تشکیل تیم BaziCenter FC FIFA13 XBL

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
خوبه ,
من توو این هفته نت ه نا محدودم دوباره وصل میشه همه دوستايي که gt شونو دادن ادد میکنم هماهنگش میکنیم

Sooren92

کاربر سایت
Apr 8, 2012
13
نام
سورن
منم عشق پرو ام! اگه دوس داشتین و قابل دونستین منم تو تیم راه بدین. فقط اینو بگم که هدست ندارما :D
گیمرتگ: Sooren
پست بازی: CM or CDM

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
چند تا از دوستام پارس آنلاین دارن. هیچکدومشون نمیتونن لایو بازی کنن. باید عوضش کنی ;)
داداش کاشکی قبله اینکه بگیرم دوستان میگفتن.... آره منم فهمیدم... کلا 4 5 روز بیشتر از سرویسم نگذشته میخوام زنگ بزنم به پارس بگم mtu ه منو برا xbox live تنظیم کنین (البته دیروز باهاشون بحثمم شد سره این قضیه و گفت اینکارو برا کسی نمیکنیم ... ولی الکی میخوام زنگ بزنم حرسشونو در بیارم) بعد بگم اصن جمع کنین پورته مسخرتونو میخوام برم از شرکته بهتری سرویس بگیرم...
ضمننا دمت گرم که ادد کردیم...
برا 512 ه مخابرات باید مدارکه خاصی ببرم؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
مرسی توو همین چن روز اددتون میکنم بعد توو پارتی هرچن تا آن بودین میاین توو باشگاه یکی دوتا گیمم میریم

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
داداش شما چند وقته تاپیک زدی ولی خودت نمیای پای بازی.... ارور mtu رو فکر کنم خودت هم بتونی ردیفش کنی چه گیری دادی به isp...در ضمن 512 مخابرات مدارک خاصی نمیخواد فقط باید کارت دانشجویی یا مدرک پزشکی یا مهندسی و .... ببری دیگه مثل قدیم گیر نمیدن.

---------- نوشته در 06:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

من میگم تا شما بیای دوستان بیان تو کلاب ما چند دست تمرینی بزنیم. اسم کلاب: fc boz

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
داداش ایمان شرمنده ام بخدا .
mtu رو من که هیچی مهندسه کامپیوترم نمیتونه حل کنه اگه کسیو پیدا کنی که بتونه اسممو عوض میکنم...
شما هرکاری فک میکنی درسته انجام بده داداش...
برقرار باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر