تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
خبری از نسخه جدید بازی Planet vs Zombies نیست ؟

چون فکر کنم یه مدت پیش یه تریلر ازش دیده بودم ! البته واسه PC !

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
خبری از نسخه جدید بازی Planet vs Zombies نیست ؟

چون فکر کنم یه مدت پیش یه تریلر ازش دیده بودم ! البته واسه PC !

سلام دوست عزیز اینجا فقط تریلرهای درخواستی قرار داده میشه . شما باید تاریخ انتشار بازی رو تو تاپیک Release Date Center مطرح کنید دوستانمون اونجا بیشتر راهنماییتون میکنن. حالا من بره شما یه دونه گیم پلی از بازی رو قرار میدم امیدوارم بدردتون بخوره.

Planet vs Zombies
Gameplay
SD HD

موفق باشید.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اقا اگه لینک دانلود نمایش انجین Frostbite 2 اومد یکی لطف کنه HD ش رو بزاره ، مرسی .
این لینک قیلتره از جای دیگه میشه بذارید؟؟؟
سلام، میشه Tech Demo انجین Frostbite 2 رو بذارین؟ لینکی که تو تاپیک تریلرهاست، خرابه.
ممنون

Frostbite 2 Engine
برای دانلود وارد لینک زیر شوید و مراحل دانلود رو طی کنید.
http://www.ausgamers.com/files/details/html/56922

موفق باشید.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام.
اگه ممکنه دو سه تا تریلر از you don't know jack :d(دیدم گیم اسپات 8 داده) میخواستم. اگه از گیم پلی باشه چه بهتر.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آخرین تریلر dragon age 2 رو بذارید(خیلی دمتون گرم:D بعد از ضد حال برف امروز این دمو بتونه حالمونو جا بیاره:D)

Dragon Age II
Gameplay
SD HD
Lead Designer Interview
SD HD

تریلرmax payne3وfinal fantasy 13ajetoرا هم بگذارید لطف

Max Payne 3
Debut Slideshow
SD HD
فقط همین یه دونه Slideshow رو داشت.

این بازی Final Fantasy XIII Agito هم که GT نداشت باید بیشتر بگردم یه جا پیدا کنم بشه دانلود کرد همه جا فـــــــ.لتره

• Like
Reactions: Squidward

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر