تخفیفات سال نو میلادی استیم

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
45801759559358731058.jpg

سلام به همه دوستان عزیز،

من متنظر بودم یکی این تاپیک رو بزنه، منتها کسی نزد. نمی دونم در جریان هستین یا نه، ولی استیم برای سال نو میلادی تخفیفات واقعا خارق العاده ای می ده. روی اکثر بازی ها بین 33 تا 75 درصد تخفیف هست. همین امروز از همین الان که ساعت 1:31 دقیقه هست تا ساعت 1 صبح فردا مثلا وقت هست که Arkham city رو به جای 45 دلار، با 24 دلار خریداری کنیم! این فوق العاده ست!

ازونجا که تقریبا همه ی ماها عادت داریم و به صرفه هم هست که بازی کرک شده بازی کنیم، شاید خرید از این سایت خیلی منطقی به نظر نرسه. در عین حال، Singleplayer بازی ها همانند همون نسخه کرک شده ست و صرفا یه steam achievement داره که به هیچ دردی نمی خوره و اینکه شما این بازی رو تو steam دارین و هرجای دنیا که برین و یه کامپیوتر داشته باشین، می تونین دانلودش کنین و بازی کنین که ویژگی مثبتی می تونه باشه.

اما، برای بازی هایی که مولتی پلیر انلاین دارن و یا Coop دارن یه مقدار قضیه متفاوته. همین الان خیلی از ایرونی ها MW3 رو خریداری کردن و دارن بازی می کنن و من می بینم که مدام هم آنلاین هستن. بازی های زیاد دیگه ای هم هستن که بسته به سلیقه آدما میشه از مولتی پلیرشون لذت برد.

حالا حرف حساب من چیه؟ حرف من اینه که کسانی که ازین موضوع خوششون اومده و حاضرن یه مقدار کمی پول خرج کنن، بیان اینجا برای خرید بازی ها اعلام آمادگی کنن. چرا؟ چونکه پینگ ماها برای بازی با خارجی ها با زباله تفاوت ناچیزی داره (برتری از آن زباله ست!) اما وقتی با خودمون بازی می کنیم، داستان متفاوته. پس خیلی خوبه که بدونیم کی ها حاضرن خرید کنن و چه بازی هایی تا اینکه اونها رو تو استیم به دوستان خودمون اضافه کنیم و بازی های مورد علاقه مشترکمون رو بازی کنیم.

فی المثل، من دنبال پایه برای Splinter Cell Conviction هستم. همین الان ورژن تخفیف خورده ی این بازی 14 دلاره (که الان دیدم از پریروز 100 تومن ارزون تر هم شده). ازون جا که به دو نفر بیشتر نیاز نداره، با یکی دو تا پایه، میشه با اطمینان برای خریدش اقدام کرد. و الخ.

دقت کنین! استیم هر روز به مدت 25 ساعت سوپر تخفیفات ویژه ای برای یه سری بازی منتخب خودش ارائه می ده که اصلا و ابدا هم بازی های کشکی ای نیستن و برعکس بازی های خوف و حتی جدید رو هم تخفیف می ده. پس دو مدل تخفیف داریم، یکی تخفیف نوروزی! که تا 2 ژانویه هست و یه تخفیف 1 روزه که بسیار خاص هست و بعد هر روز تغییر پیدا می کنه. پس می تونیم برای خرید بازی مورد نظرمون همینطور صبر کنیم ببینیم کدوم روز تو این 10 روز باقیمانده تخفیف خاص شامل حالش میشه و اگه نشد و می خواستیم بخریم، روز آخر می خریم.

منتظر پاسخ هاتون هستم.

ممنونم.

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
دوستان اگه کسی آیتم TEAM FORTRESS 2 میخواد اگه باهاش تاق میزنم :D
اونایی که batman رو دوست دارن حتما بخرن موقعیت خوبیه بهتر از این نمیشه ( تا امشب وقت دارین ).

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
لعنت به این مملکتی که یه روز خبر خوش توش نشنیدیم همش خبر گرونی و همش بدبختی و همش خبر بد و اعصاب خورد کن
خوش به حال آمریکایی ها به ما چه ؟ ما که دیگه با دلار 1500 تومن یه گوشی هم نمیتونیم بخریم چه برسه به بازی

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون از پویا برای زدن تاپیک.

اگر امکان داره می خواستم خواهش کنم بچه ها کمک کنند تا حراج های هر روز رو توش بگذاریم، چون من خودم تا ابتدای امسال دسترسی به اینترنت سریع نداشتم و تابستون همین امسال از طریق همین تاپیک بخش اخبار که بسته شد با حراجی های استیم آشنا شدم. بودن چنین تاپیکی می تونه کمک کنه بچه هایی که هزینه های بالا برای خرید بازی اریجینال ندارند (یا نمی خوان بدن) از طریق استیم بازی اریجینال با قیمت مناسب بخرند.

البته دوستان می تونند از طریق صفحات آخر تاپیک استیم در بخش اینترنت پیگیر حراج کریسمس استیم باشند. :)

این لینک هم آیتم های حراجی امروز استیم هستش. مهم هاش به نظر من:

- بازی Batman: Arkham City با تخفیف 50 درصدی 25 دلار.
- سری کامل S.T.A.L.K.E.R و اکسپنشن هاش با تخفیف هر بازی از 2.5 دلار تا 5 دلار
- بازی Neverwinter Nights 2: Platinum شامل خود بازی و هر دو DLC اش کلا 4.99 دلار

بازی های دیگه هم هستند و حراج امروز تا حدود 8 ساعت دیگه ادامه داره و بعد از اون بازی های ویژه فردا شروع میشن. :)
لعنت به این مملکتی که یه روز خبر خوش توش نشنیدیم همش خبر گرونی و همش بدبختی و همش خبر بد و اعصاب خورد کن
خوش به حال آمریکایی ها به ما چه ؟ ما که دیگه با دلار 1500 تومن یه گوشی هم نمیتونیم بخریم چه برسه به بازی

دلار امروز یه خورده ارزون شد، الان حدود 1420 تومنه، ولی در کل استیم توی حراجی انقدر ارزون می کنه بازی ها رو که با دلار 2000 تومنی هم می ارزه بخری! من پرتال 2 خریدم که با 75 درصد تخفیف از 30 دلار شده بود 7.5 دلار، تازه توی گرونی دلار هم بود برام دلاری 1520 تومن در اومد که شد 11400 تومن. پولی نیست برای بازی اریجینالی که مولتی پلیرش توی نمایشگاه VGA بهترین مولتی پلیر سال 2011 شناخته شده. :D

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بابا بچه ها به خدا می ارزه. کسایی هم که نمی دونن چطوری باید از استیم خرید کنن همینجا از بچه های دیگه یا خود من بپرسن. فقط هر کی خرید کرد یا هدیه برد یا هر چی، لطفا اینجا بگه و زود هم بگه! تا بچه های دیگه هم بدونن که مثلا بازی مورد علاقشون رو کس دیگه ای هم خریده و میشه دونفری آنلاین زد.

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
درباره چگونگی خرید از steam توضیح بدید. من تا کنون حتی یکبار هم این کار رو انجام نداده ام. و نیز اینکه من فقط کارت اعتباری بانک ملی دارم :d فقط همین. راستی! میشه امید داشت بازی هایی مانند batefild 3 یا red orchestra 2 و ..... هم با بهایی نزدیک 10$ فروخته بشن ( ********* نمی دونم این بازی هایی که نام بردم، ارتباطی به شبکه steam داره یا نه *********)

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
درباره چگونگی خرید از steam توضیح بدید. من تا کنون حتی یکبار هم این کار رو انجام نداده ام. و نیز اینکه من فقط کارت اعتباری بانک ملی دارم :d فقط همین. راستی! میشه امید داشت بازی هایی مانند batefild 3 یا red orchestra 2 و ..... هم با بهایی نزدیک 10$ فروخته بشن ( ********* نمی دونم این بازی هایی که نام بردم، ارتباطی به شبکه steam داره یا نه *********)

سایت هایی هستن مثل اینهایی که این زیر می ذارم که بهشون پول می دی و برات خرید از استیم می کنن و به صورت گیفت برات می فرستن و شما بازی می کنی. Red Orchestra 2 دیروز تخفیف مشتی خورده بود و شده بود یادم نیست فکر کنم 20 دلار. شایدم 10 دلار. الان دیگه تخفیف نرمال خورده. بری می تونی ببینی. چرا کاملا امید هست که تمام عناوین خفن تخفیف بخورن تا 50% مثل همین الان بتمن.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
خیلی خوب. تخفیفات دیروز چیزی به پایانش نمونده و تخفیفات جدید هم که شروع شده. عجب چیزهای هیجان انگیزی توش داره!

40815979248845818423.jpg

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
این هم لیست نوشتنکی اش! :D

Space Marine
Brink
Mass Effect Franchise
Divinity II The Dragon Knight Saga
Skydrift
Blur
Silent Hill Homecoming
Operation Flashpoint Franchise
Alien Breed Trilogy
Limbo
Avadon The Black Fortress
Torchlight

مهم ترینش سری Mass Effect هستش که هر دوشون 75 درصد تخفیف خوردند و دونه ای 5 دلارند، و Blur هستش که 5 دلاره، و Torchlight که 3.75 دلاره.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
این هم لیست نوشتنکی اش! :D

Space Marine
Brink
Mass Effect Franchise
Divinity II The Dragon Knight Saga
Skydrift
Blur
Silent Hill Homecoming
Operation Flashpoint Franchise
Alien Breed Trilogy
Limbo
Avadon The Black Fortress
Torchlight

مهم ترینش سری Mass Effect هستش که هر دوشون 75 درصد تخفیف خوردند و دونه ای 5 دلارند، و Blur هستش که 5 دلاره، و Torchlight که 3.75 دلاره.

آخه مسئله اینجاس که Mass Effect ها که هیچ مولتی و ویژگی خاصی ندارن. عینن همون کرک شده ها هستن. Torchlightهم همینطور. دقیقا مثل دیروز که اول وسوسه شدم NWN ها و Half life رو که مفت میداد کل سرشو بخرم، بعد دیدم که هیچ تفوتی با نسخه Orange Box خودم ندارن. فقط half life team death match رو خریدم. اونم نمی دونم 2000 هزار تومن شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر