تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
سلام دوستان این چطوره

527390945.png
!!!واسه بازی کرد که خیلی خوبه!!!پینگت محشره!!!!!فک کنم بتونی بدون مشکل بازی کنی!!

veryyy goood !!!!فقط اگه بگی ispت چیه خیلی خوب میشه!!!اینترنتت اگه تو ایرانه!!!!خیلی فضاییه!!!

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
هر چه قدر صبر کردم توی این چند روز و قصد وارد شدن به بحث پیش آمده را نداشتم، دیدم دیگر نمی شود.!!!

جناب F@N36o دیگر کافی هستش و نیازی نیست اطلاعات خودتون رو به اشتراک بگذارید به این شکل

هیچ نیازی به ایجاد گفتگوی جدیدی در این تاپیک نیست، این تاپیک بیش از 60 صفحه داره و به اندازه کافی توش نظرات
مختلف رو میشه دید و با خواندن اون میشه فهمید چی درست هستش و چی درست نیست.
کی داره از روی اطلاعات جامع صبحت میکنه و کی داره از روی اطلاعات ناقص خودش صحبت میکنه

پافشاری به این شکل اصلا پسندیده نیست، ادامه بحث به هر نحوی که باعث شود تاپیک به میدان دیگری تبدیل شود
بخورد دیگری به جزء یک تذکر ساده عمومی داده خواهد شد.

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
برای وارد شدن به live ایا باید اپدیت مایکروسافت را دانلود کرد؟اگه جوابتون اره است چه قدر حجمش هست و این حجم بیشتر از مموری 256 که روی دستگاه arcade هست؟
و اپدیت های بازی ها مثل geow بیشتر از مموری است ؟
کلا arcade بدرد live می خوره؟
ممنون می شم اگه جوابم را بدین

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
برای وارد شدن به live ایا باید اپدیت مایکروسافت را دانلود کرد؟اگه جوابتون اره است چه قدر حجمش هست و این حجم بیشتر از مموری 256 که روی دستگاه arcade هست؟
و اپدیت های بازی ها مثل geow بیشتر از مموری است ؟
کلا arcade بدرد live می خوره؟
ممنون می شم اگه جوابم را بدین
بله باید دانلود کنی.
نه حجم مموری رو اشغال نمی کنه (بیشترش میره تو حافظه داخلی)
هم میشه گفت هم میشه گفت نه (آخر باید به فکر خرید یه هارد باشی..)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان عزیز قبلا هم یکی از دوستان گفته بود مگه میخواین با برو بچه های باکو بازی کنید که Ping رو با باکو چک میکنید؟

mohamad a

کاربر سایت
Aug 5, 2009
3
نام
محمد
درسته اينترنتم 128ه ولي عجب سرعت دانلودم بالاست ؟
من هيچوقت نتونستم با اين سرعت فيلم دانلود كنم يكم اعداد رو فضايي ميزنه اين سايت ....
نظرتون چيه ؟
535859112.png
[/URL][/IMG]

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
درسته اينترنتم 128ه ولي عجب سرعت دانلودم بالاست ؟
من هيچوقت نتونستم با اين سرعت فيلم دانلود كنم يكم اعداد رو فضايي ميزنه اين سايت ....
نظرتون چيه ؟
535859112.png
[/URL][/IMG]

نه ببین صبانت همه سرویساش از 128 512 حدود 2 دقیقه اول یا 5 مگ اول سرعتی معادل 100-120 KB/s داره برا همینم تو تست همیشه سرعت بالاست چون تست یه فایل 1 مگی هست منم اول که 128 صبا داشتم تستا همش این طوری بود اما در عمل 5 مگ اول سرعت بالا بود بعد میشد 10-20 :sick: منم دیگه اعصابم ریخت بهم رفتم 1 مگ گرفتم که ثابت 120 سرعتم باشه:cheesygri

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
اینم از من

یکی بگه چطوره ؟؟

ولی سرعت دانلود من این نیس که آخه

بله خوب فرانکفورتید انتظار دارید بگیم "ای بدک نیست:thinking:" ؟؟؟ (:biggrin1:)
این سرعت 4 مگابیت هستش پس در این صورت شما باید با سرعت 512 کیلوبایت در ثانیه دانلود کنید. سرعت آپلودتون هم قاعدتا باید بالاتر از این باشه!

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
بله خوب فرانکفورتید انتظار دارید بگیم "ای بدک نیست:thinking:" ؟؟؟ (:biggrin1:)
این سرعت 4 مگابیت هستش پس در این صورت شما باید با سرعت 512 کیلوبایت در ثانیه دانلود کنید. سرعت آپلودتون هم قاعدتا باید بالاتر از این باشه!

آره حدودا 520 - 530 کیلوبایت ـ

ولی دانشگاه حال میده
اونجا سرعت دانلود حتی یه بار به 4 مگ و خورده ای هم رسیده بود :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر