim متوجه نشدم. مثل مدل های قبلی دیسک رو قورت میده یا مثل PS2 Slim درش از بالا باز میشه یا مثل Drive کامپیوتر کشوییه؟ :D

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
فقط من آخر یه چیزی رو در مورد Blu-ray Drive این مدل های Super Slim متوجه نشدم. مثل مدل های قبلی دیسک رو قورت میده یا مثل PS2 Slim درش از بالا باز میشه یا مثل Drive کامپیوتر کشوییه؟ :D

نه ! به صورت یه درپوشه که در راستای افق :d به سمت چپ و راست باز و بسته میشه ! درپوشه همونیه که آرم PS3 روش حک شده ! اگه دکمه Eject رو بزنی به صورت کشویی به سمت چپ میره و اگه خواستی ببندی ، با دستت میکشیش سمت راست تا بیفته جاش !

پس مثه ps2 ,ps1 نيست مثه 360 هست؟
yahoo_4.gif

نه ،خیلی فرق میکنه ! XBox360 درایوش مثل درایو PC میمونه ولی این مدل از PS3 رو همونطوری که توضیح دادم و بهنام تو شکل نشون داد ،به صورت کشویی به چپ و راسته!:d

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نه ! به صورت یه درپوشه که در راستای افق :d به سمت چپ و راست باز و بسته میشه ! درپوشه همونیه که آرم PS3 روش حک شده ! اگه دکمه Eject رو بزنی به صورت کشویی به سمت چپ میره و اگه خواستی ببندی ، با دستت میکشیش سمت راست تا بیفته جاش !
جالبه. خیالم راحت شد :D البته اگر مثل مدل های قبلی دیسک رو قورت میداد هم خوب بود :D
===
از این باندل ظاهرا این شکلیش هم هست:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

پس مثه ps2 ,ps1 نيست مثه 360 هست؟:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
پس مثه ps2 ,ps1 نيست مثه 360 هست؟:d
نه وقتی اجکت بزنی به این شکلی که تو تصویر مشخص کردم به صورت کشویی باز میشه :D:

این برای یاکوزا نیست برای Fist of the North Star: Ken's Rage
درسته. به این دلیل که وقتی تصاویر باندل Yakuza 5 رو سرچ کردم عکس های این دو تا باندل رو کنار هم پیدا کرد به اشتباه افتادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر