تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
پدرخوانده جان شما خودت تست کن.

این هم برای منه :

69762859.png

میشه بازی کرد با این ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
چون مودم های IPW ه Datak از نظر پینگ افتضاح هستند. حتی به Dialup هم نمیرسن. کاریش نمیشه کرد متاسفانه
نه / کلا سرعتش رو میگم !

آخه مثلا مال کاربر mohammad140 که 64 داره ؛ اینه : ( یعنی تقریبا سرعتی که مینویسه برابر با همون 64 )

189304656.png

ولی مال من :-s

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
پارتی کلفت توی شرکت اینترنتی داشته باشی(مثل من که 256 دارم:cheesygri).البته به همه 256 میده هاااا... :-"

برو شرکت اسرار کن و بگو 1000 تومان اضافه میدم ولی 256 بهم بدین.برو اسرار کن محمد.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
پدرام خودتی.
این طرف رفیق بابام هست.اشنا اشنا بهش می گم بیشتر می دم نمی ده.
یعنی از راه قانونی نمی شه ؟؟؟ مثلا کارت دانشجویی یا بگم سایت دارم یا یه چیز دیگه ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
پدرام خودتی.
این طرف رفیق بابام هست.اشنا اشنا بهش می گم بیشتر می دم نمی ده.
یعنی از راه قانونی نمی شه ؟؟؟ مثلا کارت دانشجویی یا بگم سایت دارم یا یه چیز دیگه ؟
بابا میده ( اگر شرکت دولتی نباشه )

چرا :D ؛ باید شرکت داشته باشی :D

Sony_M

کاربر سایت
Oct 9, 2007
18
128 دارم چه جوره ؟؟

باکو :

لندن :

امریکا :

می گم Upload ش تا روی 100 می ره ( سرور باکو و امریکا ) ولی وقتی 100 درصد می شه همین جوری میاد پایین تا میاد روی 60 مشکل کجاست ؟ ( فکر کنم مشکل از سرور باکو هست )؟؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
می خوام ADSL بگیرم ... ببینید این خوبه ... ماله شرکت بابام ایناس ... شاتل

با این اینترنت بازی لگ نداره ؟
راحت میشه مثلا GOW زد ؟
فقط چرا با چین اینقدر بده ؟:eek::laughing:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام
خشایار جان Ping این اینترنتی که شما گذاشتی برای گیم فوق العاده عالیه. اگر بیای Live مشکلی نخواهی داشت. البته باز پهنای باندت یکم کمه ولی دیگه مهم نیست . البته اینو در نظر بگیر که این اینترنت الان احتمالا تو شرکت پدر شماست، اما اگر یک سرویس برای منزل بگیری اگر خطوط منطقه محل سکونت شما شلوغ باشه Ping شما کمی بیشتر می شه.
به هر حال خیلی عالیه.

موفق باشید

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
با سلام
خشایار جان Ping این اینترنتی که شما گذاشتی برای گیم فوق العاده عالیه. اگر بیای Live مشکلی نخواهی داشت. البته باز پهنای باندت یکم کمه ولی دیگه مهم نیست . البته اینو در نظر بگیر که این اینترنت الان احتمالا تو شرکت پدر شماست، اما اگر یک سرویس برای منزل بگیری اگر خطوط منطقه محل سکونت شما شلوغ باشه Ping شما کمی بیشتر می شه.
به هر حال خیلی عالیه.

موفق باشید
اتفاقا تو خونه باید بهتر باشه چون اینجا خیابان مطهری هستش و همه ی ساختمون ها اداری و 90 درصدشون هم ADSL دارن ( درست فکر کردم ؟ :laughing:)... خدا کنه بهم بدن ... قیمتشم خداااااس ... با مدم : سالی 500.000 تومن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر