تا Last of Us Part II رلیز بشه چه بازی کنیم

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
Still Life

این آخری استیل لایف رو اگر بازی نکردین حتما بازی کنین. داستان فوق العاده جذابی داره. قدیمی هم هست رو هر PC اجرا میشه. تازه دوبله دارینوس هم داره.
اینا مثالایی بود از داستان هایی که تو ذهن من مونده مسلما خیلی دیگه هم هست. ولی خوب همونجور که گفتم هیچ بازی شبیه تلو نیست

این چیز خوبیه مخصوصاً برای طرف دارهای قدیمی click-point-adventure مثل خودم، برای زمان خودش خیلی خوب بود این بازی ، یه noire استخون دار با تم و اتمسفر قوی ، البته sequel اش جالب نبود مثل قسمت اول بازی ، ولی برای کسانی که اتمسفری مثل سکوت بره

ها را میخوان این بازی خیلی خوبه

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این چیز خوبیه مخصوصاً برای طرف دارهای قدیمی click-point-adventure مثل خودم، برای زمان خودش خیلی خوب بود این بازی ، یه noire استخون دار با تم و اتمسفر قوی ، البته sequel اش جالب نبود مثل قسمت اول بازی ، ولی برای کسانی که اتمسفری مثل سکوت بره

ها را میخوان این بازی خیلی خوبه
آره نسخه دومش بیشتر شبیه فیلم اره شده بود و من خودم دو سری اومدم تمومش کنم واقعا نکشیدم فقط تهشو رفتم خوندم ببینم قاتل کی بود. ولی نسخه اولشش فوق العادست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
جواب درست اینه که هیچ بازی مثل تلو وجود نداره.
دقیقا ! اگه بازی مثل tlou وجود داشت که با این سن و سال ممد گچی که اینجوری براش ذوق نمی‌کردیم و ۷ سال منتظرش نمیموندیم ! سطح tlou رو با قیاس با هر ip پایین نیارید ! tlou نمونه مشابهی نداشته و نخواهد داشت ! تا عرضه نسخه دوم هم برید همون نسخه اول رو هی بازی کنید فقط :D

• Like
Reactions: benjohn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اصلا قبل عرضه یه بازی سبک های مشابهوهم سبک یا نسخه های قبلی رو بازی نکنید،

من يه بار سر انچارتد 4 این اشتباه رو کردم، و کالکشن رو قبلش بازی کردم، دیگه پشت دستم رو داغ کردم دیگه این کار رو نکنم...

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
دقیقا ! اگه بازی مثل tlou وجود داشت که با این سن و سال ممد گچی که اینجوری براش ذوق نمی‌کردیم و ۷ سال منتظرش نمیموندیم ! سطح tlou رو با قیاس با هر ip پایین نیارید ! tlou نمونه مشابهی نداشته و نخواهد داشت ! تا عرضه نسخه دوم هم برید همون نسخه اول رو هی بازی کنید فقط :D

140411

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
البته من منظورم صرفا کیفیت نبود. توضیحش سخته ولی تلو از اون دست بازیا هست که حس و حالش و نوع بازیش شبیه نداره. همینو میشه در مورد چند تا بازی دیگه هم گفت

• Like
Reactions: Kiami

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر