تریلری جدید از عنوان Syberia 3 منتشر شد

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آخ آخ.اسکار.دارم نسخه اول را بازی میکنم.تا اون موقع دو را هم تموم میکنم.آماده میشم برای 3.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,473
نام
محمد
تو بازی های ادونچر Syberia و The Longest Journey خیلی برام خاطره انگیز بودن، خیلی خوبه که نسخه جدید هر دو تا عنوان قراره واسه کنسول هم عرضه بشن :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تو بازی های ادونچر Syberia و The Longest Journey خیلی برام خاطره انگیز بودن، خیلی خوبه که نسخه جدید هر دو تا عنوان قراره واسه کنسول هم عرضه بشن :D
فقط دوبله دارینوس .. از جمله بازیهاییه که با تعویض سیستم تو این سالا از روی هارد برش نداشتم .

فقط نباید قسمت اسکار اسپویل میشد .. مهمترین قسمتش اسپویل شد .

• Like
Reactions: asheghangta

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
قوی کردن المان فانتزی بازی برای من شخصا خیلی خوشحال کننده بود :D البته حس مکانیکی بازی مثل اینکه هنوز هست.
حدوده 6 - 7 باری دوتاش رو تموم کردم ولی بازم آدم سیر نمیشه... از قسمت 1ش گرفته با اون زیبایی هنری فوق العاده دهکده والادیلن تا دانشگاه بروکستات (اگه اشتباه نکنم) و اون کنسرت فوق العاده هنری هلنا رومانسکی و هتل آخرش تا سرزمین سرد و یخی سایبریا و جزیرش... امیدوارم سفر کردن هم هنوز جزوی از بازی باشه چون کل سایبریا یک حس ماجراجویی اصیلی میداد که همش تو سفر بودی و با لوکیشن های مختلف آشنا میشدی و با وسایل نقلیه گوناگون اینور اونور میرفتی و چیزای عجیب غریب میدیدی.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,748
نام
مراد حلیمی
البته به نظرم بهتر یکم انتظارات رو معقول تر کنید
اون تریلرهایی که مربوط به گیم پلی اومدن مثه شماره ۱ و ۲ بی نقص نیستن و گرافیک هم همینطور

در کل خیلی انتظارات رو بالا نبرید در حد دو شماره اول

.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Dreamfall که Book 1 منو به شدت ناامید کرد. یه چیز سرهم بندی شده که هیچ بویی از اون داستان قوی نسخه قبل نداشت. فعلا بی خیال فصل های بعدیش شدم، یه وقت حوصله داشتم برم سراغش.
امیدورام سایبریا این جوری نکنه باهام.
------------
پ.ن: فقط اون چیزی را که نباید اسپویل می کردید، اسپویل کردید رفت. تشکرات ویژه ما را همراه به @$&*)!#( پذیرا باشید :| :)

• Like
Reactions: Frobary

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
latest

این بازی هم نمیدونم سن و سال شما میکشه یا نه ولی خیلی دوست داشتم. کلا بازیاهای اون موقع خیلی خوب بودن. خیلی دوست دارم دوباره بازیشون کنم.

چه زود پیر شدیم.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
از چند سال پيش تا الان هر تاپيكى كه براى سايبريا 3 زده شده من از دارينوس اسم مى برم،چون واقعا دوبله هاى با كيفيت روى بازى هاى ادونچرش اونا رو براى كاربران فارسى زبان لذت بخش مى كرد...به جز سايبريا حالا كه از پرچمداران سبك ادونچره،هميشه بازى هاى ادونچر فارسى دارينوس رو دوست داشتم،داستان و اتمسفر هاشون به شدت قوى پرداخت مى شد.مخصوصا اين كه اكثرا از روى آثار نويسنده هاى معروف بودند.

در كل اون ادونچر هاى هم سبك Syberia و Black Mirror و Still Life و Sherlock Holmes و بازى هاى مربوط به آثار آگاتا كريستى و... هميشه داستان و اتمسفر هاشون نظير نداشتند...به خصوص با ادويه ى دوبله هاى دلنشين دارينوس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر