تحلیلگرن از قیمت بازی های نسل بعد میگویند...

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
ps4+vs+xbox720.jpg

تحلیلگران میگویند PS4 و نسل بعدی بازی های ایکس باکس 70 $ هزینه خواهند داشت .
بازی های ایکس باکس بعدی و PS4 چیزی حدود 70 دلار میباشند و خرده فروشیان میگویند ، ده دلار بیشتر از بازی های نسل کنونی بازی های نسل بعد به فروش خواهد رسید ، تحقیقات مایکل پچر، تحلیلگر Wedbush در اوراق بهادار در یک پانل تبلیغاتی نشان می دهد:
بازی های کنسول PS4 و ایکس باکس بعدی به احتمال زیاد هزینه ی 70 دلاری خواهد داشت ، چیزی حدود 10 دلار بیشتر از نسل فعلی.
Jack Tretton رئیس بخش سرگمی های سونی کامپیوتر اعلام کرده بود که بازی های کنسول PS4 قیمت سنتی خود یعنی از 60 دلار دلار را دارند.و شما بیشتر هزینه نخواهید کرد
منبع

آخرین ویرایش:

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
این یارو پچر زیاد ... میزنه آخه یکی نیست بهش بگه آقای عزیز هیشکی حرفتو نمیخونه چرا میای هی تز میدی؟آخه مگه امکان داره نسل بعد بیاد 10 دلار گیمشو زیاد کنه؟ماکروسافت میخاد بلوری بزاره اونوقت میاد 10 دلار زیاد میکنه؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اقا من 2 ساله می گم نسل بعد اومد اورجینال می زنم ولی اگه سال دیگه راجب کپی خور شدنش سوال پرسیدم پست هامو نقل قول نکنید :D یعنی 70 دلار ب پول ما حدود 250 هزار تومن می شه !

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اقا من 2 ساله می گم نسل بعد اومد اورجینال می زنم ولی اگه سال دیگه راجب کپی خور شدنش سوال پرسیدم پست هامو نقل قول نکنید :D یعنی 70 دلار ب پول ما حدود 250 هزار تومن می شه !
250 +لطف و مودت دوستان فروشنده+مرحمت تحریم های جدید

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
البته فقط در امریکا کانادا قیمت بازیها 60 دلار هستن بقیه جاهای دیگه 65 یا 70 دلار هستن .ولی امیدوارم تو نسل بعد افزایش قیمت نداشته باشیم!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ای بابا. من که همینجوریش دارم کلی پول بابت بازیای خرابم میدم :( امیدوارم حداقل بازیای نسل بعد اینجوری نباشن. اصلاً چرا این مدت بازیا اینقدر خراب از آب در میاد آخه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر