تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
اخرین تریلری که از بایوشاک اینفینیت باشه رو بزارین لطفا ... منظورم گیم پلی 50-60 دقیقه ایی نیست . یه تریلر درست حسابی :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اخرین تریلری که از بایوشاک اینفینیت باشه رو بزارین لطفا ... منظورم گیم پلی 50-60 دقیقه ایی نیست . یه تریلر درست حسابی :D

E3 2011: Full 15-Minute Demo
Factions at War

سلام.
اگر میشه تریلر Biohazard Revival Selection رو بذارید.
خیلی ممنون.

Biohazard Revival Selection Official Trailer‬‏

دوست عزیز این تریلر هیچ جا نبود چون همون سری های قبل هستش فقط HD شده سایتهای GT , GS ازش چیزی نذاشته بود اینم خودم برات آپلود کردم فقط پسوندش FLV هستش که میتونی با FLV Player نگاه کنی.
موفق باشی.

لطفا تریلر Batman:arkham city رو بزارین

Riddler Teaser

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Biohazard

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
دوست عزیز این تریلر هیچ جا نبود چون همون سری های قبل هستش فقط HD شده سایتهای GT , GS ازش چیزی نذاشته بود اینم خودم برات آپلود کردم فقط پسوندش FLV هستش که میتونی با FLV Player نگاه کنی.
موفق باشی.
خیلی ممنون!:)

Sage Naruto

کاربر سایت
Aug 28, 2010
37
تریلرهای بازی Call of Juarez: The Cartel
خودم یک نمونه از بخش مولتیش رو میزارم:d
juarezmultiplayermain.jpg

درود
در این تریلر بخش Multiplayer بازی به نمایش در اومده.6 پلیس در برابر 6 مجرم یعنی نهایت ظرفیت 12 نفر خواهد بود.

منبع

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟