تشکیل تیم برای ساخت یک بازی استثنایی

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام خدمت اعضای گل بازیسنتر
این تاپیک رو ایجاد کردم که یه تیم جمع کنیم و یه بازی استثنایی بسازیم که نام ایرانی رو حمل کنه، نمیشه گفت من تهیه کننده هستم، چون هیچ سرمایه ای ندارم، خودم هستم و خودم فعلا.
من نویسنده و کارگردان این بازی نیز خواهم بود، فقط میتونم بگم به کار خودم اطمینان دارم و زیبایی داستان بازی رو تضمین میکنم.
و اما یه سری اطلاعات در مورد بازى:
داستان بازی هیچ ربطی به ایران نداره، بلکه واقعه ی بمب اتمی هیروشیما بازیکن رو درگیر خودش میکنه و بازیکن داخل خیابون های توکیو پرسه میزنه.
دیالوگ های بازی ژاپنی خواهد بود با زیرنویس انگلیسی و به هیچ زبان دیگری ساخته نخواهد شد (بازی تک نسخه ای خواهد بود)
سبک بازی ترسناک خواهد بود (ترسناک روانشناسی)
داستان کلی:
Akio Miyazawa had lost his family in Hiroshima atomic bomb accident. He and his family wanted to move to the Tokyo. Akio goes to the Tokyo to find a house and then they move there. A few hours after he leaves Hiroshima, the americans drop atomic bomb in Hiroshima.
Scenario start: Akio is standing on a tall apartment, then he jumps down from the apartment, people look at his body lying on the floor...
در ضمن دستیار هم لازم دارم؛ داستان با توافق امکان تغییر داره.
هر کسی آمادگی هر کاری رو واسه انجام دادن داره (به طور تقریبا حرفه ای) بیاد و پس از یه تست کوچولو یا همون ارائه ی کار عضو تیم بشه.
باز هم تکرار میکنم: این بازی قرار نیست یه آشغال باشه مثل بعضی از این بازی های ایرانی.
نظراتتون رو هم بگید.
منتظرم

fardinnn

کاربر سایت
Dec 14, 2011
1
یه بازی استثنایی بسازیم که نام ایرانی رو حمل کنه،
داستان بازی هیچ ربطی به ایران نداره،
سلام
چرا دیالوگا بازی ژاپنی با زیر نویس انگلیسی وقتی می خواد اسم ایرانو رو دوشش بکشه(داستان بازی هم هیچ ربطی به ایران نداره)!؟:-/

آخرین ویرایش:

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
تا وقتی که کل تیم دور هم جمع نشن و یه اسپانسر خوب نباشه که تیمو ساپورت کنه انجام همچین پروژه هایی امکان پذیر نیست دوست من.

اینو میگم چون تجربه دارم ، و بعنوان مدل ساز با خیلی ها کار کردم که هیچ کدوم نتیجه نگرفتن و فقط وقت تلف کردن بود...

iload

کاربر سایت
Nov 23, 2008
11
تا وقتی که کل تیم دور هم جمع نشن و یه اسپانسر خوب نباشه که تیمو ساپورت کنه انجام همچین پروژه هایی امکان پذیر نیست دوست من.

اینو میگم چون تجربه دارم ، و بعنوان مدل ساز با خیلی ها کار کردم که هیچ کدوم نتیجه نگرفتن و فقط وقت تلف کردن بود...

کاما موافقم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر