تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
تریلر جدید منتشر شده از DLC بازی Resident evil Revelations که Rachael Ooze رو داره بذارید
(یک کیفیت بود که یک رده از بالاتر از 360 بود.چهارصد و خورده ای بود به گمونم.نشد همون 360 )
-----
ویرایش : نقد گیم اسپات از آخرین mortal kombat هم بذارید 720.فکر کنم mortal kombat 9 بود

480P

نقد:

HD H.264 MP4342.4MB Download
Lo-Res MPEG83.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP22.1MB Download

The Witcher 2
GTA IV

سلام این خیلی با حاله نقد The last of us میشه مستقیم کنی 80 مگه...............ممنون...

LAST OF US | REVIEW | GINX TV - YouTube

Last Of Us

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام !
میشه 4-5 تا مصاحبه از صدا گذار لاینینگ یعنی خانم Ali Hillis
برام قرار بدید !
لطفا اگر میشه مربوط به بازی فاینال فانتزی و نقش لایتنینگ ایشون باشه !
ولی اگر در مورد چیز دیگه ای هم بود مشکلی نیست !
ولی لطفا حتما بزارید !

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
مسیر حتمی ِ تاپیک و جایی که لینک ویدئو کامل از تمام مراسم sony,microsoft,ea,... رو میذارن ، کجااااااست ؟ (من خودم ، بالاترین کیفیت رو میخوام . حتی 1080p . .. اگه سایت خارجی هم که بلاک نباشه هست ، بگین که وقتم هدر نره )
نیم ساعته دارم میگردم ، حداقل باید microsoft اومده باشه ؛ نه ه ه ه ؟؟؟؟
امسال که مهمترین ساله ، هیچ جای فروم در و پیکر نداره .
از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن .
سرتاپیک هر قسمت رو حتما آپدیت کنین و اگه لینک کاملش میاد ، همون اول بذارن .

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
مسیر حتمی ِ تاپیک و جایی که لینک ویدئو کامل از تمام مراسم sony,microsoft,ea,... رو میذارن ، کجااااااست ؟ (من خودم ، بالاترین کیفیت رو میخوام . حتی 1080p . .. اگه سایت خارجی هم که بلاک نباشه هست ، بگین که وقتم هدر نره )
نیم ساعته دارم میگردم ، حداقل باید microsoft اومده باشه ؛ نه ه ه ه ؟؟؟؟
امسال که مهمترین ساله ، هیچ جای فروم در و پیکر نداره .
از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن .
سرتاپیک هر قسمت رو حتما آپدیت کنین و اگه لینک کاملش میاد ، همون اول بذارن .

تو بخش تریلر های جدید به محض اینکه بیاد میذارن .اگر تاخیر داره شاید به خاطر حجم زیادشه .

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
یه تریلر 31 دقیقه ای از gameplayـه Arkham origins منتشر شده ممنون می شم اگه قرارش بدید
ممنون
ویرایش: دقیقا همین لینکی که دوستمون تو پست بالا گذاشته.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر