تبلت ‘EyePad’ سونی ثبت شد !

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha

در تابستان امسال سونی حق اختراع تبلتی به نام ‘EyePad’ را ثبت کرد.

15-02-2013-13-15-40-600x340.jpg

در متن ثبت ‘EyePad’ آمده است: " این تبلت یک دستگاه ورودی برای یک دستگاه سرگرمی است و آنطور که به نظر میرسد دستگاهی مستقل نیست بلکه برای گسترش و توسعه یک کنسول در نظر گرفته شده است." یعنی این تبلت یکی از وسایل جانبی PS4 است ؟

این دستگاه جانبی شامل یک یا چند سنسور حرکتی برای تولید اطلاعات حرکتی و یک رابط بی سیم برای انتقال داده ها به کنسول می باشد.
"علاوه بر این امکان دارد این وسیله جانبی دارای یک دوربین سه بعدی و یک دوربین دوم (در جلو) باشد."

شما هم فکر می کنید که ‘EyePad’ وسیله ای جانبی برای PS4 است ؟

منبع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اسمش مثله ipadـه خودشم مثله سینیه :D ! داداش چت شده :D همه رو با هم میکث کردی چرا ؟:D !
چهارتا led سبزم دورش بذار کامل شه دیگه :D من میگم این طرح فقط ایده ـست :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
به قوله یکی از دوستان اگه سونی عوض این کارا همین وقت رو روی VITA میزاشت و کاری میکرد بازیهای اندروید برای این کنسول میومد الان وضعش خیلی خیلی بهتر از الان بود..!!حداقل ساپورت بهتری ازش میکرد آدم دلش نمی سوخت..!!به خدا حیف این کنسول دستی که اینطوری محو بشه..!!

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
کش رفتن محض ، بدون ارتقا و بهبود یک تکتولوژی چیزی جز شکست برای کمپانی های امروزی در پی نخواهد داشت.
ضمن اینکه اصولا الگوبرداری خشک و خالی حسابش از ایده گرفتن از یک طرح و ارتقاء آن زمین تا آسمان با هم فرق دارند.

بسیاری از تکنولوژی های موفق در عصرما ، در واقع الگوبرداری از طرح های اولیه است که به وسیله ذهن های خلاق گسترش و توسعه پیدا کرده.
در دنیای بازی (که به بحث این سایت مربوطه) میتوان از انواع و اقسام ژانرهای بازی گرفته تا انواع سخت افزارهای جانبی مربوط به کنسول ها را نام برد.

در نهایت بنظرم اگر سونی نتونه نوآوری جدید به این محصول اضافه کنه و اونو به سطح بالاتری از فن آوری روز برسونه، در واقع بقول خیلی از دوستان فقط اسکی رفته! :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خداوکیلی از یه نقاشی ساده چه جوری این همه برداشت و تحلیل میکنید؟ یعنی واقعا از این عکس میشه شکست سونی رو برداشت کرد؟

اتفاقا به نظر من اگه تبلتی بر پایه اندروید باشه و به بقیه دیوایس های سونی هم متصل بشه چیز کولی از آب در میاد. البته این فانتزی خودم هست نه اینکه چیزی از این خبر برداشت کرده باشم!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من یه پیشنهاد سازنده دارم نه به سونی بلکه به سایت بازی سنتر !
اینکه همه این تاپیکها رو قفل کنن مدیرا بعد در یه تاپیک مفصل راجع یه مفاهیم Patent یا مثلا Prototype اساتید بیان توضبح بدن بعد بیایم اینجا بحثو ادامه بدیم !
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر