تجربه ی لذت واقعی بازی در 360 با صدای دالبی

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اگه کسی قیمت دقیقی از Logitech X530 و فروشگاههایی که این مدل رو به ارزونترین قیمت میدن داره لطفا اینجا اعلام کنه چون من اصلا نتونستم این مدل رو تو مشهد پیدا کنم.
یک سوال هم در مورد Specification این مدل داشتم و خواستم بپرسم آیا این مدل نسبت به قیمت نسبتا ارزونی که داره کیفیت و صدای خوبی داره ؟
دوستان چه مدلهای دیگه ای تو این Range از قیمت پیشنهاد میکنند ؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
این سایت مدل 540 رو داره تو مشهد هم هست
http://rayaneh.com/product-3071.aspx

قیمتهایی که در سایتها دیده میشه همه با در نظر گرفتن گارانتی آواژنگ هست که خیلی فیمت رو بالا میبره قیمت این مدل بدون گارانتی که میشه در بازار هم پیدا کرد حدودا 70 - 75 هست نه 114 !!
من به همین جهت گفتم فروشگاهی که این مدل رو بدون گارانتی آواژنگ میده معرفی کنید

babak

کاربر سایت
Nov 12, 2005
93
نام
babak
hi

سلام
من یه ال سی دی سونی 40x350 دارم
میخوام یه سینمای خانگی یا هر چیز دیگه ای بگیرم که
1 - ورودی Optical داشته باشه برای x360 و ps3
2- فیلم با صدای dolby - dts -... پخش کنه
اگه قیمتم بگین ممنون میشم
مرسی
بای

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
یکی می تونه بگه چطور ورودی اپتیکال پشت xbox رو میشه به ورودی اسپیکر معمولی تبدیل کرد؟
با چی؟
چنده الان؟
از کجا بگیرم؟؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یکی می تونه بگه چطور ورودی اپتیکال پشت xbox رو میشه به ورودی اسپیکر معمولی تبدیل کرد؟
با چی؟
چنده الان؟
از کجا بگیرم؟؟
قبلا توی همین تاپیک چندین صفحه راجب به این مسئله بحث شده. اگر میخواین واقعا صدای دالبی داشته باشید هیچی نمیتونیه این صدا رو تبدیل کنه.
در ضمن اگر میخواین به اسپیکر معمولی تبدیلش کنید پس واسه میخواین اپتیکال تبدیل بشه؟؟؟ نکنه میخواین از اسپیکر معمولی دالبی بگیرین؟؟ :cheesygri
اصل صدای دالبی بر چیدمان باند ها به صورت 5.1 اطراف شنونده است.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
منظورم این بود که به خروجی اسپیکر معمولی تبدیل کنه
5 تا فیش rca
خودم دیروز یه search زدم دیگه وسیلش پیدا نمیشه یا آشغالش هست
با فقیری خودمون فعلا باید قید دالبی رو بزنیم مثل اینکه

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
بچه ها من یه اسپیکر Creative Inspire T6100 5.1 خریدم واقعا عالیه ولی مشکل اینه که ورودی اپتیکال نداره ولی با اون سه فیش سبز سیاه نارنجی که به مادربورد وصل میکنم به راحتی با کامپیوتر هر 6 تیکه فعال میشه ولی خدایی برای اولین تجربه ، که یه موزیک گوش کردم دیوونه شدم ولی چون مخصوص گیم هم هست چه طور میتونم به Xbox 360 کانکتش کنم کنم واسه صدای دالبی البته من چون مانیتورم یه ورودی صدا داره فقط میتونم left - right -sub رو ازش بگیرم یعنی با فیش سبز تو رو خدا هر راهی هست راهنمایی کنید

creative_speakers.jpg

Creative_Inspire_5.1_T6100_rear_large.jpg

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
94 هزاز تومان از اهواز اگه دنبال اسپیکر میگردی شک نکن تو رو خدا یکی جواب مارو بده تو دو پست قبلی
کمک.کمک.کمک.کمک:((

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
بچه ها من یه اسپیکر Creative Inspire T6100 5.1 خریدم واقعا عالیه ولی مشکل اینه که ورودی اپتیکال نداره ولی با اون سه فیش سبز سیاه نارنجی که به مادربورد وصل میکنم به راحتی با کامپیوتر هر 6 تیکه فعال میشه ولی خدایی برای اولین تجربه ، که یه موزیک گوش کردم دیوونه شدم ولی چون مخصوص گیم هم هست چه طور میتونم به Xbox 360 کانکتش کنم کنم واسه صدای دالبی البته من چون مانیتورم یه ورودی صدا داره فقط میتونم left - right -sub رو ازش بگیرم یعنی با فیش سبز تو رو خدا هر راهی هست راهنمایی کنید

یکی کمک کنه چه کار کنم :((

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
من edifier 5.1 دارم 240 وات واقعي 30 كيلو سابشه! و سابش دور و بر 100 وات قدرت داره(براي اتاق 10 متري!)
با يه دكودر زدم به 360 ميرم فضا! خيلي حال ميده مخصوصاً forza 2 و gears of war و...
قيمت اين اسپيكر 240000 تومنه دكودر هم 70000 با هم ميشه 310 اگه سينما خانگي نداريد و يه مانيتور داريد تو اون بازي ميكنيد اينو بگيريد.

دوست عزیز این دکودر رو از کجا گرفتی؟مارکش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر