تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چرا به کاربرای خانگی 128 بالاتر نمیدن :mad:
نمیشه کاری کرد که بدن؟؟؟
این کارت دانشجویی فقط مهم اینه که فامیلیش با تو یکی باشه - و اگه کسی هم داری که تو شرکت کار میکنه میتونی ازش یه نامه بگیری که برای کارهای شرکت به ADSL با سرعت بالاتر 128 نیاز داری و اونها هم میدن

چرا به کاربرای خانگی 128 بالاتر نمیدن :mad:
نمیشه کاری کرد که بدن؟؟؟
يه راه ديگه هم هست مي توني از يكي از آشناهاتون كه شركت داره بخواي بره آدرس خونه شما رو به عنوان دفتر كار دوم يا كارگاه (نگفتم شعبه ها ، چون اگه به عنوان شعبه 2 ثبت كنه بايد مالياتشم بده:cheesygri) ثبت كنه هزينشم بين 10 تا 15 تومنه بعد برا خونتون يه چيزي تو مايه هاي سند مي زنن كه مي گه خونه شما دفتر يا كارگاه يه شركت اونوقت مي توني بالاي 128 بگيري:cool:

دوستان میبخشید ولی چطوری میشه پینگ من با new york که اونطرف دنیاست و من در بازی آنلاین با pc پینگ خیلی بالایی دارم باهاش (بالای 700 و ...) این سایت پینگ 250 رو نشون بده و با گرجستان که من در سروراشون خیلی بازی میکنم و معمولا پینگم هم 180 الی 200 است پینگم 680 باشه؟! (البته توسط این سایت) جدا از این با روسیه هم من پینگی حدود 200 الی 300 در بازی انلاین دارم ولی این سایت نزدیک 500 میزنه.
به نظرتون یکم پینگ رو بر عکس نمیده؟! (شاید حدس میزنه
09.gif
)

دوستان میبخشید ولی چطوری میشه پینگ من با new york که اونطرف دنیاست و من در بازی آنلاین با pc پینگ خیلی بالایی دارم باهاش (بالای 700 و ...) این سایت پینگ 250 رو نشون بده و با گرجستان که من در سروراشون خیلی بازی میکنم و معمولا پینگم هم 180 الی 200 است پینگم 680 باشه؟! (البته توسط این سایت) جدا از این با روسیه هم من پینگی حدود 200 الی 300 در بازی انلاین دارم ولی این سایت نزدیک 500 میزنه.
به نظرتون یکم پینگ رو بر عکس نمیده؟! (شاید حدس میزنه
09.gif
)

پینگ این سایت روجدی نگیر;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or