ترفند هاي ويندوز Xp

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من یه درخواست داشتم...ببینم اصلا میشه یا نه
من می خوام محل ذخیره شدن اطلاعات پوشه Documents رو تغییر بدم
یعنی به صورت پیش فرض که داخل درایور C هست ببرمش جایی دیگه
می دونم که از داخل رجیستری میشه...ولی دستورش رو نمی دونم
در ضمن می خوام تو منوی استارت هم باشه اسمش....ولی محل ذخیره شدندش تغییر کنه

EBLISER

عضو جدید
Oct 6, 2005
42
نام
علی
سلام
من یه درخواست داشتم...ببینم اصلا میشه یا نه
من می خوام محل ذخیره شدن اطلاعات پوشه Documents رو تغییر بدم
یعنی به صورت پیش فرض که داخل درایور C هست ببرمش جایی دیگه
می دونم که از داخل رجیستری میشه...ولی دستورش رو نمی دونم
در ضمن می خوام تو منوی استارت هم باشه اسمش....ولی محل ذخیره شدندش تغییر کنه
اگر اشتباه متوجه نشده باشم نیازی به تغییر در رجیستری نیست ...
روی My Documents راست کلیک کن و از تب target مسیر ذخیره رو تغییر بده.
میتونی از move استفاده کنی.

vr2005

کاربر سایت
Apr 17, 2006
125
نام
وحيد
در این ترفند قصد داریم به یكی از سرویس های جالب گوگل بپردازیم كه كه Google Fight (نبرد گوگلی) نام دارد. كار این سرویس مقایسه بین دو كلمه است. در اصل مقایسه میزان وجود دو كلمه در میان نتایج جستجوی گوگل. با این سرویس میتوانید تمامی كلمات را با هم جستجو كرده و نتیجه را به شكل دقیق و نموداری مشاهده كنید. به عنوان مثال قصد دارید میزان محبوبیت دو هنرپیشه را بسنجید كافی است از این سرویس استفاده كرده و ببینید كه كدام یك در گوگل دارای نتایج بیشتری هستند.

برای این كار:
كافی است به سایت www.GoogleFight.com بروید.
پس از لود شدن كامل صفحه ، عبارت Keyword #1 را پاك كنید و كلمه اولی كه میخواهید مقایسه كنید را وارد كنید و به همین ترتیب به جای Keyword #2 نیز كلمه دوم را وارد نمایید.
اكنون روی دكمه Make a Fight كلیك كنید.
حالا منتظر بمانید تا پس از نمایش انمیشن گرافیكی ، نتیجه گوگل برای شما آشكار شود:eek:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
این یه ترفند نیست...ولی خب جایی دیگه رو مناسب این موضع ندیدم

شوخی مایکروسافت با طرفداران انرژی هسته ای ایران به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از وین بتا، ظاهرآ مایکروسافت قصد شوخی با افرادی را دارد که به هر نحوی طرفدار دسترسی ایران به دانش و فناوری هسته ای هستند. برای روشن شدن موضوع مراحل زیر را انجام دهید.

- ابتدا یک فایل Notepad جدید باز کرده و درآن عبارت "iran win via atoms" را بنویسید. (بدون گذاشتن "")

- اکنون این فایل متنی را ذخیره (save) کرده و آنرا ببندید.

- مجددآ این فایل را باز کنید !!!

در این لحظه برای شما یک ضرب المثل به زبان چینی نشان داده می شود.معنی اون هم میشه(انرژی هسته ای حق مسلم ماست!!!)

اما آنچه که در این رابطه مسلم می باشد آنکه قطعاً چنین امری در گذشته در ویندوز وجود نداشته است یعنی حداقل تا همین اواخر و بالا گرفتن بحث تمایل ایران به برخورداری از تکنولوژی هسته ای. پس چگونه این موضوع به سیستم عامل ویندوز اضافه شده است؟!

پاسخ این سوال آسان است؛ از طریق بروز رسانی های به اصطلاح امنیتی که مایکروسافت بصورت خودکار برای ویندوز انجام می دهد. بدین ترتیب برنامه نویسان مایکروسافت این تغییرات جانبی را در ویندوز بوجود می آورند.
خیلی جالبه! نظرات شما احتمالا جالب تر باشه!!!

البته برای دیدن آن باید زبان آسیایی رو نصب کرده باشید

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
عجبا !!!!
حالا همه می خوان مچ گیری کنند!!!
خب برین دنبال دلیلش.....من هم خوشحال میشم می بینم جوون های کشورم اینقدر روی مسایل حساس هستند و در مورد هر چیزی تحقیق می کنند.......احسنت:)

vr2005

کاربر سایت
Apr 17, 2006
125
نام
وحيد
32 ترفند رجیستری در قالب یک نرم افزار

این نرم افزاری که معرفی می کنم 32 تا ترفند رجیستری رو بدون نیاز به رفتن به رجیستری یا داشتن اطلاعات در مورد آن و فقط با روشن کردن تیک جلوی آن به رجیستری اعمال می کند.
البته یه فایل هم برای برگرداندن هر کدام از تغییرات به حالت اول در کنار فایل نصب وجود داره که با انتخاب گزینه های مورد نظر تغییرات به حالت اول باز می گردد. در ضمن این نرم افزار رو خودم ساختم.

دانلود SanatSoft Registry Tweaks 1.0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر