تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
387552017.png
387541633.png

چطوره؟:biggrin1:
پ.ن: به به ماشا... رکورد داره PING شدم!
پ.ن 2: امید فکر کردی فقط خودت PING بالا داری:biggrin1:

آخرین ویرایش:
لازم شد اندکی شفاف سازی کنم :cheesygri
ببینید برادران من به پیر به پیغمبر پینگ سایت speedtest اشتباه است مخصوصا واسه کسایی که از شاتل سرویس گرفتن من جمله خودم
387547931.png

برای مثال ping واسه من با سرور نیویورک 61 زده شده ولی ping واقعی من بسیار بیشتر از این حرف هاس (

350-400)

واسه گرفتن تست ping با همین سرور از دستور زیر توی Run استفاده کنید

ping optimum.com -t

که آدرس اینترنتی همون سرور هست و مقدار واقعی رو ببینید

PS : امیر جان با عرض پوزش ping شما در واقع همون ping با dns شاتل (85.15.1.10) هست با اندکی تغییر
PS 2: بهتر هست با همین NY تست بگیرید (به همون دستور بالا) چون واسه اکثر بازی ها سرور ها توی آمریکس
و ping زیر 200 هم خوب هست واسه بازی آنلاین و مشکلی نداره ولی احتمال هدشات کردن پاین مییاد
چون اگر حساب کنید میبینید که اگر 200 ms ؛ ping واقعی شما باشه ، 200 * 2 طول میکشه تا شما یک تصویر رو ببینید و عکس العمل نشون بدین یعنی 0.4 ثانیه که همه میدونین واسع یه بازی اکشن خیکی زیاده

آخرین ویرایش:
بعد از مدت ها افت کوچکی داشتیم... !!!

پدرام تو با این سرعت دانلود می کنی؟:scare:
387619214.png
387620220.png

387622075.png
387622742.png

Sent : 160 / Received : 96 !!!!!!!!!!!
توی عمرم این فرق سرعت بین چندتا تست را ندیده بودم.:surrender
اين چطوره؟

خوبه...!
لازم شد اندکی شفاف سازی کنم :cheesygri
ببینید برادران من به پیر به پیغمبر پینگ سایت speedtest اشتباه است مخصوصا واسه کسایی که از شاتل سرویس گرفتن من جمله خودم
387547931.png

برای مثال ping واسه من با سرور نیویورک 61 زده شده ولی ping واقعی من بسیار بیشتر از این حرف هاس (

350-400)

ping optimum.com -t

که آدرس اینترنتی همون سرور هست و مقدار واقعی رو ببینید

PS : امیر جان با عرض پوزش ping شما در واقع همون ping با dns شاتل (85.15.1.10) هست با اندکی تغییر
PS 2: بهتر هست با همین NY تست بگیرید (به همون دستور بالا) چون واسه اکثر بازی ها سرور ها توی آمریکس
و ping زیر 200 هم خوب هست واسه بازی آنلاین و مشکلی نداره ولی احتمال هدشات کردن پاین مییاد
چون اگر حساب کنید میبینید که اگر 200 ms ؛ ping واقعی شما باشه ، 200 * 2 طول میکشه تا شما یک تصویر رو ببینید و عکس العمل نشون بدین یعنی 0.4 ثانیه که همه میدونین واسع یه بازی اکشن خیکی زیاده
عزیز دلم جدیدا من توی cod4 همیشه پینگم سبز شده. پینگ من واقعی هستش چون توی فیفا هم با خارجی ها هیچ لگی ندارم. فکر کنم مشکلی نداشته باشه.

سلام . دوستان اینم مال من :

--------------------------------------------------------------------------
راجع به پینگ Speedtest منم فکر کنم درست باشه چون من این دستور رو از Run م اجرا کردم و Ping گرفتم طرفای 200 و یا پایین تر بود تازه برای من با اونجا که Ping رفتم وضع ام بهتر از Ping تو Speedtest بود .

من هی به تو می گم برو یقه این شرکت اینترنتت را بگیر که افت سرعت داری. توی فیفا افت سرعت لوو می ره:biggrin1:
امیر جون دارن از یک شرکت دیگه میان تا برام نصب کنن. هی امروز فردا میکنن. این شمالی ها هم دهن منو ....... بابا پیر شدم من اینجا با این ادم ها بدقول و دیوونه:biggrin1:

ping optimum.com -t
من کاری به تست های چرت این Speed test.net ندارم...
ولی من پینگم با این سروری که دادی 120 ـه :دی
بعد کلا واسه بازی آنلاین مخصوصا اگر FPS باشه اصلا پینگ بالای 100 پینگ فوق العاده چرتی است...بر اساس 520 ساعت آنلاین بازی کردن یک بازی FPS دارم این حرفو میزنم پس جبهه گیری نکنید که من آره Snipe میکنم در حد تیم ملی....snipe کردن منو با پینگ 30 تو ایران ببینی بازی آنلاین میبوسی میذاری کنار :دی

پینگ بالای 150 هم دیگه کاملا غیر قابل بازی میشه واسه FPS ....
بعد پینگی که شما توی CMD یا هر برنامه دیگه ای که میگیرید با اون چیزی که توی بازی هست فرق میکنه چون توی بازی send & recive داری... پینگ 120 توی CMD توی بازی میشه 160 ...!

ولی خوب برای بازی های MMO مثلا پینگ تا 600 هم قابل تحمله ( که نداره 360 از این چیزا :دی )
ولی خوب اینو واسه همه گفتم خودشونو گول نزنن که میگن > من بدون لگ بازی میکنم... پینگ بالای 100 = LAAAAAAGGGGG !
خودت نمیفهمی ولی کسی که Spect ـت بشه کاملا Lag رو احساس میکنه...این هم به عینه دیدم و Replay هاشو میتونم بگذارم که ببینید.

آخرین ویرایش:
من کاری به تست های چرت این Speed test.net ندارم...
ولی من پینگم با این سروری که دادی 120 ـه :دی
بعد کلا واسه بازی آنلاین مخصوصا اگر FPS باشه اصلا پینگ بالای 100 پینگ فوق العاده چرتی است...بر اساس 520 ساعت آنلاین بازی کردن یک بازی FPS دارم این حرفو میزنم پس جبهه گیری نکنید که من آره Snipe میکنم در حد تیم ملی....snipe کردن منو با پینگ 30 تو ایران ببینی بازی آنلاین میبوسی میذاری کنار :دی

پینگ بالای 150 هم دیگه کاملا غیر قابل بازی میشه واسه FPS ....
بعد پینگی که شما توی CMD یا هر برنامه دیگه ای که میگیرید با اون چیزی که توی بازی هست فرق میکنه چون توی بازی send & recive داری... پینگ 120 توی CMD توی بازی میشه 160 ...!

ولی خوب برای بازی های MMO مثلا پینگ تا 600 هم قابل تحمله ( که نداره 360 از این چیزا :دی )
ولی خوب اینو واسه همه گفتم خودشونو گول نزنن که میگن > من بدون لگ بازی میکنم... پینگ بالای 100 = LAAAAAAGGGGG !
خودت نمیفهمی ولی کسی که Spect ـت بشه کاملا Lag رو احساس میکنه...این هم به عینه دیدم و Replay هاشو میتونم بگذارم که ببینید.
دوست عزیز من به جز بازی FIFA09 کلی بازی FPS کردم و همش هم با Ping بالای 100 بوده نه کسی از من ناراضی بوده و نه من مشکل داشتم حالا من نمیدونم شما چی میگی که پینگ بالای100=لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگ من که نمیدونم؟:confused::eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or