تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:
GAM3R عزیز این لینک هایی که از زامبی BLACK OPS2-DLC - Revolution درخواست دادم و شما قرار دادی مربوط به قسمت ترانزیت هست که روی خود دیسک هست الکی ما 130-140 مگابایت دانلود کردیم خواهشا دقت کن دوست عزیز
من از گیم پلی قسمت زامبی DLC جدید COD.BO2 تریلر میخام البته نه تریلر تبلیغاتی
گیم پلی خود زامبی که 10-15 راند رفته باشن و ما ببینیم محیط رو که اگه خوب بود بخریم DLC رو
اگه منظور من رو گرفتی و همچین چیزی هست قرار بده اگه نه که هیچ
ممنون

GAM3R عزیز این لینک هایی که از زامبی BLACK OPS2-DLC - Revolution درخواست دادم و شما قرار دادی مربوط به قسمت ترانزیت هست که روی خود دیسک هست الکی ما 130-140 مگابایت دانلود کردیم خواهشا دقت کن دوست عزیز
گیم پلی خود زامبی که 10-15 راند رفته باشن و ما ببینیم محیط رو که اگه خوب بود بخریم DLC رو
ممنون

اولا که بنده به خاطر اون دوتا تریلر بخش زامبی ازت عذر میخوام حق با شماس. اما راجب بقیه حرفات... وقتی شما هیچی رو معلوم نکردی و کلی گفتی بنده باید از کجا بدونم که اولا ویدیوهای گیم پلی بازی رو میخوای ؟ یا مثلا بنده خبر دارم که شما اونا رو روی دیسک داری؟ وقتی از بیان جزئیات خودداری می کنی و به جای اینکه بگی از گیم پلی میخوام میگی تریلر خوب منم لینک تریلر برات میذارم دیگه:d

GAM3R
ممنون

اینم چندتا گیم پلی فقط نمیدونم 10-15 تا راند میرن یا نه:d

DIE RISE ZOMBIES Gameplay - Black Ops 2 Revolution Map Pack - Call of Duty DLC Map
28359380913194749135.jpg

Download

Call of Duty Black ops 2 Revolution DIE RISE Zombie Gameplay
51138183002438114904.jpg

Download

Call of Duty_ Black Ops 2 - REVOLUTION _ Zombies Game Mode
39421839747215185490.jpg

Download

چیزی نیومده !؟

نه عزیز

اقا اشتباه از من بود ببخشید این لینکو جسارتن بالاترین کیفتشو اپ کنید:

www.youtube.com/watch?v=2FMq3ZbC48U

Primal Carnage Genesis GDC 2013 Reveal Trailer #2
HD 1080p

بی زحمت این تریلر آخری MGSV رو میزاری؟ همینی چند وقت پیش اومد (یه ماه اینا)

کدومش رو شما منظورت هست؟ کلا 2تا ویدیو رسمی داره یکیش تریلر gdc هستش یکیش هم ویدیو ی گیم پلی هستش که باز تو همون gdc نشون دادن.

این تریلرش هست
81407679154866169362.jpg

Download

اینم گیم پلی
01388291059585044457.jpg

HD / HQ / LQ

GAM3R جان
یه گیم پلی طولانی میخام از قسمت زامبی DLC-UPRISING بازی BLACK OPS2 بنام MOB OF THE DEAD

خدمت شما در 4 قسمت

Mob of the Dead Zombies Gameplay LIVE Part 1 - Black Ops 2 Uprising DLC Map Pack
22932760840383767397.jpg

Download

Mob of the Dead Zombies Gameplay LIVE Part 2 - Black Ops 2 Uprising DLC Map Pack
53062962844115223750.jpg

Download

Mob of the Dead Zombies Gameplay LIVE Part 3 - Black Ops 2 Uprising DLC Map Pack
76020560985705661165.jpg

Download

Mob of the Dead Zombies Gameplay LIVE Part 4 - Black Ops 2 Uprising DLC Map Pack
63436370431493190193.jpg

Download

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or