تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
1مگ نداگستر
فقط مشکل اینجاست چند روزی هست هست که سایت xbox.com باز نمیکنه!! کسی همچین مشکلی نداره؟
585718964.png

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
دوستان بهتره از سایت pingtest.net استفاده بشه چون برای بازی کردن پینگ مهمه نه سرعت شما!
فوق العاده
ترکیه هستین نه؟
در فوق العاده بودنش شکی نیست اما ایشون تست رو باserver سر کوچشون انجان دادن:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
مال کدوم شرکت مال مخابراته؟:confused:
من از مخابرات نگرفتم از isp شهرمون گرفتم به اسم sharifisp (سایتش هم اینه : sharifisp.com)
حالا باز هم برای مخابرات محسوب میشه ؟
لطفاً وارد سایتش بشید و بگید آیا این isp هست یا نه ؟ چون یکی از بچه ها میگه isp نیست
این هم ببینید و بگید پینگم برای بازی با ایرانی ها خوبه یا نه و اگر نه حد اقل چند باشه ؟
برای بازی با ایرانی ها کدام سرور را انتخاب کنم ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
من از مخابرات نگرفتم از isp شهرمون گرفتم به اسم sharifisp (سایتش هم اینه : sharifisp.com)
حالا باز هم برای مخابرات محسوب میشه ؟
لطفاً وارد سایتش بشید و بگید آیا این isp هست یا نه ؟ چون یکی از بچه ها میگه isp نیست
این هم ببینید و بگید پینگم برای بازی با ایرانی ها خوبه یا نه و اگر نه حد اقل چند باشه ؟
برای بازی با ایرانی ها کدام سرور را انتخاب کنم ؟

ممنون

یبرا این میگم مخابراته چون جولو ISP شما زده information technology یا همون ITC مخابرات خودمون
پینگ شما مناسب هست اما امکان داره بعضی اوقات اذیتت کنه ;)
حداقل پینگ مناسب برا بازی تو لایو 200-280 هست که برا شما هم نزدیک همینه البته تست پینگ با سرورایه دیگه مختلف هست .

شما به بازی با ایرانی ها کاری نداشته باش مهم اینه که تو بازی هاست یه ایرانی باشه بقیه هم بهش وصل شن برا مثال من چد باری ای کار رو کردم خودم هاست شدم بعد فقط منو دوستم پیگمون سبز بود بقیه(خارجی ها) قرمز بودن:cheesygri وای عجب حالی میداد یادش بخیر:love:
البته اینو بگم کسی که هاست میشه هم حجم بیشتری ازش میره هم اینکه باید پینگ پایینی داشته باشه ;)

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
این جا را ببینید من دوباره که تست گرفتم فرق کرده :

و این :

اگه در این حالت من هاست بشم چی ؟ مشکل به وجود میاد ؟
اون خارجی ها وقتی با شما بازی میکردن در حالی که پینگشون قرمز بوده چون شما هاست شده بودید هیچ مشکلی نداشتن ؟ یعنی فقط هاست باید پینگ بالایی داشته باشه ؟ بقیه هرچی باشه اشکالی نداره ؟
من میخوام street fighter IV بازی کنم از اونجا که فریم ریت بالایی میخواد مشکلی پیش نمیاد ؟(شما پینگ 300 را بگید چون معمولاً 300 میزنه پینگمو و از توی run cmd هم با ping www.yahoo.com میانگینش 300 هست )
وقتی کسی هاست بشه توی 1 ساعت تقریباً چقدر از حجمش کم میشه ؟ وکسی که به هاست وصل شده چقدر ؟
این خط قرمزی که مینویسه :
unable to test packet loss
چی هست ؟
راستی نگفتید این isp هست یا نه ؟
من هرکی دیدم از شاتل تست گرفته معمولاً پینگش خوب بوده من هم میتونم از شاتل بگیرم حالا اگر شاتل پینگش خوبه برم بگیرم ؟ خوبه پینگش ؟
خیلی ممنون از جواب های خوبتون :love:

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
این جا را ببینید من دوباره که تست گرفتم فرق کرده :

و این :

اگه در این حالت من هاست بشم چی ؟ مشکل به وجود میاد ؟
اون خارجی ها وقتی با شما بازی میکردن در حالی که پینگشون قرمز بوده چون شما هاست شده بودید هیچ مشکلی نداشتن ؟ یعنی فقط هاست باید پینگ بالایی داشته باشه ؟ بقیه هرچی باشه اشکالی نداره ؟
من میخوام street fighter IV بازی کنم از اونجا که فریم ریت بالایی میخواد مشکلی پیش نمیاد ؟(شما پینگ 300 را بگید چون معمولاً 300 میزنه پینگمو و از توی run cmd هم با ping www.yahoo.com میانگینش 300 هست )
وقتی کسی هاست بشه توی 1 ساعت تقریباً چقدر از حجمش کم میشه ؟ وکسی که به هاست وصل شده چقدر ؟
این خط قرمزی که مینویسه :
unable to test packet loss
چی هست ؟
راستی نگفتید این isp هست یا نه ؟
من هرکی دیدم از شاتل تست گرفته معمولاً پینگش خوب بوده من هم میتونم از شاتل بگیرم حالا اگر شاتل پینگش خوبه برم بگیرم ؟ خوبه پینگش ؟
خیلی ممنون از جواب های خوبتون :love:

بله اگر شما هاست باشی ممکنه که شما قرمز بشی خارجی ها سبز برایه من هم تو یه ساعاتی خوب بود همیشه که سبز نبودم قرمز و زرد هم بودم متوسط پینگ من هم 170-280 هست ;)

خارجی ها بعضیاشون تا میدیدن که قرمزن سریع میرفتن بیرون چون عادت نداشتن بیهشون حق میدم اما بعضی ها هم میموندن:)
نه هاست باید پینگ پایینی داشته باشه
بقیه هم هرچی بود که نه هاست وقتی سبز خیلی بازیش از اونی که قرمز روون تره :cool: اصلا انگار حالت آفلاین هست از بس روونه اینو خودم حس کردم

من فقط L4D میزنم این بازی که میگید رو نمیدونم البته کشتی کج دوستم میزد که اول ها 6 ماهه پیش که صبا هنوز پینگشو پایین نیاورده بود میگفت که اصلا نمیشه همش می بازه مثلا X رو میزنه میره شمام میخره میاد میبینه که مشتو زد:biggrin1: اما الان که بازی میکنه میگه هم روونه هم میبره:cool:
من که هاست میشدم تو L4D تو 3-4 ساعت 250-270 ازم میرفت

unable to test packet loss این در مورد همون time out هایی که ممکنه سرویس بده اما تا نصفه که تست میکنه بقیش دیگه هیچ تا حالا که نشده نه برا خودم نه خیلی دیگه از تست هایی که دیدم همش همینو زده نزده که چند درصد loss داده

در مورد اون هم شاید پهنای باند رو از مخابرات مستقیم میگیره میده نمیدونم ولی ISP که مخابراته

شاتل هم بله سرویشاس خوبه من خودم داشتم راحت بودم اما از وقتی که صبا 1 مگ گرفتم خیلی بهتر شده البته بگم صبا تو همه جا یه جور نیست.

خواهش میکنم

موفق باشید;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر