تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
دوستان یه چیز بهتون نشون میدم که دیگه هیچوقت نترسید که میتونید بیاید لایو یا خیر !
این پینگ بنده است که نسبت به پینگ همه شما بیشتره و بدتر ! اما خیلی راحت بازی میکنم و فقط نمیتونم تو بازی های تعداد نفرات بالا host بشم همین ! اما برای join شدن به host و یا وصل شدن به سرور خود بازی (مثل فیفا) هیچ مشکلی ندارم !
پس با مطمئن باشید که پینگتون خوبه
اینم پینگ من :

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان یه چیز بهتون نشون میدم که دیگه هیچوقت نترسید که میتونید بیاید لایو یا خیر !
این پینگ بنده است که نسبت به پینگ همه شما بیشتره و بدتر ! اما خیلی راحت بازی میکنم و فقط نمیتونم تو بازی های تعداد نفرات بالا host بشم همین ! اما برای join شدن به host و یا وصل شدن به سرور خود بازی (مثل فیفا) هیچ مشکلی ندارم !
پس با مطمئن باشید که پینگتون خوبه
اینم پینگ من :
شما بیا Geow بزن ببین چی میشه اوضاعت!!این پینگ فقط بدرد Join َشدن و بازی فیفا میخوره!
تازه بعید میدونم بتونی Online team که اصل حال هست رو بازی کنه!با هرکی هم بازی کنی لگ داشته باشی-kick میشی!

اینا رو هم بگو!ping مناسب زیر 250 -300 هست!(من اونم قبول ندارم زیر 200 خوبه)!!!چون با اونا هم لگ و دیلای داری!

هرکی هم بخواد لایو بزنه 2 روز فیفا بازی کنه سیر میشه- تنوع لازمه خدایش!!

ولی برای فیفا باز ها که فقط میخوانjoinبشن خوبه!

-امروز با یک بنده خدایی بازی مرکردم ایرانی بود!2 دست بازی کردم اون invite داده بود!
من که اعصابم خورد شده بود هیچی خودش هم قاطی کرده بود!یکدست من invite دادم -راحت بازی کردیم ولی بازم طرف میلنگید- بعد دادم داداشم باهاش بازی کنه-خدایش سردرد میگره ادم!!!!

ما چند روزه داریم با این اقای 1994 MW2 بازی می کنیم هیچ مشکلی هم نداریم.(نه اون با ما نه ما با اون)البته وقتی همه ایرانی هستیم.
وقتی هم که با خارجی ها بازی می کنیم فکر می کنم کم تر کسی باشه که مشکل تاخیر نداشته باشه.
با ایرانی بازی میکنی و با پینگ 420 باکو!با NY بعید میدونم بشه!گفتم ایرانی ها میتونن!ولی با اونوریا نه!

وقتی هم که با خارجی ها بازی می کنیم فکر می کنم کم تر کسی باشه که مشکل تاخیر نداشته باشه.
یعنی ما نداریم !الان خیلی اینترنتمون شاخه؟؟؟(غیر از ساعت یک ونیم تا 4 )همیشه عالیه!
اینترنتمونم شاخی نیست-و تو ایران هم هستیم!خیلی از بچه ها مشکلی ندارند!(کلا من یکی عادت ندارم همیشه با ایرانی ها بازی کنم(الان نگید ادعا میکنه ها ،عادته)

آخرین ویرایش:

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
شما بیا Geow بزن ببین چی میشه اوضاعت!!این پینگ فقط بدرد Join َشدن و بازی فیفا میخوره!
تازه بعید میدونم بتونی Online team که اصل حال هست رو بازی کنه!با هرکی هم بازی کنی لگ داشته باشی-kick میشی!

اینا رو هم بگو!ping مناسب زیر 250 -300 هست!(من اونم قبول ندارم زیر 200 خوبه)!!!چون با اونا هم لگ و دیلای داری!

هرکی هم بخواد لایو بزنه 2 روز فیفا بازی کنه سیر میشه- تنوع لازمه خدایش!!

ولی برای فیفا باز ها که فقط میخوانjoinبشن خوبه!

-امروز با یک بنده خدایی بازی مرکردم ایرانی بود!2 دست بازی کردم اون invite داده بود!
من که اعصابم خورد شده بود هیچی خودش هم قاطی کرده بود!یکدست من invite دادم -راحت بازی کردیم ولی بازم طرف میلنگید- بعد دادم داداشم باهاش بازی کنه-خدایش سردرد میگره ادم!!!!
ما چند روزه داریم با این اقای 1994 MW2 بازی می کنیم هیچ مشکلی هم نداریم.(نه اون با ما نه ما با اون)البته وقتی همه ایرانی هستیم.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
کی گفته که من geow نمیزنم ؟ وقتی که من و رفیق تهرانیم که پینگش 150 هستش هردومون join میشیم هیچ فرقی بین من و اون در لگ نیست و کاملا مساوی هستیم !
همون طور که گفتم فقط نمیتونم host بشم در بازی های چندین نفره ! که اونم فدای سرت بقیه که هستن host بشن منم بهشون join میشم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
718930188.png

718924832.png

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان این ماله منه:
721051005.png

سرور رو روی چی بزارم بهتره؟در ضمن سرعت دانلود من تقریبا 30 هست
NY هم بگیری -خوبه-پینگت مناسبه سرعتتم خوبه!برای بازی با ایرانی ها مشکل نخواهی داشت!
NY بیشتر شرایطت رو با خارجی ها نشون میده
مال من 257-260 هست با NY با باکو 170-160
البته-ممکنه برای شما NY تون هم با baku ّبرابر باشه پینگش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر