تبادل بازی های کپی X360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
خب مالزی از HP بیشتر لنز رو اذیت می کنه که فقط چاپ روی DVD و Coverش خوبه که برای کاور من از سایت cdcovers.cc تمام کاور ها رو پرینت می کنم که 500تومن در میاد...در ضمن لنز رو خیلی اذیت می کنن چون نوع و جنس DVD ش بده...دستگاه هم بیشتر صدا میده!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
خب مالزی از HP بیشتر لنز رو اذیت می کنه که فقط چاپ روی DVD و Coverش خوبه که برای کاور من از سایت cdcovers.cc تمام کاور ها رو پرینت می کنم که 500تومن در میاد...در ضمن لنز رو خیلی اذیت می کنن چون نوع و جنس DVD ش بده...دستگاه هم بیشتر صدا میده!
خیلی عجیبه؛ چون بازی Dead rising دیسک مالزی رو دستگاه من بدون مشکل اجرا میشه ولی همین بازی رو که از تکاوچ گرفتم همش ارور Unable to read disc رو میده:confused:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
منم Dead Rising مالزی رو دارم همین ارور رو بعضی جاها میده و خیلی هم دستگاه صدا می ده ولی با دیسک های کپی اصلا صدای ناجور:-" نمیده!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
منم Dead Rising مالزی رو دارم همین ارور رو بعضی جاها میده و خیلی هم دستگاه صدا می ده ولی با دیسک های کپی اصلا صدای ناجور:-" نمیده!
یعنی دیسک های کپی که میگی [آخه دیسک مالزی هم کپیه اورجینال که نیست!] این مشکل Unable to ... رو ندارن؟

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
دیسک کپی که درست رایت شده باشه نباید این مشکل رو داشته باشن ولی چون همه این مشکل رو دارن(در بازی Dead Rising) پس معلوم میشه که مشکل مال خود بازیه!

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
یهو قاطی شد!!کی به کی شد؟؟؟

حالا...من Graw رو مالزیش رو دارم اگر می خوای DVD HP بده رایت کنم واست...تهرانی شما؟
دوست عزیز من تهرانم از کجا میشه hp dvdگرفت؟ بازر ولی عصر پیدا مشه؟ کجا برات بیارم؟ چقدر مگیری رایت کن ؟راستی ntcs/usدیگه؟

آخرین ویرایش:

Snake is Gladiator

کاربر سایت
Oct 27, 2006
29
taze vared

salam 360 baza
hamonjor ke mibinid man taze varedam va az sito bachehash kheili khosham omad
man 2 roz mishe 360 kharidam
az in tarhetonam kheili khosham omad hatta ye 2 ta az dostamam ke 360 daran sito beheshon moarefi kardam ta baziharo chang konan
man alan:
1)OBLIVION
2)PEREFCT DARK ZERO
daram 2 tasham maleziye
albate hanoz tamom nakrdam vali motmen bashid ziyad tol nemikeshe
baray taviz amadam hadalmaghdor inai ke migam bashe albate felan:
ghost recon
dead rising
splinter cell double agent
dead or alive 4
pgr 3
saint row
va
.
.
.
rasti ye soalam dashtam manke alan dastgam copy khor shode bazihaye xbox mitonam ro 360 ejra konam?

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
خریدار بازی 360 مالزی

بچه ها هر کس بازی مالزی داره من میخرم بهم pm بدین

بازی tomb rider هم دارم مالزی اگه خواستین تعویض هم میکنم
منتظرم

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
سلام بچه ها من تازه اومدم تو این سایت و خیلی خوشحالم بالاخره یه جایی پیدا شد بتونم درباره 360 و بازیاش صحبت کنم
من PGR3 Top spin2 Blazing angles Prefect Dark Zero رو مالزی دارم و Dead Rising رو هم روی HP

Snake is Gladiator

کاربر سایت
Oct 27, 2006
29
pas chi shod?

salam
agha pas chi shod ma esme bazihamono neveshtim vali hishki elame amadegi baraye taviz nakard :mad:
alan (perfect dark zero) tamom kardam amadam taviz konam khaheshan sari javab bedid
inam id va mailam ke khastid onja dar tamas bashid:
metal_snake_2100@yahoo.com

Snake is Gladiator

کاربر سایت
Oct 27, 2006
29
salam
vaghean daram azaton naomid misham fekr mikardam kheili gamerid
hala dege tavizatono kardid be ma ke resid dege tamayoli nadarid?
dasteton dard nakone yeki ham maro daryabe be ehterame 360 ke shode

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
salam
vaghean daram azaton naomid misham fekr mikardam kheili gamerid
hala dege tavizatono kardid be ma ke resid dege tamayoli nadarid?
dasteton dard nakone yeki ham maro daryabe be ehterame 360 ke shode
آقا من دستگاهم پاله...وگر نه بازی مبادله میکنم...من الان FEAR رو می خوام چون ریجن فریه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر