تخلف ها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من از یک سال پیش هم همین طوری دیده بودم و به تخلفات زیاد گییر میدادید و اصلا تبع انتقاد پذیری نداشتید و از همین جهت سایت رو همه حرفه ای ها, از این کار بازیسنتر کنار گذاشتند رفتند ( وفقط بعضی شب ها جمع میشن و یک کنفرانس تو یاهو می زارن که از زمان عقب نمونن ) , و حالا که شدیدتر شده , مطمئن باشید این تعداد کاربر فعال هم که دارید به مرور زمان ازشون کم میشه !!:laughing: rofl

در مدريت فروم همه جاي دنيا به شديدترين نحو برخورد ميشه با كاربراي خاطي مگر اينكه اون فروم ارزش و اعتبار بالائي نداشته باشه كافي يك نگاه به فرومهاي معتبر بندازي، ميبيني كه كاربراني كه توانائي اطاعت از قوانين و درك قوانين رو ندارن هميشه كابراني هستند كه وجودشون در سايت ملزوم نيست و مرتباً اخطار ميگيرن، جريمه ميشن و دسترسيشون از سايت قطع ميشه.

مسئله بعدي اينه كه ما در ايران Pro Gamer يا همون گيمر حرفه اي نداريم. اين عبارت به كسي اطلاق ميشه كه از راه گيمينگ پول در مياره! و ما در ايران نداريم. يا خيلي كم هستن (همون نداريم). ما در ايران فقط ادعا داريم، ادعا داريم كه همه كاره ايم، همه چيز بلديم و بهترينيم اما در عمل چيزي ديده نميشه. كاربري كه توانائي اطاعت از قوانين رو نداره مورد نياز اين سايت و فروم نيست. از اين به بعد برخورد ها شديدتر هم خواهند بود تا علاوه بر فرهنگسازي و جلوگيري از ورود كاربراني كه تمايل به حضور مفيد در سايت رو ندارن، موج جديدي از كاربراني كه با استانداردهاي سايت هماهنگ تر هستند، وارد بشوند.

End of Conversation!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من نميخوام پست اضافي الکي بدم ولي به نظر من اين کار مديران خيلي هم خوب و به جا بود. وقتي به يه نفر يه اخطار ميدن طرف حساب کار دستش مياد و سعي ميکنه ديگه پست بيخود نده. مثلآ من خودم بعد از اينکه يه اخطار گرفتم سعي کردم محتواي پستهام بالاتر بره.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من کلاً با اخطار دادن و اینا موافقم. بعضی مواقع به درد میخوره, ولی به نظر من از 100% مدیران ه این سایت, 70% شون اصلا برخورده مناسبی ندارند. من نمیگم مثلا یوزر هر چه دلش میخواد بگه و مدیر ها هم از کنارش بی تفاوت گذشت کنند, ولی خوب یک سری از مقامات!!! خیلی برخورده تندی دارند. همین برخورد ها هم باعث ناراحتی هر 2 طرف میشه. منکه به عنوان یک یوزر به هچ عنوان از برخورد مدیرها اینجا راضی نیستم.
برای همین بیشتر سعی میکنم هیچ مطلبی یا پستی ندم چون همیشه احتمال دعوا هستش.
همین الان هم یک چرخی توی انجمن بزنید تقریباً توی تمام قستها حداقل یک بار دعوا شده. خوب مشکل کجاست؟
با یوزرهای جدید هم اصلاً برخورده خوبی نمیشه.
این نظر من بود. امیدوارم از حرفهای من ناراحت نشده باشید.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بنظرم این سیستم اخطار سیستم خوبیه ولی بشرط اینکه درست اجرا بشه. درست اجرا شدنش هم رابطه مستقیمی داره با قضاوت و عدالت مدیرا. ببینید مثلا وقتی یه کاربری به نام(x) میاد 100 تا پست بیمورد میده ، توهین میکنه و باعث میشه یه تاپیک بهم بریزه و هیچ اخطاری نمیگیره ولی کاربر(y) بخاطر یه جمله خیلی ساده اخطار بگیره، این نه تنها باعث بهتر شدن انجمن نمیشه بلکه باعث جنجال و هرج و مرج بیشتر میشه.
در هر صورت مدیرا هم انسان هستن و جائزالخطا. ممکنه شخصی حرف بیموردی بزنه ولی چون باب طبع یه مدیر خاص هست اخطار نگیره و همینجور یه شخص حرف خیلی باموردی هم بزنه ولی چون حرفش باب طبع مدیر محترم نیست اخطار بگیره. بنظرم اگه همچین اتفاقاتی بیفته این سیستم نه تنها وضع انجمنو بهتر نمیکنه بلکه بیشتر کارو خراب میکنه .
مساله دوم: آیا همه مدیرها صلاحیت اینو دارن که به کاربرا اخطار بدن؟. بنظرم قضاوت در اینمورد حتما صلاحیت میخواد. آیا سیستمی هست که روی عملکرد خود مدیرا هم نظارت داشته باشه؟(البته نه در حد حرف)... اخطار مثل یه اسلحه میمونه که اگه خوب استفاده بشه نتیجش مثبت ولی اگه بد استفاده بشه ...
در هر صورت همونجور که تو صفحه اول گفته شده اگه احساس کردید اخطارتون بیمورده حتما این مساله رو با مدیران ارشد درمیون بذارید. این باعث میشه اگر مدیری باشه که اخطار بیمورد میده دیگه نتونه به این کار ادامه بده. در هر صورت امیدوارم روی کار مدیران هم نظارت بشه، همونجور که روی پست کاربرها بشدت نظارت میشه.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
یکی از تصورات اشتباهی که ما داریم،این هست که فکر میکنیم مدیران،چه مدیر انجمن و چه مدیر سایت...هیچ کاری ندارند جز اینکه بشینن پای کامپیوتر و به اینترنت وصل بشن،بیان تو این سایت،4 تا اخطار بدن...5 نفر رو بن کنن و بعد برن!
مطمئن باشید اینطوری نیست.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
با سلام....مطمئن باشيد اين اخرين پست من تو بازيسنتر خواهد بود و ديگه پست من به 790 نخواهد رسيد...از دستمون برای هميشه راحت میشيد !!
در اخر اينرو بگم که به خاطر يه شخصيتی به نام کيانوش کنی چون يکی از نويسندگان بازی رايانست هميشه و هرکجا ازش دفاع کرديد و به خاطر يه همچين آدمی
تعداز زيادی از افراد با سابقه سايت رو بن کرديد در صورتی که اگه قرار به عدل و انصاف باشه ايشون بايد بارها بن میشدن..هميشه سعی کنيد قانون مند باشيد....اجرای قانون برای هر شخصيتی يکسانه.....چه طرف رئيس جمهور باشه چه يه فرد عادی قانون بايد برای هر 2 طرف يکسان باشه..و اگه غيره اين باشه اسمش قانون نيست.....البته من منظورم مختص بعضی از مديرهاست..بعضی از مديرهای اينجا کارشون رو بلدن ولی بعضيها از مديرای جديد متأسفانه بنا به شورو ذوقی که دارن دوست دارن چندتا از دکمهای سايت مثل بن کردنو بنا به دلايلی که مرغ پخته تو يخچال خندش میگيره تست کنن..تبريک میگم بهت بالاخره ديدی چطوريه ؟
من بارها تو قسمت پيشنهادات شما به بازيسنتر از مديرای اينجا تشکر کردم ولی بعضی ها واقعاً قبول بايد کرد مديريت بلد نيستن
داشتن اطلاعات در زمينه بازی و علمی کافی نيست بحث اصلی مديريت صحيح است که بعضی ها فاقد مديريت صحيح هستند
البته میدونم بنا به غروری که داريد ممکنه الان اکثر مديرای اينجا بيان از مديری که منو 7 روز بن کرده دفاع کنيد ولی مطمئناً و يقيناً حرفی که میزنيد منطقی نيست حالا چراشو در زير توضيح میدم.....
حالا شايد بگيد چرا اين پست رو من تو قسمت پيشنهادات زدم..(اول خواستم اين پست رو تو قسمت پيشنهادات بزنم ، ولی ديدم اينجا جاش بهتره)...خوب من پيشنهادم بيشتر سره اين که
وقتی يه مديره جديدی رو گزينش میکنيد بهتره يه چند ساعتی در رابطه با مديريت صحيح باهاش صحبت کنيد
که چه مواقعی از گزينه بن يا تخلف ها استفاده کنه..خيلی جالبه بدونيد که من هيچگونه تخلفی در پايين يوزرم ثبت نشده بود که بن شدم و تا الان که هفتصدو خورده آی پست دادم از هيچ گونه مدير اصلی سايت و مدييرای با سابقه حتی اخطار هم نگرفتم چه برسه به بن شدن

Banned
کسانی که 15 امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. ذسترسی این افراد به کلیه قسمت های سایت قطع خواهد شد. همچنین عنوان Banned زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت

واقعاً اگر يک انسانيد ( انسانی که همه وجود يک انسانيت رو داشته باشه که يکی از مهمتريناش انصافه ) منی که هيچگونه اخطاری نداشتم بايد بن میشدم ؟ اونم نه 1 روز 2 روز بلکه 7 روز....
بن کردن من اصلاً واسه من مهم نيست..يعنی فکر نکنيد الان من به خاطر بن شدن اين همه خط نوشتم نه اصلاً اينطور نيست....مهم ناعدالتيهايی هست که میشه !!!
بن کردن افراد آخرين گزينه آی هست که يه مدير بايد از اون استفاده کنه نه اولين گزينه ...
نکته بعدی هم اينه که طرز برخورد بعضی از مديران زياد با کاربرا خوب نيست....و هميشه سعی کرديد ( بازم بعضيها ) با لحن خشن به کاربر بگيد که کارتون اشتباهه
بدون شک بهترين و با اخلاق ترين مدير انجمن جناب طاهر میباشد که واقعاً مديريتشون فوقولعادست...که نمونه همچيين مديری رو داخل فورمهای ديگه زياد ديدم و از محبوبيت زيادی در بين کاربرها برخوردارند
چند جا و چند بار تو انجمنها ديدم که با لحن بسيار گيرا و زيبا کاربر پی به اشتباهش برده و از اون به بعد هم کاربر اون تخلف رو انجام نداده
در مدريت فروم همه جاي دنيا به شديدترين نحو برخورد ميشه با كاربراي خاطي مگر اينكه اون فروم ارزش و اعتبار بالائي نداشته باشه كافي يك نگاه به فرومهاي معتبر بندازي، ميبيني كه كاربراني كه توانائي اطاعت از قوانين و درك قوانين رو ندارن هميشه
خوب برای اينکه تا حدودی ببينی چقد ميتونه رفتار خوب تأثير گذار باشه تو روند کار
يه طرز برخورد از مديرای فورم persiantools.com برات میزارم ....( البته فکر نمیکنم يه فورم 70 هزار عضوی ، فورم کم تجربه آی باشه حده ا قل نسبت به يه فورم 11 هزار عضوی تجربه بيشتری داره )
من يه مشکلی داخل امضام بود که مدير فورم ببينيد به چه صورت جواب میده به من
http://i7.tinypic.com/5z5wqv5.jpg

و در جواب من به ايشون...

http://i19.tinypic.com/52z6n9v.jpg

پس میبينيد که چقدر راحت میشه با کلام گيرا و لحن خوش تذکر داد به کاربر....مطمئن باشيد 99% افراد با اينجور تذکرها ديگه مرتکب خطا نمیشن.....و چه خوبه آدم هميشه از يه مدير موفق الگوبرداری کنه.....
و البته بازم میدونم که ميخواهيد بياد حرفهای خودتون رو بزنيد و بفهمونيد به من که حرفهايی که زدم تماماً اشتباهه !!

سعی کنيد هميشه پيشه کاربران مديره محبوبی باشيد تا اين که ازتون به بدی ياد بشه......در وحله اول برخورد مناسب با کاربر خيلی ميتونه به خوده کاربر و انجمن کمک بکنه تا جلوگيری بشه از دادن پستهای اسپم..
البته ممکنه بازم بعضيها بيان بگم به شما هيچ ارتباطی نداره که ما چجوری میخواهيم با کاربرا برخورد کنيم يعنی صلاح مملکت خويش را خسروان دانند...که در اين حالت ديگه جايه هيچ گونه حرفی باقی نميمونه

قبلاً خيلی علاقه داشتم به سايتتون و هميشه اسمه سايتتون داخل home page فاير فاکسم بود ولی ديگه همچين حسی با توجه به ناعدالتيهايی که شد ديگه ندارم
کلام اخر اين که بازم ارزوری موفقيت برای سايت بازيسنتر و مديرای زحمت کشی که داريد میکنم...
و اميدوارم از اين به بعد قانون رو برای همه يکسان تلقی کنيد ...موفق باشيد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
در اخر اينرو بگم که به خاطر يه شخصيتی به نام کيانوش کنی چون يکی از نويسندگان بازی رايانست هميشه و هرکجا ازش دفاع کرديد و به خاطر يه همچين آدمی
تعداز زيادی از افراد با سابقه سايت رو بن کرديد در صورتی که اگه قرار به عدل و انصاف باشه ايشون بايد بارها بن میشدن..
جناب کیانوش کنی(که شناخته شده هستن برای اکثر بچه ها)چند بار به خاطر توهین هایی که به بقیه ی اعضای سایت کردن بن شدن،پس لطفا وقتی چیزی رو نمیدونین راجه بهش نظر ندین.
.............................................
درک این موضوع خیلی ساده ست.هر مدیری مختاره که کاربر خاطی رو به نحوی که صحیح میدونه جریمه کنه.چه با اخطار،چه با یک امتیاز منفی،چه با 3 امتیاز منفی و چه با بن کردن.قرار نیست اینجا یکی امتیاز منفی بگیرید تا بن شید.
.............................................
واقعاً اگر يک انسانيد ( انسانی که همه وجود يک انسانيت رو داشته باشه که يکی از مهمتريناش انصافه ) منی که هيچگونه اخطاری نداشتم بايد بن میشدم ؟ اونم نه 1 روز 2 روز بلکه 7 روز....
به تشخیص من بله.
و هیچ نیازی نبود که شما قبلش اخطاری گرفته باشین.مطمئن باش.
بن کردن افراد آخرين گزينه آی هست که يه مدير بايد از اون استفاده کنه نه اولين گزينه ...
متاسفانه به دلیل بحث های نا مربوطی که افرادی مثل شما توی چند روز گذشته میکردن(و اکثرا هم غلط)تصمیم گرفتم که به خاطر حفط جو سایت و اینکه بارها گفته بودم(در مورد چیزی که ازش سر در نمیارید حرف نزنید)به صلاحدید خودم عمل کنم.
مديرای فورم persiantools.com برات میزارم ...
PT فروم بسیار بزرگی داره ولی BC یک سایت تخصصیه.تفوات اینها کاملا مشخصه.
و مطمئن باش اگه قرار به سختگیری بیش از حد بود همون موقعی که عکس از Crysis گذاشتی و گفتی این 5 برابر گرافیکش از Crysis بیشتره باید بن میشدی.برای اینکه حرف کاملا اشتباه زدی و متاسفانه من با افرادی که بیشتر از توانشون اظهار نظر میکنن مشکل دارم.
و قضیه امضا با این قضیه ای که گفتم متفاوته:
http://www.forums.bazicenter.com/showpost.php?p=211074&postcount=224
http://www.forums.bazicenter.com/showpost.php?p=211084&postcount=225
http://www.forums.bazicenter.com/showpost.php?p=211135&postcount=227
http://www.forums.bazicenter.com/showpost.php?p=211680&postcount=228
سعی کنيد هميشه پيشه کاربران مديره محبوبی باشيد تا اين که ازتون به بدی ياد بشه....
من قراره کاری که بهم محول شده رو به نحو احسن انجام بدم نه اینکه اینجا آدم محبوبی بشم!
در وحله اول برخورد مناسب با کاربر خيلی ميتونه به خوده کاربر و انجمن کمک بکنه تا جلوگيری بشه از دادن پستهای اسپم..
این بستگی به طرف مقابل داره که چه نوع برخوردی جواب میده.
و اميدوارم از اين به بعد قانون رو برای همه يکسان تلقی کنيد ..
قبل از اینم به همین منوال بوده.
موفق باشيد
به سلامت...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
با سلام....مطمئن باشيد اين اخرين پست من تو بازيسنتر خواهد بود و ديگه پست من به 790 نخواهد رسيد...از دستمون برای هميشه راحت میشيد !!
تعداز زيادی از افراد با سابقه سايت رو بن کرديد در صورتی که اگه قرار به عدل و انصاف باشه ايشون بايد بارها بن میشدن..هميشه سعی کنيد قانون مند باشيد....اجرای قانون برای هر شخصيتی يکسانه.....چه طرف رئيس جمهور باشه چه يه فرد عادی قانون بايد برای هر 2 طرف يکسان باشه..و اگه غيره اين باشه اسمش قانون نيست.....البته من منظورم مختص بعضی از مديرهاست..بعضی از مديرهای اينجا کارشون رو بلدن ولی بعضيها از مديرای جديد متأسفانه بنا به شورو ذوقی که دارن دوست دارن چندتا از دکمهای سايت مثل بن کردنو بنا به دلايلی که مرغ پخته تو يخچال خندش میگيره تست کنن..تبريک میگم بهت بالاخره ديدی چطوريه ؟
من بارها تو قسمت پيشنهادات شما به بازيسنتر از مديرای اينجا تشکر کردم ولی بعضی ها واقعاً قبول بايد کرد مديريت بلد نيستن

هر با سابقه اي كه بن شده علتي داشته! كسي كه توانائي درك و پيروي از قانون رو نداره با 300 سال هم سابقه هيچگونه ثمر و اعتباري براي ما نداره! كيانوش هم به اندازه كافي اخطار گرفته و به اندازه كافي هم بن شده پس اين طور قضاوت كردن اصلاً صحيح نيست! اين سومين ID ـه ايشون در اين سايت بوده. يعني ID‌ هاي قبليش بن شده بودن! پس همچين برداشتي فقط ميتونه يك دليل داشته باشه، شما نميخواي قبول كني اشتباه كردي و سعي به توجيه اون ميكني و اين اصلاً قابل قبول نيست. در درجه بعدي هيچ يك از مديراي اينجا نسبت به استفاده از ادمين تول ها شور و ذوق ندارن بلكه تا به اينجا خيلي سعي شده كه كمتر كاربري رو بن كنيم ولي متاسفانه يه عده وقعاً اينجا دردسر ساز شدن و همش ميخوان با همه مقابله به مثل كنن. اگر فقط كمي بيشتر از فكرتون بجاي زبانتون استفاده كنيد همه مسائل براحتي قابل حل هستن. اگر جائي احساس كردي بهت توهين شده ما توي تمام صفحات كليد آگاه كردن مدير قرار داديم تا شما بجاي اينكه خودت وارد عمل بشي از اون دكمه استفاده كني تا ما به مسئله رسيدگي كنيم. ولي از اونجا كه ميزان انرژي مصرفي براي بهره گيري از مغز خيلي بيشتره تا زبان همه ما عادت كرديم كه خودمون هركاري دلمون خواست انجام بديم و اين براي BaziCenter.com قابل قبول نيست!

اينجا ما به ميزان كافي ادمين داريم، مدير داريم و همچنين وقت داريم تا به مشكل كاربران رسيدگي كنيم. اما وقتي كه كاربر متوجه نيست و اين مسئله رو درك نميكنه و ميخواد همه مشكلاتش رو به روش خودش حل كنه، اينجاست كه اون كاربر مستحق تنبيه شدنه. مثل وقتي كه يك نفر شمارو تو خيابون مورد ضرب و شتم قرار بده بعد شما بري بجاي اينكه شكايت كني 4تا چماغ بدست ورداري بياري و اونو بگيري بزني! اين يعني هرج و مرج و ما اينجا همچين اجازه اي به هيچ كس نميديم! و به شديدترين نحو با هرج و مرج طلبي برخورد ميكنيم!

داشتن اطلاعات در زمينه بازی و علمی کافی نيست بحث اصلی مديريت صحيح است که بعضی ها فاقد مديريت صحيح هستند
البته میدونم بنا به غروری که داريد ممکنه الان اکثر مديرای اينجا بيان از مديری که منو 7 روز بن کرده دفاع کنيد ولی مطمئناً و يقيناً حرفی که میزنيد منطقی نيست حالا چراشو در زير توضيح میدم.....

تشخيص صلاحيت مديران از وظايف شما نيست و دخالت شما در اين مسئله نشان از همون عدم آگاهي شما و درك شما نسبت قوانين و يا مسائل ديگر نشات ميگيره. هيچ مديري يلخي انتخاب نشده و نميشه حتماً براي انتخاب شدنش دليلي بوده! و اين توضيحات اضافه شما هيچ تاثيري در نحوه قضاوت مديران سايت نخواهد گذاشت!

بن کردن من اصلاً واسه من مهم نيست..يعنی فکر نکنيد الان من به خاطر بن شدن اين همه خط نوشتم نه اصلاً اينطور نيست....مهم ناعدالتيهايی هست که میشه !!!
نکته بعدی هم اينه که طرز برخورد بعضی از مديران زياد با کاربرا خوب نيست....و هميشه سعی کرديد ( بازم بعضيها ) با لحن خشن به کاربر بگيد که کارتون اشتباهه
بدون شک بهترين و با اخلاق ترين مدير انجمن جناب طاهر میباشد که واقعاً مديريتشون فوقولعادست...که نمونه همچيين مديری رو داخل فورمهای ديگه زياد ديدم و از محبوبيت زيادی در بين کاربرها برخوردارند
چند جا و چند بار تو انجمنها ديدم که با لحن بسيار گيرا و زيبا کاربر پی به اشتباهش برده و از اون به بعد هم کاربر اون تخلف رو انجام نداده

افراد وقتي بن ميشن كه لازمه براي مهارشون اقدامي عاجل صورت بگيره! مثل بحث هايي با لحن شديد، اسپمينگ و ... حتماً كسي كه شما رو بن كرده دليل قابل توجهي براي كارش داشته و داره!
بجاي اينكه بيايد اينجا وسعي كنيد خودتون رو معصوم و بيگناه نشون بديد، تلاش كنيد تا رفتارهاي اينچنيني رو كنار بگذاريد. هيچ كس بدون دليل بن نميشه!

خوب برای اينکه تا حدودی ببينی چقد ميتونه رفتار خوب تأثير گذار باشه تو روند کار
يه طرز برخورد از مديرای فورم persiantools.com برات میزارم ....( البته فکر نمیکنم يه فورم 70 هزار عضوی ، فورم کم تجربه آی باشه حده ا قل نسبت به يه فورم 11 هزار عضوی تجربه بيشتری داره )
من يه مشکلی داخل امضام بود که مدير فورم ببينيد به چه صورت جواب میده به من
http://i7.tinypic.com/5z5wqv5.jpg

و در جواب من به ايشون...

http://i19.tinypic.com/52z6n9v.jpg

پس میبينيد که چقدر راحت میشه با کلام گيرا و لحن خوش تذکر داد به کاربر....مطمئن باشيد 99% افراد با اينجور تذکرها ديگه مرتکب خطا نمیشن.....و چه خوبه آدم هميشه از يه مدير موفق الگوبرداری کنه.....
و البته بازم میدونم که ميخواهيد بياد حرفهای خودتون رو بزنيد و بفهمونيد به من که حرفهايی که زدم تماماً اشتباهه !!

سعی کنيد هميشه پيشه کاربران مديره محبوبی باشيد تا اين که ازتون به بدی ياد بشه......در وحله اول برخورد مناسب با کاربر خيلی ميتونه به خوده کاربر و انجمن کمک بکنه تا جلوگيری بشه از دادن پستهای اسپم..
البته ممکنه بازم بعضيها بيان بگم به شما هيچ ارتباطی نداره که ما چجوری میخواهيم با کاربرا برخورد کنيم يعنی صلاح مملکت خويش را خسروان دانند...که در اين حالت ديگه جايه هيچ گونه حرفی باقی نميمونه

قبلاً خيلی علاقه داشتم به سايتتون و هميشه اسمه سايتتون داخل home page فاير فاکسم بود ولی ديگه همچين حسی با توجه به ناعدالتيهايی که شد ديگه ندارم
کلام اخر اين که بازم ارزوری موفقيت برای سايت بازيسنتر و مديرای زحمت کشی که داريد میکنم...
و اميدوارم از اين به بعد قانون رو برای همه يکسان تلقی کنيد ...موفق باشيد

[/QUOTE]

هركسي در حوزه اختياراتش اوطوري كه صحيح بدونه رفتار ميكنه. و چون فلان سايت فلان برخورد رو داشت ما نميتونيم بين كاربرا شكلات پخش كنيم تا همه خوشحال و راضي باشن! هر سايتي مديرانش روش خودشون رو براي برخورد با كاربران دارن. ايشونم كه شما گذاشتي مشكل امضاء داشتن و مسلماً اگر مشكل حاد تري داشتن برخوردي كه باهاشون ميشد شديدتر ميبود.

كاربري كه بن ميشه معمولاً سعي به توجيه رفتار خودش ميكنه و سعي ميكنه با معصوم نشون دادن خودش، مديران سايت رو ظالم، بدو اخ نشون بده تا همه بفهمن كه مديراي ظالم و ديكتاتور بازي سنتر چه فرشته معصوم و پاكي رو از حضور در سايت محروم كردن..

End Of Conversation!
アマゲッドン

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
همه چه بد چه خوب باید به هم احترام بذارن؟احترام گذاشتنن اجباری نیست ولی ادم روشن فکر و فهمیده باید طوری با دیگران برخورد کنه که مشکلی پیش نیاید.توی این سایت تمامی کسانی که عضو هستن اعم از کاربران و مدیران محترم و کسایی که این سایت رو راه انداختن باید توی تایپیک های که می زنند ادب و احترام یکدیگر رو نگه دارند البته قصد جسارت به کسی رو ندارم .منظورم اینکه باد طوری رفتار بشه که هیچ کسی نتونه بخاطر علاقه به فلان کنسول مورد بی احترامی قرار بگیره .همیشه باید سعی بشه کسی که جبهه خاصی در مورد چیزی می گیره یه طوری مثلا به طور منطقی یا علمی و یا هر جوری که طرف قانع بشه عمل کرد وسعی بشه این نوع فرهنگ توی این سایت اجرا بشه.البته نظر شخصی من این بود.با تشکر از تمامی کاربران و مدیران محترم سایت بازی سنتر؟ با عرض پوزش از همه که جای باید اصلاح بشه حتما عنوان بشه.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
شما اگه اشتباه نکنم کاربر nojx360 هستین.در مورد فونت/سایز/رنگ شما اخطار داده شده بود.

كي كجا چه وقت به من اخطار دادن كه من نفهميدم نكنه نامه غيبي بوده:laughing:
بعدشم 6 ماه بود من نوع نوشته هام اينطوري بود مسئله اي نداشت يك دفعه شد قانون كه اونم بدون اطلاع اين كارو بكني نه اصلا دليلت منطقي نيست تو كلا با من يه مشكلي داشتي كه اين كارو كردي بعدشم اين چه كاره اي خوب به من مي گفتي فلاني رنگ نوشتت مشكل داره نكنه مي خواي بگي اگه مي گفتي اين كارو نمي كردم:evil:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
يه سوالم از علي اقا داشتم:
جديدا من مي بينم كه به اندازه ي عكس گذاشته شده تو سايت گير مي دن و گفته شده كه نبايد طول عكس از 640 بيشتر باشه و فقط به طور نوشتاري هشدار مي دن من قبل از اين كه اين مسئله باشه تو امضام يه عكس با طول 640 گذاشتم كه يكدفعه شما اومدي يه اخطار به من دادي در صورتي نه عكسم مشكل چنداني داشت نه مي دونستم ظاهرا شما فقط دوست داريد بن كنيد يا اخطار بديد اين مسئله خيلي راحت با يك پيغام مي شد حل بشه تا من هم اگاه شم اگه قبلا بهم هشدار داده بوديد يه چيزي لابد نمي دونستم اگه قرار به زير پا گذاشتن قوانين سايته پس چرا اين همه وقت اين كارو نكردم:confused:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
يه سوالم از علي اقا داشتم:
جديدا من مي بينم كه به اندازه ي عكس گذاشته شده تو سايت گير مي دن و گفته شده كه نبايد طول عكس از 640 بيشتر باشه و فقط به طور نوشتاري هشدار مي دن من قبل از اين كه اين مسئله باشه تو امضام يه عكس با طول 640 گذاشتم كه يكدفعه شما اومدي يه اخطار به من دادي در صورتي نه عكسم مشكل چنداني داشت نه مي دونستم ظاهرا شما فقط دوست داريد بن كنيد يا اخطار بديد اين مسئله خيلي راحت با يك پيغام مي شد حل بشه تا من هم اگاه شم اگه قبلا بهم هشدار داده بوديد يه چيزي لابد نمي دونستم اگه قرار به زير پا گذاشتن قوانين سايته پس چرا اين همه وقت اين كارو نكردم:confused:

منظور اينه از طول يعني ضلع افق و منظور از عرض يعني ضلع عمودي. كه براي طول ماكزيمم 640 پيكسل هست و براي عرض 220 پيكسل!

►------------------ 640 -------------------◄

|
|
220
|
|

در ضمن در برخي پستهاي شما لحن مناسبي ديده نميشه در صورت تكرار با شما برخورد شديدتري ميشه.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
منظور اينه از طول يعني ضلع افق و منظور از عرض يعني ضلع عمودي. كه براي طول ماكزيمم 640 پيكسل هست و براي عرض 220 پيكسل!

►------------------ 640 -------------------◄

|
|
220
|
|

در ضمن در برخي پستهاي شما لحن مناسبي ديده نميشه در صورت تكرار با شما برخورد شديدتري ميشه.

ببينم يعني شما مجموع پيكسل منظورتون نيست يعني تك تك نبايد از اين حد بيشتر باشه:confused:
من براي همه احترام قائلم اگه هم جايي بد حرف زدم(به دلايلي) معذرت مي خوام حداقل اين قدر مرد هستم كه پاي اشتباهاتم وايسم

آخرین ویرایش:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
ببخشید میشه تو این تاپیک دلیل اخطار گرفتن یا بن شدن افرادی رو سوال کرد؟!
مدیرا جواب میدن؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
وقتی که اخطار میگیری یه pm واست میاد و میگه چرا و کجا اخطار گرفتی;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر