تشکیل تیم BaziCenter FC FIFA13 XBL

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
بچه های فیفا باز... دوستای گلم باشگاه فوتبال بازیسنتر راهندازی شد البته هنوز تیم رزرو و آکادمی نداریم :biggrin1:
ولی بیاین همینجا آماذیگیتنو برا تیم اعلام کنین و در بخش لایو virtual pro ه خودتون رو بسازین و جوین شین ...
به یه دروازبان حرفه ای ام نیاز داریم....
اگه ام دوس ندارین request pending بمونه منو توو لایو ادد کنین که به صورت آزاد جوین شین ...
فقط یه خواهش اینکه خواهشن اسمه و مشخصاته virtual pro تون دقیقا خودتون باشین....
و اینکه فقط در پست مهاجم نباشین پست های دیگه ام نیازه من خودم هر جا کم داشته باشیم وایمیسم...
زودتر تیم رو تشکیل بدیم بریم برا دیویژن ها...

خودتونم اگه اطلاعات اضافه دارین بگین که همه توو جریان قرار بگیریم...

کوچیکتونم امیرحسین
GT:JuST CaLm DwN
BaziCenter FC

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
آقا منم پایم البته بچه ها خودشون club دارن و دارن بازی میکنن. منم خودم شبا با رفیقام میزنیم تمرینی (بین دیویژن 9و 10 میچرخیم d:). ولی اینکه بچه های بازیسنتر جمع بشن تو یه club ایده ی خوبیه.
دو نکته این که مشکلش اینه که معمولا یکم لگ و تاخیر میده
و اینکه این مود به شدت حال میده و معتاد کنندست. یعنی ما تو اوج لگم ولش نمیکنیم.

در ضمن pro من CAM 86 البته LW, RW ,LM و نوک هم میتونم وایسم. اسمشو یادم نیست ولی اددت میکنم با هم بزنیم.;)

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میگم اینجوری نمیچسبه باید لیگ درست کنیم تیما ضد هم یعنی هر یه نفر ضد 1 نفر ، جدول لیگ باشه . virtual pro هم نباشه .

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
حسین اینی که گفتی یعنی چه؟
من میخاستم بچه ها همه باهم توو یه تیم باشیم 11 نفر با هوش طبیعی جالب و جذاب میشه...
فک نکنم اینی که گفتی ربطی به virtual pro o be a pro اینا داشته باشه:-؟؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
حسین اینی که گفتی یعنی چه؟
من میخاستم بچه ها همه باهم توو یه تیم باشیم 11 نفر با هوش طبیعی جالب و جذاب میشه...
فک نکنم اینی که گفتی ربطی به virtual pro o be a pro اینا داشته باشه:-؟؟

جالب میشه ؟؟؟ اتفاقن یه بدیی که داره اینه که اصلن باسک هم آشنا نیستید!!!!

دارم میگم لیگ عادی درست کنید عین لیگ برتر ، هر نفر تیم مخصوص خودش دیگه !!!!!

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
داداش خب اگه قضیه جدی باشه هرکسی توو بازی سازه خودش رو نميزنه همه ازيه سبک که مربی میگه پيروي میکنن
بعدشم من لیگ رو خیلی دوس دارم ولی هماهنگیش اصلا کاره راحتی نیس ...

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من تا قبل از 12 رو پی سی بازی میکردم ولی از 13 دیگه میام تو لایو
امشب هم دی وی دیشو رایت می کنم پوینت هم دارم
GT: CaptainTom367

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
من اورالم 83 هست بازی کنم خیلی قوی هست سرعت 90 دریبل 91 شوت 84 کنتر توپ 88 تا بخوای قوی از 233 بازی 268 تا گل زدم
فقط شب ها اخر وقت میتونم بازی کنم یعنی 11 به بعد تا 2 شب یا 2:30 درخدمتیم اگه تیم به 7 یا 8 نفر برسه اخرشه دیشب رندوم بازی میکردم جاتون خالی ساعت 2 بود که 9 به 9 داشتیم بازی میکردیم با اجنبی ها دو گل زدم دروازه بان هنگ کرده بود
دقت کنید دروازه بان ها در پرو همشون مخ انسان رو میخونن پس باید غیره منتظره عمل کنید همیشه موافق جهت شوت کنید گل میشه چون اکثرا میفهما که طرف میخواد به کجا بزنه
من هستم امشب 11 به بعد فیفا 13 شروع شده تا الان فقط پرو بازی میکنم واقعا حال میده

راستی خارج از بحث دوتا سوال داشتم
یک :یکی دروازه بان رو کنترل کنه میتونه بازی کن ها رو هم کنترل کنه چون وقتی با کسای بازی کردم دروازه بان بوده خیلی سخت تر میشده از حریف گل کنم چون یه جوری بازیکنها کنترل میشدند که سی پی اصلا اینجوری فکر نمیکنه؟ئ
دوم اینکه اگه طرف any v رو برداره هرچی گل زده به اسم طرف فقط ثبت میشه؟؟

راستی من هرکی مربی باشه رو قبول دارم فقط یه فردی باشه خودش درست وحسابی باشه
من در ST LW RW CAM میتونم در خدمت باشم دیگه چه کنیم این روزها همه به فکر حمله هستند:d

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
داداش دمت گرم شما 9 ب 9 بازی می کنی لگ نداری ؟؟ منو ادد کن من خودم 2 به بعد میام ... اونجا وويس باهم ميحرفيم ,

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
داداش دمت گرم شما 9 ب 9 بازی می کنی لگ نداری ؟؟ منو ادد کن من خودم 2 به بعد میام ... اونجا وويس باهم ميحرفيم ,
عزیز گفتم نهایتا 2 یا 2:30 شما 1 بیا یا 1:30 بیا اقلا سه چها دست بازی بریم حال کنیم من زیادتر از این نمیتونم بیدار باشم باید صبح ها 8 بپاش باشم سرکار
بستگی به اینترنت هم داره من یه وقت های بوده یه نفره هم به زور رفته همین دیشب هم 9به 9 بوده خیلی هم حال داد
اینترنتم هم 256 هست :dمخابرات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر