تشکیل کلن 64 نفره برای بازی B.F.3

تاپيك تجمع TDM & Recon باز ها در بازی B.F.3 & B.F.4

سلام دوباره خدمت تمامی دوستان . من میخوام اگه خدا بخواد معنی واقعی کلن رو توو ایران پیاده کنم برای بازی چون تعداد زیادی player برای این بازی داریم در ایران فکر کنم بالای 1000 نفر بشن ولی مشکل اینه که اکثرا پراکندن و واسه خودشون بازی میکنن واین امر باعث باشه دوستان دور هم جمع شیم و با هم match بذاریم با کلنای روسی و آلمانی یا هر چیb-) ... البته بعد اساتید محترم . خوب فقط لطفا کسانی که حداقل هفته ای 3 بار میان در کلن عضو شن /:) . اگه خدا بخواد به زودی کلن رو ردیف کنیم تا بتونیم نام ایران رو در لیست بهترین کشور های عرصه گیم مهر کنیم :> . من خودمم هستم خوب تابلو بود فکر کنم:d اما بدلیل اینکه بعضی از دوستان محترم که در اوریجین اصلا بازی ای ندارند حتی Free to play میان request میدن که دوستی قبول کنیم)x فرداشم میبینیم جناب محترم دیگه اصلا نمیان که بازی ای بخرن یا دان کنن Gamer tag اوریجین رو هرکی خواست pm میکنم .

نام کلن در نظر گرفته شده در بازی : {*Mercy*}

اعضای فعلی کلن : سرپرست کلن D.K

xXVahidkinGXx
kia_sia
0scream0
reyhani74
milad22
bomberzzz

makaof2020

attachment.php

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    43.1 KB · مشاهده: 357
آخرین ویرایش:

Ramo1142

کاربر سایت
Jan 14, 2013
5
نام
رشید
خیلی خوب میشد اگر من میتونستم 4 نفر که فقط Infantry Only بازی میکنن پیدا کنم :d اونوقت میرفتم ESL 5vs5 SQD RUSH حالا با همین اینترنت کوفتی :d

تو نمیتونی داداش چون اسکواد 4 نفره ست ولی تو میخوای 5 به 5 مچ بزنی , نمیشه b-)

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستان کسی اکانت ارجین جدید و اصل سراغ نداره من که گیج شدنم از کجا بخرم .

سابولیک . داش اکانت اوریجین مفتم نمی ارزه چون معلوم نیست صاحبش کدوم ننه قمریه خود CD KEY رو بخر صاحبش خودش باش پولتم دور ریخته نشه شیتیلشم فوکولم 60 تومنه تقریب خواستی من خودمم نوکرتم ردیفش میکنوم برات;)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا clan که انگار پیچید رفت، من اینجا فله ای چند نفر رو add کردم بگید کی ها بازی میکنید حداقل با هم دیگه بریم تو سرور ها!

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
برو بچ این دوستمون کلا متواری شده انگار! اگر کسی پایه هست بیاد اینجا بگه، یه voice راه بندازیم بریم بازی !

اره کلا سرش میگه خیلی شلوغه
این آیدی اوریجینم خواستید بریم بتل-فیفا هم اگه کسی بود هستم
HoseinHarami

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر