تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
قراره واقعاً از این تاپیک چه نتیجه گیری بشه؟!

بابا این تاپیک خیلی داغون شده!
حداقل اگر پینگ و سرعت خودتون رو می‌گذارید نتیجه تجربتون رو هم تو لایو بگید اینکه چه بازیهایی رو بازی کردید و با چه کیفیتی. رسماً این تاپیک شده رو کم کنی سرعت و پینگ!

الان بیش از 50 صفحه پر شده هیچی در نیومده ازش، مثلاً بهترین بازیهای آنلاین برای بچه‌های ایرانی، یا مثلاً بهترین سرویس دهنده‌ها در شهرها و مناطق مختلف.

از مدیران فروم می‌خوام که اگر کاری از دستشون بر میاد برای سر و سامون دادن به این مجموعه انجام بدن.

برای شروع خودم رو می‌گم: من الان از سرویس آسیاتک استفاده می‌کنم تو محدوده مرکز مخابراتی ولی عصر (پیش شماره 7752) از کیفیت عمومی سرویس راضی هستم نزدیک دو سال هم هست که دارم ازش می‌گیرم. الان 256 دارم بدون محدودیت حجمی. سرعت دانلود و آپلودم قابل قبوله (حدود 80 تا 100 درصد سرعت اسمی) و پینگمم با همین دستور Ping تو Command Prompt با سرورهای معروف آمریکایی و یا همین سرورهایی که این سایت کذایی معرفی می‌کنه بین 280 تا 370 است (بعضی وقتها تا 400 هم می‌ره ولی تا حالا کمتر از 280 نشده) که در این مورد باید بگم که مشکل شاید از سرویس باشه پریشبا با پینگ 290 (به google.com) وصل بودم و تجربه Live قابل قبولی داشتم ولی صبحش که وصل شدم رو 360 بود و تاخیرش کمی آزاردهنده شده بود.

تو لایو هم تجربه‌ام خیلی کمه (در حد همین تعطیلات عید) فقط COD 4 و COD WAW بازی کردم و GOW 2 و Left 4 Dead رو هم چند دستی تست کردم. دقت و سرعت عمل توی COD خیلی مهمه و این Ping ای که دارم خیلی وقتها به قیمت باختم تموم شده. البته این قضیه تو جنگهای نزدیک (با شاتگان و مسلسل) کمتر آزاردهنده است ولی وقتی می‌خواهی با اسنایپ یک نفر اون دور دورها رو در حالیکه داره عمود بر جهت نگاهت می‌دوه (داره از جلوت رد می‌شه) بزنی می‌فهمی که یک جای کار مشکل داره. چون هر حرکتی که بکنی چند دهم ثانیه بعد (دو تا سه دهم ثانیه دیرتر از حریفت که احتمالاً تو آمریکاست) اتفاق می‌افته به همین خاطر عملاً روی روش بازی‌ام تاثیر گذاشته و بیشتر سعی می‌کنم ملت رو تو فواصل نزدیک غافل‌گیر کنم (عملاً باید واکنشم خیلی از اونها سریعتر باشه چون همینطوریش اونها چند دهم ثانیه جلو‌ترند) و اسنایپ رو هم عملاً بی خیال شدم.

این قضیه با وجودی که کمی آزاردهنده است ولی تجربه بازی با این شرایط لذت بخش است. خصوصاً اگر خیلی تو بند برد و باخت نباشی!

البته بعضی وقتها یک مشکل عجیب برام پیش میاد (حدود یک سوم مواقع) که تو صفحه قبل گفتم دوباره در ادامه نقل قول می‌کنم.

سلام
من یک سوال از دوستانی که لایو بازی می‌کنند دارم
چند روزی است که اکانت گلدم رو فعال کردم و دارم ازش استفاده می‌کنم. ولی هر از گاهی به یک مشکل مسخره بر می‌خورم. من از اکانت 256 آسیاتک استفاده می‌کنم و پینگم هم حوالی 300 است که می‌شه باحاش کجدار و مریز کار کرد.
اما مشکل اینجاست که بعضی وقتها به محض اینکه سعی می‌کنم آنلاین بازی کنم (مثلاً وقتی توی COD مود بازی رو انتخاب می‌کنم و شروع به گشتن می‌کنه) پینگم میره بالا و بعد از چند ثانیه time out میده. یعنی اصلاً جواب دریافت نمی‌کنه، بعضی وقتها این اتفاق وسط بازی می‌افته یعنی می‌
گذاره وصل شی یک چند نفری رو هم درو کنی بعدش یک دفعه گیر می‌کنی و بعد از چند ثانیه می‌اندازتم بیرون! خیلی مسخره است چون بعدش مسنجر و کانکشن لایوم هم قطع میشه ولی بعد از چند ثانیه که از قطع شدن می‌گذره پینگم درست میشه. و دوباره می‌تونم لاگین کنم
انگاری اینترنت من به xbox live حساسیت داره.

البته بگم این اتفاق همیشه نمی‌افته ولی بعضی وقتها که می‌افته بدجوری توی اعصابه.

این اون مشکلی است که می‌گفتم

این اون مشکلی است که می‌گفتم
مشکل از ISPهست
رفیقم 5شنبه شبا اونجاست مسئل پاسخگوییه-
خودش میگفت واقعا PING مضخرف و متحرکی داره خودش هم مثل من اومده صبا گرفته

مشکل از ISPهست و ربطی به لایو و بازیهاش نداره

کمک کنید این واسه من

445468735.png

از شاتل میگیرم مشکل هم دارم به طور خفن من هر بار میرم تو یه بازی باید وقتی بازی اجرا شد یه بار پروفایل را sign out کنم دوباره کانکت شم وگرنه بدونه شک وقتی دارم دنبال بازی میگرده time out میشه :eek:
با ps3 هم به غیر از warhawk با بقیه بازیهای که داشتم همین مشکل را دارم
مودمم billion bipac5210i هست قبلا هم همین مشکل را داشتم بچه ها گفتن شاید از سرعت باشه که از اون هم نبود:(
اگه کسی میدونه قضیه چیه بگه

ببخشید این پینگ چیه نمیدونم دیگه :biggrin1:
پینگ یعنی مدت زمان رفت و برگشت یک بسته 32 کیلوبایتی بر حسب میلی ثانیه .
این ساده ترین تعریفی بود که میتونستم بکنم .
توی پینگ عواملی چون فاصله و کیفیت خطوط و حتی عوامل سیاسی تاثیر داره .

کمک کنید این واسه من

445468735.png

از شاتل میگیرم مشکل هم دارم به طور خفن من هر بار میرم تو یه بازی باید وقتی بازی اجرا شد یه بار پروفایل را sign out کنم دوباره کانکت شم وگرنه بدونه شک وقتی دارم دنبال بازی میگرده time out میشه :eek:
با ps3 هم به غیر از warhawk با بقیه بازیهای که داشتم همین مشکل را دارم
مودمم billion bipac5210i هست قبلا هم همین مشکل را داشتم بچه ها گفتن شاید از سرعت باشه که از اون هم نبود:(
اگه کسی میدونه قضیه چیه بگه

کلا ping های شرکت شاتل از چیزی که تو این سایت نشون میده بیشتره-
اون 276 شما شاد 100 شایدم یکی باید روش جمع کنی
وگرنه با اون ping که مثل pingمن در این چند روزه هست-
نباید مشکل داشته باشی

:eek:
شوخی میکنی شما!!!!
با 128 چجوری همچین ping رو داری الان
بهترین پینگ بچه ها فکر کنم 200 باشه-
بعدش با افزایش سرعت باید ping یک نمه کمتر بشه!!!!!!

شما از چه isp سرویس میگیری؟؟؟؟
برو سایت http://speedtest.net/http://www.bazicenter.com/forums/www.speedtest.net
با با کو و نیویورک پینگت رو تست کن بعد بزار تو سایت ببینیم چی میگی!!!

الان پینگ باید چند باشه در بهترین حالت
درضمن اگه سرعت اینترنت بیشتر باشه پینگ کمتره یا بیشتر مثلا 256 پینگش بهتره یا 128

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or