تحلیلگران بازی BioShock Infinite برای 2K در حدود 200 میلیون دلار خرج در بر داشته .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
با استناد به نظر چندین تحلیلگر BioShock Infinite یکی از پرخرج ترین بازی های ساخته شده است .

20130322_bioshock_infinite.jpg

یک تحلیلگر مجهول به مجله New York Times گفته : " ساخت بازی BioShock Infinite بیش از 100 میلیون دلار خرج در بر داشته " .

این مبلغ شامل تبلیغات نمیشود که به نظر میرسه خود تبلیغات مبلغی در حدود 100 میلیون دلار خرج در بر داشته باشد .

اگر چه ناشران از بیان مبلغ و چگونگی آوردن پایین مبلغ تبلیغات و بیان هزینه ساخت یک بازی برای هر عنوان سر باز میزنن , تخمین زده میشه که بطور کلی Grand Theft Auto 4 دیگر عنوان Take-Two یکی دیگر از پرخرج ترین بازی های ساخته شده قلمداد میکند با مبلغی در حدود 100 میلیون دلار .

دیگر عنوان بازی Gran Turismo 5 است که 80 میلیون دلار خرج این بازی شده است که ساخت این عنوان پنج سال زمان برده است. Shenmue دیگر عنوان است که 70 میلیون دلار خرج این بازی شده است در سال 1999 با توجه به مدارک موجود پس میشه گفت که احتمالا به صورت قابل ملاحظه ای ارزش بازی بیشتر از آن زمان است امروز .

تاریخ عرضه بازی BioShock: Infinite برای PC و Playstation 3 و XBOX 360 در تاریخ 26 مارچ مشخص شده . در همین چند روزی .

http://www.vg247.com/2013/03/22/bioshock-infinite-cost-2k-around-200-million-analysts-say/

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
میشود بازی خبر را بدون استفاده کردن از گوگل مترجم نیز ارائه بهتری ترجمه نمود...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
با استناد به نظر چندین تحلیلگر BioShock Infinite یکی از پرخرج ترین بازی های ساخته شده است .

یک تحلیلگر مجهول به مجله New York Times گفته : " ساخت بازی BioShock Infinite بیش از 100 میلیون دلار خرج در بر داشته " .

این مبلغ شامل تبلیغات نمیشود که به نظر میرسه خود تبلیغات مبلغی در حدود 100 میلیون دلار خرج در بر داشته باشد .

اگر چه ناشران از بیان مبلغ و چگونگی آوردن پایین مبلغ تبلیغات و بیان هزینه ساخت یک بازی برای هر عنوان سر باز میزنن , تخمین زده میشه که بطور کلی Grand Theft Auto 4 دیگر عنوان Take-Two یکی دیگر از پرخرج ترین بازی های ساخته شده قلمداد میکند با مبلغی در حدود 100 میلیون دلار .

دیگر عنوان بازی Gran Turismo 5 است که 80 میلیون دلار خرج این بازی شده است که ساخت این عنوان پنج سال زمان برده است. Shenmue دیگر عنوان است که 70 میلیون دلار خرج این بازی شده است در سال 1999 با توجه به مدارک موجود پس میشه گفت که احتمالا به صورت قابل ملاحظه ای ارزش بازی بیشتر از آن زمان است امروز .

تاریخ عرضه بازی BioShock: Infinite برای PC و Playstation 3 و XBOX 360 در تاریخ 26 مارچ مشخص شده . در همین چند روزی .

http://www.vg247.com/2013/03/22/bioshock-infinite-cost-2k-around-200-million-analysts-say/

پارسی و دستور زبان را پاس بداریم!

عزیز من خودم انگلیسی تدریس ESL همینم مونده بود دست به دامن گوگل بشم .

عزیزم جملت فعل نداره ... بی زحمت ویرایش شود!
عزیزم من خودم انگلیسی تدریس ESL میکنم... Blah Blah Blah

آخرین ویرایش:

Helegha

کاربر سایت
Mar 10, 2013
100
متن خبر عالی ترجمه شده الکی ایراد نگیرید که خودتون رو سوزه میکنید .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
مکس پین 3 رو هم تخمین زدن بالای 100 ملیون دلار خرج بازی شده..پس بالاتر از بازی های گفته شده هست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
هزینه ساخت بازی رو گفتن 100 میلیون دلار که یه مقدار تخیلی میزنه ولی خب 200 نفر تمام وقت رو بازی کار می کردن که نشون میده به صورت کلی بازی پر هزینه ای هست. هزینه تبلیغات رو هم گفتن 100 میلیون که این یکی هم یه مقدار زیاد از حد تصوره :D در کل امیدوارم فروش خیلی خوبی داشته باشه چون اگه این اعداد درست باشه حداقل باید 5-4 میلیون نسخه بفروشه که هزینه تولید در بیاد :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
[h=2]200 میلیون دلار[/h]با اینکه از شما 1و 2 زیاد خوشم نیامده ولی جو و حال هوای این یکی را خیلی بیشتر دوست دارم .قطعا 200میلیون دلار تضمیمی هست بر متا بالای 90

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
علیرضا جان من شخصا خیلی قبولت دارم ولی باید بگم هر چی مینویسی 16 بار باید بخونم تا دوزاریم بیافته چی نوشتی ! :D شایدم ایراد از منه...
بهر حال ممنون

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
پارسی و دستور زبان را پاس بداریم!
با درود و دو صد بدرود بر "امیر" از سرزمین پر از هنر ،شعر و ادب پارسی!،
با پوزشی فراوان، این بنده ی حقیر غرب زده، با تسلط کامل بر زبان شیرین پارسی و انگلیسی، از کشوری بی فرهنگ و جهان خوار با سابقه ی برده داری و نژادپرستی ، آمریکا ، تایید مینمایم ترجمه خبری این بازیِ رایانه ای کاملا صحیح می باشد!

الکی گیر ندین بچه ها ! باید ساپورت کنین !!!!!;)
علیرضا دستت درد نکنه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
علیرضا جان من شخصا خیلی قبولت دارم ولی باید بگم هر چی مینویسی 16 بار باید بخونم تا دوزاریم بیافته چی نوشتی ! :D شایدم ایراد از منه...
بهر حال ممنون

اول به خاطر اینکه من گویش زبانیم اینجوری هستش دوم اینکه من همون چیزی که فکر میکنم رو مینویسم یعنی وقتی تایپ میکنم اینجور سرعت عمل فکر کردن و تایپ کردنم برای برنامه نویسی بالا رفته و... .:d

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی

یک تحلیلگر که نامش ذکر نشده به مجله New York Times گفته : " ساخت بازی BioShock Infinite بیش از 100 میلیون دلار خرج در بر داشته است " .

این مبلغ شامل هزینه تبلیغات نمیشود که به نظر میرسه خود تبلیغات مبلغی در حدود 100 میلیون دلار خرج در بر داشته باشد .

اگر چه ناشران از بیان مبلغ و چگونگی پایین آوردن هزینه تبلیغات و بیان هزینه ساخت یک بازی سر باز میزنند , تخمین زده میشود که بطور کلی Grand Theft Auto 4 دیگر عنوان Take-Two یکی دیگر از پرخرج ترین بازی های ساخته شده با مبلغی در حدود 100 میلیون دلار است .

بازی Gran Turismo 5 ،عنوانی که ساختش بیش از 5 سال به طول انجامید، 80 میلیون دلار خرج داشته است . Shenmue دیگر عنوانی است که با توجه به اسناد مکتوب آن در سال 1999، 70 میلیون دلار خرج آن شده است . پس میشود گفت که هزینه ساخت آن نسبت به امروز، به صورت قابل ملاحظه بیشتر میشود.

تاریخ عرضه بازی BioShock: Infinite برای PC و Playstation 3 و XBOX 360 در تاریخ 26 مارچ تعیین شده است . در آینده ای نزدیک! .

به بحثتون کاری ندارم .اما بهتر بود متن خبر به شکلی که من ترجمه کردم ترجمه میشد تا گیرایی و سلاست بیشتری رو شامل میشد. با تشکر.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
COD و LA noir هم همینقدر هزینه کردن ولی cod پنج برابر هزینه اش فروش میکنه که خیلی بعیده بتونه تا این حد فروش کنه

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
امیدوارم فروش خوبی داشته باشه.
در مورد ترجمه هم فقط دنباله یه سوتی این که کسی رو که زحمت کشیده و خبر رو گذاشته ، له کنین.

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
توییتر عزیز دل 200 میلیون دلار کاملا رد شده.
احتمالا تحلیلگر معروف جناب مایکل این حرف رو زده اسمش نگفته تا بهش چیزی نگند:d
Ken-Levine-tweet.jpg

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر