تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

• بالای 500 هزارتومان

رای‌ها: 84 27.1%
  • کمتر 500 هزارتومان

رای‌ها: 122 39.4%
  • ارزش خرید ندارد

رای‌ها: 104 33.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اقا خواهشا اون نظر سنجي رو عوض كنيد قيمتاشو!
الان زير 500 تومن بابا برقيم نميدن چه برسه به wii u
الله اکبر 230 نفر شرکت کردن:d
اون قیمت یک میانگین بود برای وقتی که قیمتش رو نمی دوستیم حالا همینطوری باشه بهتره

• Like
Reactions: ehsanservat

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
من پول دلوکس رودارم ولی یکم به شک افتادم بگیرم یا نه البته گرفتن روکه بالاخره باید گرفت ولی نمیدونم الان بگیرم یا نه ریمن و زامبی یو خیلی وسوسه کننده اند

بخر اما الان نه چون گرون باهات در مياد

اتفاقا اگر میخواهید بخرید ، بنظر من زود تر بخر
دلیل حرفم این است :
اگر دقت کنیم میبینیم که در چند وقت اخیر , هر وقت دلار قیمتی را دید ( یعنی نرخ برابری دلار به تومان به یک عدد بالایی حتی برای مدت کوتاهی مثلا چند ساعت رسید ) و سپس ارزان تر شد ، دیری نپایید که آن قیمت بالای لحظه ای، به قیمت ثابت و نرمال بازار تبدیل شد.
بعنوان مثال پارسال ابتدا دلار به 1350 تومان رسید ( در حدود بهار 90 ) و بعد تا 1100 تومان آمد پایین ، ولی برای تابستان 1350 تومان نرخ معمول و عادی شده بود ، بعد دلار به 1750 تومان رسید و سپس کاهش داشت تا 1550 تومان ولی باز بعد از یکی دو ماه ، برگشت به همان 1750 تومان . و به همین ترتیب این اتفاق برای قیمت های 1950 تومان و 2200 تومان و ... تکرار شد.
آخرین سری که دلار گران شد ، تا 3900 تومان ( یا بقول برخی 4000 تومان ) هم قیمتش رسید و سپس ارزان شد تا 2700 تومان و باز شروع به رشد کرد تا الان که به 3300 تومان رسیده است.
پس احتمال اینکه بزودی ( بنظر من که تا شب عید ) قیمت دلار به نزدیک های 4000 تومان برسد کم نیست . یعنی نسبت به قیمت امروز حدود 20 درصد گران تر.

حال از آن سو ، قیمت دستگاه دلوکس در آمریکا که از بقیه جاها ارزان تر است ، بدون احتساب مالیات و ... 350 دلار است که الان در ایران حدود 500 دلار انرا میدهند .
یعنی تقریبا 500x3300 = 1.650.000T

حالا اگر مثلا ما بخواهیم که این دستگاه را بقیمت 1.500.000 تومان بخریم و نرخ دلار شده باشد 4000 تومان ، یعنی باید قیمت دلاری آن بشود 375 دلار !!
خوب با یک مقایسه ساده میتونیم ببینیم که قیمت هیچ کنسولی در ایران با قیمت آن در آمریکا 25 دلار اختلاف ندارد و اختلافش بیشتر از این حرف ها است ، حتی اگر از زمان عرضه آن کنسول 3 سال هم گذشته باشد تا چه برسد به WiiU که جدید عرضه شده.

پس بنظر من با این وضعیت قیمت ها در ایران ، هر چیزی را که پولت میرسد ، امروز بخری ، بهتز از فردا است .
بقول قدیمی ها کار امروز را بفردا نینداز !!:d

• Like

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان به صرفه نیست کسی قیمت دو برابرش رو بده بخره فعلا تا قیمتش ثابت بشه و خوب باید صبر کن
اگر دلار 5 تومن هم بشه باید قیمتش با همون 5 تومن حساب بشه

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
به نظر من wii u به عنوان یه کنسول دستی ارزش خریدن داره ولی به عنوان یه کنسول معمولی نه...چون xbox و ps3 بهترن...ولی به هر حال اگه من الان یه جایی غیر از ایران بودم میخریدم...ولی تو ایران خیلی گرونه!اووووف!

• Like

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اتفاقا اگر میخواهید بخرید ، بنظر من زود تر بخر
دلیل حرفم این است :
اگر دقت کنیم میبینیم که در چند وقت اخیر , هر وقت دلار قیمتی را دید ( یعنی نرخ برابری دلار به تومان به یک عدد بالایی حتی برای مدت کوتاهی مثلا چند ساعت رسید ) و سپس ارزان تر شد ، دیری نپایید که آن قیمت بالای لحظه ای، به قیمت ثابت و نرمال بازار تبدیل شد.
بعنوان مثال پارسال ابتدا دلار به 1350 تومان رسید ( در حدود بهار 90 ) و بعد تا 1100 تومان آمد پایین ، ولی برای تابستان 1350 تومان نرخ معمول و عادی شده بود ، بعد دلار به 1750 تومان رسید و سپس کاهش داشت تا 1550 تومان ولی باز بعد از یکی دو ماه ، برگشت به همان 1750 تومان . و به همین ترتیب این اتفاق برای قیمت های 1950 تومان و 2200 تومان و ... تکرار شد.
آخرین سری که دلار گران شد ، تا 3900 تومان ( یا بقول برخی 4000 تومان ) هم قیمتش رسید و سپس ارزان شد تا 2700 تومان و باز شروع به رشد کرد تا الان که به 3300 تومان رسیده است.
پس احتمال اینکه بزودی ( بنظر من که تا شب عید ) قیمت دلار به نزدیک های 4000 تومان برسد کم نیست . یعنی نسبت به قیمت امروز حدود 20 درصد گران تر.

حال از آن سو ، قیمت دستگاه دلوکس در آمریکا که از بقیه جاها ارزان تر است ، بدون احتساب مالیات و ... 350 دلار است که الان در ایران حدود 500 دلار انرا میدهند .
یعنی تقریبا 500x3300 = 1.650.000T

حالا اگر مثلا ما بخواهیم که این دستگاه را بقیمت 1.500.000 تومان بخریم و نرخ دلار شده باشد 4000 تومان ، یعنی باید قیمت دلاری آن بشود 375 دلار !!
خوب با یک مقایسه ساده میتونیم ببینیم که قیمت هیچ کنسولی در ایران با قیمت آن در آمریکا 25 دلار اختلاف ندارد و اختلافش بیشتر از این حرف ها است ، حتی اگر از زمان عرضه آن کنسول 3 سال هم گذشته باشد تا چه برسد به WiiU که جدید عرضه شده.

پس بنظر من با این وضعیت قیمت ها در ایران ، هر چیزی را که پولت میرسد ، امروز بخری ، بهتز از فردا است .
بقول قدیمی ها کار امروز را بفردا نینداز !!:d
خلاصش اینه که حتی اگه دلار بیاد پایین هم مغازه دار ها نمیارن پایین تمام:|

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من تا حدی بهش پول میدم که یه ایکس باکس الیت + کینکت و 3 تا کنترلر فروش بره و برای بازی هاش هم 20 تومن دونه ای حاضرم بدم

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
اگه دلار مثل قبل 900 تومن بود...اصلا اگه 1000 تومن بود میشه 300 هزار تومن!الان با این وضع...!
بهتره بریم سگامونو بازی کنیم!!!
نه بابا سگا هم وضعش خرابه بهتره بریم یک کامپیوتر بخریم که به موجبش بریم زیر قرض و قوله دهنمون..... بشه کلی بریم زندانو به خاطر خریدن یدونه کامپیوتر کلی دعوا دادگاه از این جور حرف ها تا بالاخره بتونیم بازی های
دو سه مگابایتی رو دانلود کنیم از رو اینترنت اینو از اونجا گفتم که بدونی بازی های سگا یک هفت هشت تومان هست تو بازار البته اتاری هم گیر نمیاد و اگرنه اونم بد نبود

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر