تريلر gamplay جديد از PES2011 (بسيار عالی حتماً ببينيد)

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
pes11f1.jpg

تريلر gamplay جديد از PES2011 (بسيار عالی حتماً ببينيد)

بله تريلر جديد از gameplay اين بازی هم منتشر شد که نشان دهنده پيشرفت خوب گيم پلی اين عنوان است و سيستم power bar جديد بازی را نشان ميدهد که از طريق آن ميتوان محل رفتن توپ هنگام پاس ها وس شوت ها و سانتر ها را تعيين کرد!
سیستم فریب دادن هم عالی کار شده ولی هنوز هوش مصنوعی کمی پایین به نظر میرسه!

حتماً ببينيد!

پ.ن : با اين تريلر فکر کنم کسايی که همش ميگفتن اين بازی ديگه درست نميشه ديگه پيداشون نشه!

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
واسه من بالا نمیاد

فلش هم دارم اما نه توی فایر فاکس میاد نه ie
چون از Youtube گذاشته شده و یوتیوب فـیـلـتـره!

به نظر بازی تو این نسخه پیشرفت قابل توجه ای داشته, بویژه نوع حرکات بازی کن ها و انیمیشن هاشون! دایو کردن دروازه بان ها هم از اون حالت فوق پلاستیکی خیلی بهتر شده!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
پیشرفت تو تریلر به چشم میومد . ولی هنوزم مشکلات زیادی داشت . انیمیشن بازیکنها خیلی خشک هستش مخصوصا موقع دریبل زدن . هوش مصنوعی تو تریلر فوقالعاد ضعیف بود که احتمال میدم به خاطر این بود که POWER BAR رو بهتر نمایش بدن چون دفاع و دروازبان در حد جلبک بودن . ولی سیستم پاس بازی تا بحال نظیر نداشته . یکی از حرکات جالب تو دمو حرکت کریس رونالدو بود که واقعا نرم و دقیقا عین خودش ساخته شده بود . اگه بتونن مشکلاتش رو درست کنن به نظرم میتونه امسال بترکونه البته باید منتظر نمایش فیفا هم باشیم . ببینیم EA چی خوابی واسمون دیده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان خیلی پیشرفت کرده بود مثلا؟؟؟
به حرکات بازیکن ها دقت کنید. شکسته شکسته اجرا میشه. پاهاش یهو غیب میشه با یه حالت دیگه (میخواد دریبل بزنه) ظاهر میشه. در ضمن کل این حرکات رو فیفا از کی هست که داره. اینا تازه یادشون افتاده اینا رو اضافه کنن؟

در کل چیزی که من دیدم یه تقلید به مراتب ضعیف از حرکات فیفا بود. Out انداختشون منو کشته بود انگار یارو فلج بود ;))

البته هنوز یه کم حرکات روباتیکه
دقیقا. نمیتونستم کلمه خوبی واسش پیدا کنم.

در ضمن صدرا واسه یه تریلر تاپیک اخبار نمیزنن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر