ترد مجله الکترونیکی هنر بازی (گیم لند) منحل شد

Red h

کاربر سایت
Apr 9, 2010
48
نام
حامد
درود سرانجام بعد از مدت ها تلاش به هدفمون رسیدیم به زودی اولین هفته نامه ی گیم ایران چاپ خواهد شد و دلیلی برای ادامه ی یک E-mag توسط ما وجود نداره امیدوارم از این 20 شماره لذت برده باشید (نکته ای که وجود داره اینه که با وجود ثبت رسمی این نشریه ی الکترونیکی به اسم بنده، آدمایی هستن که می خوان اون رو ادامه بدن و شماره ی 21 رو آماده کنن مطمئن باشن در این صورت به صورت کاملا قانونی با اونا برخورد میشه پیشنهادم اینه حداقل به فکر یه اسم جدید باشید و قبل از شروع کار اون رو به اسم خودتون ثبت کنید وگرنه به مشکل می خورید... ممنونم)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
حامد جان يعني همون هنر بازي يا گيم لند ديگه چاپي شد ؟؟؟ :x

چجورياست جريان ميشه بيشتر توضيح بديد ؟؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خبر خیلی خوبی هست ، همونطوری که تو سبک الکترونیک بهترین بودید امیدوارم تو سبک جدید هم موفق باشید .
منتظر توضیحات بیشتر هستیم .

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
آقا داستان چیه ، همه توی بازی رایانه میگن این مجله قراره تعطیل بشه ؟!!!!!

یکی میاد میگه کار تموم شده ، یکی دیگه میاد تکذیب میکنه ! یکی میاد میگه کارمونو ادامه نمیدیم ، یکی دیگه تایید میکنه !!!!

داستان چیه ؟!

J.C Denton

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1
دوستان عزیز من یزدان گودرزی هستم موسس و مدیر مجله
همین جا اعلام میکنم که این خبر یک دروغ بزرگ و کذبی بیش نیست و آقای افرومندی که توسط بچه های مجله از مجله اخراج شدن کاری جز تخریب نمی تونن بکنن. توجه داشته باشید که مجله الکترونیکی هنر بازی ( گیم لند سابق ) همچنان به کارش ادامه میده فعلا به صورت الکترونیکی هست و هیج مجله چاپی نیز هیچ ارتباطی با این مجله نداره.
و دو ماه پیش درخواست ثبت این مجله توسط بنده فرستاده شده خیلی وقته که ما افدام کردیم و مجله رو ثبتش کردیم و توجه داشته باشید اینشون به خاطر این کارشون قطعا با قانون طرف خواهند شد.

پس دوباره میگم این مجله به هیچ وجه منحل نشده و نخواهد شد.

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
دوستان بنده سيد محمد رضا مصطفوي هستم
بايد بگويم بيشتر اعضاي مجله از جمله آقاي افرومند كه مدير مجله بودند آقاي دانيال نوروزي و امير گلخاني كه پايه هاي اصلي مجله بودند از مجله جدا شدند همچنين من و تعداد زياد ديگري از دوستان براي همين اكثريت تيم و يكي از دو مدير اصلي نظر به منحل شدن داشتند و حال نيز مجله به كار خودش پايان داد
بايد بگويم آقاي گودرزي شما بايد با قانون طرف باشيد :)

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
آقا داستان چیه ، همه توی بازی رایانه میگن این مجله قراره تعطیل بشه ؟!!!!!

یکی میاد میگه کار تموم شده ، یکی دیگه میاد تکذیب میکنه ! یکی میاد میگه کارمونو ادامه نمیدیم ، یکی دیگه تایید میکنه !!!!

داستان چیه ؟!
با سلام :)
آقاي افرومند براي چاپ نشريه هنر بازي رو منحل كردند حالا هم آقاي يزدان ميخواد كار مجله رو ادامه بده در حالي كه مجوز دست آقاي افرومند هستش و آقاي گودرزي هم الآن دقيقا معلوم نيست مشكلش چيه ولي اميد وارم كار اشتباهي نكنن تا به ضررشون تموم بشه :)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
گویا متاسفانه مجله دچار مشکلات داخلی شده ، به هر حال ما طرفداران مجله هنر بازی دوست داریم مشکلات زودتر برطرف بشه و چه چاپی چه دیجیتال زودتر شماره جدید رو ببینیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر