تبادل بازيهاي wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دو تا بازي به قسمت WiiWare ليستم اضافه شدن.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
استاد شما همه جوره راه تاس با خودتون رو بستید !

تبادل بازی Wii بخوایم با شما انجام بدیم باید چیکار کنیم ؟

آره .
اسم تاپیک "تبادل بازی wii "هست نه "به رخ کشیدن بازی wii " من هم میخواستم پ.خ بدم ولی نتونستم .
چجوری باهاتون بازی تبادل کنیم ؟

و ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آخه شايد يكي بازي هايي رو كه شما داريد نخواد يا داشته باشه به زور كه نمي شه تبادل كرد.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
آخه شايد يكي بازي هايي رو كه شما داريد نخواد يا داشته باشه به زور كه نمي شه تبادل كرد.
چه خوبه کسی جای کسی حرف نزنه :d !

من زور نکردم که برادر ! پرسیدم !

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
تبادل بازی Wii بخوایم با شما انجام بدیم باید چیکار کنیم ؟

راستش من خودم هم هنوز نمیدونم باید دقیقا چیکار کنیم اینجا! من گفتم همه مون بازی ها رو بدیم یه جا [مثل هومن (Big Game) که تو کل خاورمیانه تنها جایی ـه که بازی Wii داره] اون بشه منبع. همه بریم پیش اون ازش بازی بگیریم که البته مقبول واقع نیفتاد/نشد؟! (Thanks to alimami :D)

اینجوری که زیاد جالب نیست ، بازی های Wii هم که میدونید چجورین؛ضمانت اجرا میخوان! فقط مشکل بازیهای جدید هم نیست، کسایی که تازه Wii میگیرن احتمالا بازی قدیمی ها رو هم میخوان، باید آرشیو درست کنیم که حوصله میخواد! (:D)

حالا من میگم به اون منبع (هومن؟) فکر کنید از این وضع خیلی بهتره. یا اگه نشد من و علی و هر کس که بازی جدید داشت بازی ها رو میگیریم میدیم به یه نفر (alimami مثلا :D) اون بشه پخاش. یه لوگوی PlaysForSure هم روشون میزنیم خیالتون از بابت اجرا شدنش راحت باشه. اینجا هم چون میدونیم چه بازی ای و چه ریجنی و چه دستگاهی بوده اگه مشکلی باشه میشه راحت تر کمک کرد.

نظرتون رو بگید ببینیم چیکار کنیم، ما تابع اکثریت هستیم! حالا فعلا بازی هایی که میخواین رو بگید ببینیم چیکار باید بکنیم...

این بازی های Wii Ware هم که اکثرا حجمشون کمه با Dialup هم میشه دانلود کرد همینجا تو تاپیکش لینک میذاریم. یا تو یه DVD کلا هرچی Wii Ware داریم میریزیم.

به فکر بازی های GameCube هم باشین که حیفه. صواب هم داره.

amir31288

کاربر سایت
Dec 11, 2007
33
آقا من الان 4 هفته است که خودم بازی دانلود میکنم.درباره هومن جان باید بگم که دقیقا 3 هفته من یکی رو سر کار گذاشت تا لیست بده و اخر هم نداد کلی هم سختی و مشقت رو متحمل شدم تا باهاش ارتباط داشته باشم که نشد.فقط حیف وقت گرانبها که بابتش صرف شد.علی اقا تنها کسی بود که جواب اولیه من رو داد اما در طول زمان به بدترین وضع ممکن ما رو پیچوند و دیگه به ما افتخار نداد.من برای رایت بازیها چه سختی ها که نکشیدم و در اخر به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای انجام اونا و از بین بردن تمام شبهات و سختی ها اجرا و تبادل اونه بصورت ایمج و هارد است.من برای رایت دی وی دی 9 گیگابایتی سوپر اسمش 4 تا دی وی دی هدر دادم اما ایمج این بازی بدون دردسر کارها رو راه انداخت.تنها کسی که من تونستم باهاش تبادل کنم و کلاسی هم نگذاشت mori_morteza بود.علی اقای گل اینجا کسی به زور از دیگری بازی نمیخواد برای تبادل اما درست اینه که من اگه نخوام چیزیم رو به کسی بدم علنا و بدون پروا به طرف بگم.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا من الان 4 هفته است که خودم بازی دانلود میکنم.درباره هومن جان باید بگم که دقیقا 3 هفته من یکی رو سر کار گذاشت تا لیست بده و اخر هم نداد کلی هم سختی و مشقت رو متحمل شدم تا باهاش ارتباط داشته باشم که نشد.فقط حیف وقت گرانبها که بابتش صرف شد.علی اقا تنها کسی بود که جواب اولیه من رو داد اما در طول زمان به بدترین وضع ممکن ما رو پیچوند و دیگه به ما افتخار نداد.من برای رایت بازیها چه سختی ها که نکشیدم و در اخر به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای انجام اونا و از بین بردن تمام شبهات و سختی ها اجرا و تبادل اونه بصورت ایمج و هارد است.من برای رایت دی وی دی 9 گیگابایتی سوپر اسمش 4 تا دی وی دی هدر دادم اما ایمج این بازی بدون دردسر کارها رو راه انداخت.تنها کسی که من تونستم باهاش تبادل کنم و کلاسی هم نگذاشت mori_morteza بود.علی اقای گل اینجا کسی به زور از دیگری بازی نمیخواد برای تبادل اما درست اینه که من اگه نخوام چیزیم رو به کسی بدم علنا و بدون پروا به طرف بگم.

چقدر هومن طرفدار داره! بخدا اینقدرا هم بد نیست.

همه اینجا همکاری میکنن، یه سری مشکل داره که گفتم، اونجوری فکر میکنم بهتر بود اما کسی انگار قبول نداره! :D

پس اینجوری شد که بازی ها رو به هم بدیم همینجوری. خب شروع کنید! منم یه کلکسیون (:D) از بازیهای Wii Ware دارم میریزم رو یه DVD. لیستش رو میذارم...

amir31288

کاربر سایت
Dec 11, 2007
33
آقا همونطوری که گفتم بهترین راه برای تبادل بازی های اصلی وی تبادل اونها از روی هارد و بوسیله ایمج است.برای بازی های Wii Wareهم واقعا دست شما درد نکنه.انگار داره یخ این تاپیک به صورت واقعی شکسته میشه.اقا فقط بهتره خیلی رک و صریح هم باشیم.من که ادم پولکی نیستم اما باید در نظر داشت بعضی از دوستان وقت و اینترنت و اکانت که صرف میکنن از لحاظ هزینه به این دوستان سخت میاد پس برای کسایی که اینجوری هستند و دی وی دی های زیادی هم دارند یک کاری با همفکری بکنیم که هزینه هاشون به حد اقل برسه.من خودم بازی های زیادی ندارم اما با وسواس و دقت ایمج بازی ها رو دان میکنم و همه اونها رو از طریق هارد به mori_morteza میدم.

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
من خیلی پیش یه گیم کیوب با کلی ایمیج به این دوستمون : Shino2dream فروختم
اگه شد دوباره ایمیج ها رو ازشون بخریم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اول از همه همگي با هم مرگ بر هومن.
من تا اونجايي كه مي تونم بازي هاي دسته اول و اونايي كه خيلي شاخن رو جمع مي كنم.
همتونم مي دونين كه اصلا از فروش اينا چيزي دستم نمياد.خودتونم مي دو نيد كه همين هومن يا پايتخت بازي ها رو بدون ضمانت 5000-3000 تومن مي فروشن.
باز هر جور راحتين بهنام هم نظر خوبي داد منم عمده فروش نيستم كه برم 1000 تا dvd بگيرم و يدونه هم از اين دستگاه هاي چندتايي رايت بزارم چندتا چندتا رايت بشه.
عين خودتون dvd ها رو دونه اي 300 مي گيرم.
من فكر نكنم كسي با همين 1500 يا 1300 مشكلي داشته باشه.(دارين؟)
اسم تاپيك تبادل بازيه نه فروش. من به اين خاطر با هومن مخالفم كه هم كلاس ميزاره هم اصلا تو دسترس نيست هم گرون ميده هم ضمانتي نميده (حداقل بايد يه دي وي دي دوباره رايت كنيم تا بازي هاش بيان)

amir31288

کاربر سایت
Dec 11, 2007
33
آقا من حرف بی ربطی نمی زنم .من میگم بخاطر مشکلات رایت و ... بازی رو بصورت ایمج ایزو با هم رد و بدل کنیم از شر هر دی وی دی 300تومان هم خلاص میشیموبرای هر ایمج ایزو هم 1000تا 1500قیمت.الان اکثر بچه ها هم با هارد و اجرا از روی ان اشنا هستند.دیکه مشکل دی وی دی که میاد یا نمیاد و یا بده یا خوبه هم حله.در ضمن اقا هومن طبق فرمایش خودشان تو بازی سنتر فعالیت کم کردند و ........که اینجا نمیتونم باقی فرمایشاتشون رو بگم.ایشان اینقدر کارشون درسته که با شاه و شاهزاده فالوده میخورند و افرادی مثل ما که از نت و تکنولوژی کم خبریم رو تحویل نمیگیرن.باز افسوس میخورم که چه وقتی رو تلف کردم برای این اقا هومن.

آخرین ویرایش:

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
من يه پيشنهاد دارم(البته با اجازه پيشكسوتها)

بازيها رو به صورت فايل ايزو و به صورت مجموعه اي به هم بديم قيمت هم همون توافقي بين طرفين باشه بهتره .اصلا در مورد قيمت تو تاپيك صحبت نكنيد . هيچ كس كسي رو مجبور به دادن بازيها نكرده و هيچ كس هم مجبور به خريد نيست .

در مورد خودم هم بگم كه من يه هارد يك ترا دارم و ميخوام تا500 الي 800 گيگ بازي بريزم روش هركي ميتونه اينكار رو برام بكنه ليست بازيهاش و قيمت پيشنهاديش رو برام بفرسته . ممنون ميشم . فقط پي ام بذاريد .

amir31288

کاربر سایت
Dec 11, 2007
33
من يه پيشنهاد دارم(البته با اجازه پيشكسوتها)

بازيها رو به صورت فايل ايزو و به صورت مجموعه اي به هم بديم قيمت هم همون توافقي بين طرفين باشه بهتره .اصلا در مورد قيمت تو تاپيك صحبت نكنيد . هيچ كس كسي رو مجبور به دادن بازيها نكرده و هيچ كس هم مجبور به خريد نيست .

.
من موافقم اگه دوستان موافقن یک یا دو نفر مسولیت ارشیو ایزو رو به عهده بگیرند و به بقیه هم لطف کنن و امار و جزییات رو بدن.نظر شخصی من روی دوستانی مثل alimamiوmori_mortezaاست.البته دوستان قدرتمند دیگری هم هستند .به هر حال تصمیم جمعی خیلی عالیه.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
این بازی های Wii Ware , VC؛ World of Goo هم هست جا افتاده!

-------------
من تا اونجايي كه مي تونم بازي هاي دسته اول و اونايي كه خيلي شاخن رو جمع مي كنم.
همتونم مي دونين كه اصلا از فروش اينا چيزي دستم نمياد.خودتونم مي دو نيد كه همين هومن يا پايتخت بازي ها رو بدون ضمانت 5000-3000 تومن مي فروشن.
باز هر جور راحتين بهنام هم نظر خوبي داد منم عمده فروش نيستم كه برم 1000 تا dvd بگيرم و يدونه هم از اين دستگاه هاي چندتايي رايت بزارم چندتا چندتا رايت بشه.
عين خودتون dvd ها رو دونه اي 300 مي گيرم.
من فكر نكنم كسي با همين 1500 يا 1300 مشكلي داشته باشه.(دارين؟)
اینجوری خیلی خوبه به نظرم...

یه کم مشکل داره مثلا چطوری 500 گیگ بازی (واحد جدید شمارش بازی: گیگ ، کیلو :D) رو "تبادل" کنیم؟!
-----------------------
لیست بازی های VC:
http://img2.pict.com/7c/e3/95/1351760/0/800/wiivc.jpg

Attachments

• WiiVC.jpg
    WiiVC.jpg
    80.9 KB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر