تريلر جديد بازي Assassin’s Creed 3 و حضور دوباره Desmond در اين عنوان!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

AC3-Flag.jpg

امروز طي انتشار تريلري از عنوان محبوب و زيباي Assassin’s Creed 3 بار ديگر همه ي نگاه ها به سوي اين عنوان جلب شد اما اينبار نه براي گرافيك يا موردي مشابه بلكه به دليل حضور دوباره Desmond در اين عنوان.

چندي پيش تيم سازنده وجود اين شخصيت را در اين شماره تكذيب و رد كرده بود اما تريلري كه امروز به نمايش درآمد چيز متفاوتي را نشان داد.حال اين سوال پيش مي آيد كه آيا شاهد بازگشت دوباره Desmond در اين عنوان خواهيم بود؟

بازي Assassin’s Creed 3 در اواخر اين ماه براي PS3 و Xbox 360 و در ماه November براي PC و Wii U عرضه مي شود.

Source

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یادم نمیاد که وجود دزموند رو رد کرده باشند فقط گفته بودن کم کم باید بیخیال این شخصیت بشن تو نسخه های بعدی!!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
احتمالا توی سری های بعدی شاهد کلاش نیکف و M4 خواهیم بود :d :))

بازی داره از فرانچایز می گذره داره عین Angry Birds میشه :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
یه دوست عزیزی مرحمت بفرماید، لینک این تریلر را قرار دهند.
امين جان چون تريلرا بخش مخصوص به خودشون رو دارن معمولا لينك تريلر رو توي بخش اخبار نميزاريم;)

بايد تو بخش مربوط به تريلرهاي جديد باشه.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من فقط امیدوارم این نسخه ی سوم رو تو همین 1 شماره سر و تهش رو هم بیارن تمومش کنن و برن سراغ یه شخصیت و یه زمان دیگه.

اصلا حوصلش رو ندارم مثل نسخه ی دوم هی کشش بدن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
به این شماره خیلی امید دارم، فقط تنها نگرانیم همون سیستم مبارزاتش هست که به نظر میاد بازم آسون باشه :D البته من از E3 به اینور چیزی از بازی ندیدم ولی بعید میدونم از اون موقع تا حالا بازی رو سخت تر کرده باشن :D

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
لول! چیز عجیبی بود الان این؟! توی سینما هم هر سه‌گانه‌ای یه شخصیت ثابت داره که اینجا اون شخصیت دزموند بود.
از شماره چهار می تونن همه چیزو بریزن بهم.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
چیکار اینDesmondدارین اخه؟خیلی پسر خوب و حرف گوش کنیه اینقدر اذیتش نکنید!گناه داره:d
اینDesmondرو بیخیالConnerرو بچسبین!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر