تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:
متاسفانه من توی هر سایتی که گشتم هیچ تریلری با این موضوع رو پیدا نکردم.فقط مقایسه های گرافیکی بود و نقد های نوشته شده! همه هم نوشته بودند که فقط از نظر گرافیک فقط فرق میکنه و دیگه هیچ فرقی نمیکنه! قاعدتا هم به نظرم باید همینطور باشه.البته به جز گرافیک!
همون مقایسه ی گرافیکی هم باشه خوبه:d

شرمنده،تهیه کردن تریلرهای شما یه مقدار وقت گیر بود و من هم دسترسی به اینترنت نداشتم و الان هم با چه مشقتی این هارو آماده کردم،امیدوارم خوشتون بیاد.همه گیم پلی هستند و همه HD.
لینک 1
لینک 2
لینک 3
لینک 4
لینک 5
لینک 6
لینک 7
لینک 8
امیدوارم کافی بوده باشند.

Crysis 3 - 7 Wonders of Crysis 3:The Perfect Weapon

SD - HD

آخرین تریلر از گیم پلی بازی که منتشر شده رو قرار میدم چون دقیقا اشاره نکردید که کدوم تریلر رو خواستید.امیدوارم خوشتون بیاد:

HD

منظورتون از آخرین تریلر این بازی رو متوجه نشدم! منظورتون آخرین تریلر Live Action هست یا گیم پلی؟! بهرحال من live Action رو قرار میدم.امیدوارم همونی باشه که میخواستید:

God of War Acsension - From Ashes Live Action Trailer

HD - SD

بفرما:
Dark Souls II - Announcement Trailer

HD - SD
خیلی ممنون گل کاشتید ایول به تو بازی سنتر به اعضای مثل تو خیلی نیاز دارد وهمچنین من

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 PM ارسال شده بود ----------

سلام میدونم الان تریلر تازه دارم میخواهم 2 یا 1 تریلر از بازی انحصاری socom 4 به صورت اچ دی میخواستم ببخشید خیلی شمارا زحمت میدم
ودو یا 1 تریلر از بازی dark soils 1 برام بزاری ویک تریلر دیگه هم از بازی demon souls همه ی تریلر ها اچ دی باشند ولی سعی کن کم حجم باشند چون 7 گیگ دانلود برام باقی مانده لطفا اینارو که گفتم برام بزار یک عالمه ممنون
درضمن همه تریلر های که گذاشتی از گیم پلی بازی باشه ممنون

آخرین ویرایش:
2 یا 1 تریلر از بازی انحصاری socom 4 به صورت اچ دی میخواستم ببخشید خیلی شمارا زحمت میدم
ودو یا 1 تریلر از بازی dark soils 1 برام بزاری ویک تریلر دیگه هم از بازی demon souls همه ی تریلر ها اچ دی باشند
درضمن همه تریلر های که گذاشتی از گیم پلی بازی باشه ممنون
خواهش میکنم،وظیفه بود
بفرما:

[h=1]SOCOM 4: - A Knife and a Dance Gameplay Video[/h]HD

[h=1]SOCOM 4: - Ambush Gameplay Video[/h]HD

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ...

[h=1]Dark Souls - Asylum Demon Boss Fight Movie[/h]
HD

[h=1]Dark Souls - Undead Burg Gameplay Movie[/h]
HD

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ...

[h=1]Demon's Souls - Tactical Stair Fight Gameplay Movie[/h]
HD

امیدوارم خوشتون بیاد

خواهش میکنم،وظیفه بود
بفرما:

SOCOM 4: - A Knife and a Dance Gameplay Video

HD

SOCOM 4: - Ambush Gameplay Video

HD

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ...

Dark Souls - Asylum Demon Boss Fight Movie

HD

Dark Souls - Undead Burg Gameplay Movie

HD

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ...

Demon's Souls - Tactical Stair Fight Gameplay Movie

HD

امیدوارم خوشتون بیاد
مگر میشه تو تریلر بزاری ومن خوشم نیاد دستت درد نکنه دستت طلاست ممنون

نقد new super mario bros 2
کل تریلر های lego city undercoverوdoctor who the eternity clock و نقد doctor who the eternity clock
نقد new super mario bros 2
HD - SD
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ...

Lego City Undercover:

[h=1]LEGO City Undercover Vehicle Trailer[/h]
HD - SD

[h=1]Lego City Undercover Gameplay[/h]
HD - SD

[h=1]Lego City Undercover Gameplay Nintendo Direct UK[/h]HD - SD

[h=1]LEGO City Undercover Trailer[/h]
HD - SD

[h=1]Busting Plastic Bad Guys in LEGO City Undercover[/h]
HD - SD

[h=1]Official Trailer LEGO City Undercover[/h]
HD - SD

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ...

Doctor Who The Eternity Clock:

نقد و بررسی ویدئویی این بازی هنوز ساخته نشده!

[h=1]The Doctor Will See You Now - Doctor Who: The Eternity Clock Gameplay[/h]HD - SD

[h=1]Cybermen Attack - Doctor Who: The Eternity Clock Gameplay[/h]
HD - SD

[h=1]Making of - Doctor Who: The Eternity Clock Video[/h]
HD - SD

[h=1]Doctor Who: The Eternity Clock Launch Trailer[/h]
HD - SD

[h=1]Doctor Who: The Eternity Clock Developer Diary Video[/h]
HD - SD

سلام
لطف کنید اپیزود 6 و 7 بازی کرایسیس 3 با کیفیت hd اگه اومده را برام بزارید بینهایت سپاسگزارم
ممنون
Episode 6: The Final Episode
HD - SD
اپیزود هفت دیگه فکر نمیکنم منتشر بشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or