تبریک نوروز 1399

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود به همه خانواده بازی سنتر

امیدوارم در سال پیش رو اتفاقات بهتری در انتظارمون باشه و همگی سالم و سلامت در کنار اون‌هایی که دوستشون داریم باشیم.
مواظب خودتون باشید و وضعیت فعلی رو لطفا جدی بگیرید.

این قافله عمر عجب می‌گذرد
دریاب دمی‌که با طرب می‌گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می‌گذرد
خیام

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
با سلام خدمت تمام بازی سنتری ها و که سالهاست در کنار هم همچون خانواده با هم زندگی کردیم !
جا داره به نوبه خودم به همه تبریک بگم و آرزو کنم سال جدید پر از اتفاقای خوب براتون باشه و تن عزیزانتون سالم و تندرست بشه ! و هیچ کس داغ عزیزشو نبینه !
سالی پر از گیم براتون آرزو میکنم !

و خواسته من از شما اینه بیرون نرید تا این ویروس از بین بره !

مجدد سال نوتون مبارک

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من نه به امسال میگم سال بد نه هیچ سال دیگه ای..، اینکه میگن امسال سال بدی بود و این نوع صحبت هارو نیستم در هیچ حالی..

بگذریم، براتون موفقیت و سالی پربارو آرزو میکنم، حتما پشت تمام این اتفاقات روزای عالی هم هست، ورود به سال جدید و بهار رو به همه بچه های BC تبریک میگم از اولین کاربر تا کاربری که همین حالا ثبت نام کرده :D اگه کسی از من دلخوری داشته امسال یا حتی قبلترش امیدوارم منو ببخشه و بدونه که قصدم هیچ وقت ناراحت کردن هیچ کسی نبوده.

:Rose:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
‏امیدوارم سال ۹۹ یه جوری خوب و دلچسب و پر از شادی باشه که اتفاقات بد ۹۸ رو فراموش کنیم
کرونا شکست بخوره و ما قوی‌تر بشیم و بتونیم سال ۱۴۰۰ هم ببینیم!:D
سال نو مبارک رفقا

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
<:-P<:-P<:-P سال نو يكهزار و سيصد و نود و نه در كنار خانواده پر از سلامتي و شادى و عشق و محبت و موفقيت و ثروت و آرامش و آسايش ، خجسته باد <:-P<:-P<:-P

hra2_a.png

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,375
نام
محمد
عید همگی کاربرای عزیز بازی سنتر مبارک!>:D<
امسال آرزو میکنم اول = از همه کرونا رو شکست بدیم و هم خودمون و عزیزانمون در سلامتی باشیم.
بعدشم دیگه یک سال پر از بازی برای شما عزیزان مخصوصا با اومدن کنسول های جدید:D

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

بنده هم تبریک و شادباش عرض می کنم به دوستان و تمامی کاربران وب سایت خوب BAZI CENTER .

عیدتون مبارک و براتون بهترین ها ارزومندم و همراه با سلامتی در کنار خانواده گرامیتون.

چقدر زود گذشت از سال 2005 تا الان با بازی سنتر. یک عمر لذت با بازی سنتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر