تروفي دار شدن MGS4 بعد از 4 سال و رونمايي جديدي از طرف Kojima

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
20120711mgs4.jpg

يكي از اولين عناوين پرفروش PlayStation 3 شماره ي چهارم از سري بازي هاي محبوب Metal Gear Solid بود، كه شش ماه قبل از آمدن سيستم تروفي برروي PS3 عرضه شد. حال همانطور كه مي دانيد سالگرد 25 سالگي اين سري است. درحالي كه چهار سال از عرضه ي MGS4 مي گذرد، كوجيما تاييد كرد بسته ي تروفي براي اين عنوان عرضه خواهد شد.

اگرچه تاريخ دقيقي براي اين آپديت اعلام نشد اما اين بازي قرار است در ماه آگوست دوباره عرضه شود، پس مي توان انتظار اين را داشت كه اين آپديت هم در همان حوالي برروي PSN بيايد. البته سرور هاي اين بازي ديگر براي آنلاين بازي كردن فعال نيستند. در ادامه اخبار كوجيما از مراسم ويژه 25 سالگي عنوان Metal Gear در 30 آگوست خبر داد و گفت در اين مراسم چيز جديدي رونمايي خواهد شد. البته اطلاعاتي در دست نيست اما او گفت در رابطه با بازي است كه مردم را به يكديگر متصل مي كند، چيزي شبيه به سيستم انتقال عنوان Peace Walker .

بايد تا ماه آگوست و مراسم 25 سالگي Metal Gear صبر كرد.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
به به بالاخره این استاد کوجیما از خر شیطون پیاده شد و راضی شد که این بازی کاملا عالی رو تروفی دار کنه. البته شاید با این کار خواسته کمبود متال گیر جدید رو در این زمان جبران کنه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
ممنون بابت خبر .
خبر خیلی خوبی بود دیگه نمیخوام حرف های کلیشه ای بزنم ولی دیگه همین حرف هارو باید گفت بنظر من هم بهترین بهونه برای تمام کردن دوباره ی بازیه و دوباره اون صحنه ی آخر بازی که فایتینگ شده بود با لیکویید رو دوباره میخوام برم اون موقع بجای بازی فقط خیره شده بودم و .......... خیلی خاطرات خوبی با این بازی است دیگه نمیتونم بگم اینقدر خوبه تروفی هم تجربه رو 100 برابر میکند فقط یک سوال :
اما اين بازي قرار است در ماه آگوست دوباره عرضه شود،

یک نسخه ی 25 سالگرد هست ؟
کالکتور هست ؟
limited است ؟
آیا کاورش با نسخه ی 2008 فرق دارد ؟
با اینکه دارم ولی دوست دارم دوباره یک اکبند بخرم !!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
فقط اميدوارم ماسك Big Boss\Solidus جزو تروفي هاش نباشه ، خيلي سخت بود گرفتنش ، هزاران بار ميومدم از بازي بيرون دوباره لُد مي كردم.
یک نسخه ی 25 سالگرد هست ؟
کالکتور هست ؟
limited است ؟
آیا کاورش با نسخه ی 2008 فرق دارد ؟
با اینکه دارم ولی دوست دارم دوباره یک اکبند بخرم !!
همه ي اينارو داشت هم ليميتد هم كالكترو اين نسخه بازي هاي Best budget line هستند كه دوباره عرضه ميشن، چيز خاصي در موردشون نگفته.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اون ماسک بیگ باس مسخره ترین چیز ممکن بود.

سخترین و با ارزش ترین ...

حالا خوبه با توجه به سیوی که از بازی داری همون اول تروفی بت بده :d که لازم نباشه کار تکراری کنی .

امیدوارم سخترین و مشکلترین تروفی های دنیای بازی رو داشته باشه که تا لحظه مرگم پلات نشه :d .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اون ماسک بیگ باس مسخره ترین چیز ممکن بود.
ندیدی تا میرفتی سمت سربازا از نزدیک میدیدنت میترسیدن در میرفتن ؟ :d
بابای HQ هم یادشون میرفت ! :d
پ.ن : امیدوارم ریجن 2 هم بده بیرون !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان من نسخه Greatest hit رو تا حالا نگرفتم و فقط نسخه معمولي رو بازي كردم و حالا سوالم اينه كه مگه اين نسخه داراي تروفي نيست ؟؟ مگه فلسفه وجود اين Greatest hit همين تروفي دادن نيست به بازي هاي قديمي ؟؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
عرضه ي دوباره بازي چي هست؟چه چيزايي توش داره؟اگه كسي ميدونه لطفا يه توضيح جامع بده;)

ولی ، آنانسید سونی به قربانم ولی حالا چرا ؟ تروفی حالا که من خش دار شده دیسکم چرا ؟
مگه با ديسك بنده خدا چيكار كردي؟بلوري خيلي خيلي كم خط ميوفته باهاش كشتي گرفتي كاپيتان؟:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان من نسخه Greatest hit رو تا حالا نگرفتم و فقط نسخه معمولي رو بازي كردم و حالا سوالم اينه كه مگه اين نسخه داراي تروفي نيست ؟؟ مگه فلسفه وجود اين Greatest hit همين تروفي دادن نيست به بازي هاي قديمي ؟؟
نه ، بازی های قدیمی که فروش خوبی داشتن رو برای آمریکا Greatest Hit و برای اروپا Platinum می دن بیرون ربطی به تروفی نداره .
عرضه ي دوباره بازي چي هست؟چه چيزايي توش داره؟اگه كسي ميدونه لطفا يه توضيح جامع بده;)

هیچ توضیح کاملی نیست چون از طرف کونامی چیزی از بازی گفته نشده .
بنظر من احتمالا طرح کاور عوض می شه یه 25 سالگی می زنن کنارش و چندتا ویدو از پشت صحنه و روی صحنه و جشن 25 سالگی می ندازن توش می دن بیرون :d 29.99$ هم قیمت می زارن براش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر