شایعه تایید Dead Space 3 ?

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
dsmulti1.jpg

چشمان تیز بین David Porges، از IGN در تور اسرائیل Redwood Shores office ـِ کمپانی EA و در هنگام نشستی که در مورد انقلاب بازی های ویدئویی برگزار شده بود، لوگوی Dead Space 3 و concept artـی از آن را شکار کزد.

Porges توانسته از این قسمت فیلم بگیرد که در منبع میتوانید آن را مشاهد کنید.

IGN هم از EA در مورد این کلیپ سوال پرسیده ولی فردی از EA اعلام کرده که فعلا هیچ خبری از Dead Space 3 و تایید آن ندارند. آیا Dead Space تایید شده است؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بیست تا از این هم بسازن کمه،:d
گیم پلی عالی‌ + گرافیک عالی‌ + صدا گذاری فوق‌العاده+داستان خوب.

کاش به طور رسمی‌ هم تایید شه بازم برگردیم سراغ مارکر. :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
درود بر redwood..
درود بر ea...
خاک عالم تو سر copcom.........
ترکوندید برادرای عزیز ...
موفق وپیروز باشید وسربلند....
خاک تو سر copcom!!!!!!

• Like
Reactions: shefer

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
امیدوارم اگر نسخه جدیدی هم در راه هست یکم از کلیشه‌ها فاصله بگیره تا موفق تر بشه.تأیید شدن نسخه جدید خبر بسیار خوبی میتونه باشه.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
واي من الان جوگير شدم برم واسه بار 100 جفت نسخه هاي قبلي رو بازي كنم
واقعا محشره اين بازي
داستان بازي هم داره جذاب ميشه
امیدوارم اگر نسخه جدیدی هم در راه هست یکم از کلیشه‌ها فاصله بگیره تا موفق تر بشه
دقيقا منظورت از كليشه ها چيه؟!:|

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
دقيقا منظورت از كليشه ها چيه؟!:|
دقیقا منظورم روند گیم پلی کسل کننده هست، همین که بکشی بری جلو که نشد محتوا، دوست دارم روایت داستان جذاب تری داشته باشه و یکم منطقی تر بشه.اگر نسخه سوم دقیقا روند دو نسخه قبلی رو ادامه بده پس نسخه جدید نیست و دچار تکرار میشه، و درجا زدن بزرگترین ضعف برای بازی‌های یک سری هست.شما نگاه کن برای چی بعضی از منتقدین به نسخه دوم نمرات کمتری نسبت به نسخه اول داده بودن؟عدم نوآوری؟! بالاخره عدم ایجاد تنوع در بازی باعث ایجاد مشکل میشه.

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دقیقا منظورم روند گیم پلی کسل کننده هست، همین که بکشی بری جلو که نشد محتوا، دوست دارم روایت داستان جذاب تری داشته باشه و یکم منطقی تر بشه.اگر نسخه سوم دقیقا روند دو نسخه قبلی رو ادامه بده پس نسخه جدید نیست و دچار تکرار میشه، و درجا زدن بزرگترین ضعف برای بازی‌های یک سری هست.شما نگاه کن برای چی بعضی از منتقدین به نسخه دوم نمرات کمتری نسبت به نسخه اول داده بودن؟عدم نوآوری؟! بالاخره عدم ایجاد تنوع در بازی باعث ایجاد مشکل میشه.

اکثریت منتقدا نمره بیشتری به نسخه دوم دادن. در ضمن نمی تونن سازنده ها بازی رو یه دفه به Racing تغییر ژانر بدن که، نوآوری توی نسخه دوم وجود داشت، روند Set-Piece محورش بسیار عالی و درگیر کننده بود و به همین شکل هم اگه نسخه سوم عرضه بشه، هیچ وقت کسل کننده نخواهد شد.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اکثریت منتقدا نمره بیشتری به نسخه دوم دادن. در ضمن نمی تونن سازنده ها بازی رو یه دفه به Racing تغییر ژانر بدن که، نوآوری توی نسخه دوم وجود داشت، روند Set-Piece محورش بسیار عالی و درگیر کننده بود و به همین شکل هم اگه نسخه سوم عرضه بشه، هیچ وقت کسل کننده نخواهد شد.
به نظر من اگر تغییر در طراحی محیط‌ها، اسلحه‌ها، دشمن‌ها و... و همچنین روایت داستان ندند، ارزش بازی کمتر خواهد شد.البته با وفاداری به المان‌های اصلی سری.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
به نظر من اگر تغییر در طراحی محیط‌ها، اسلحه‌ها، دشمن‌ها و... و همچنین روایت داستان ندند، ارزش بازی کمتر خواهد شد.البته با وفاداری به المان‌های اصلی سری.
اي بابا.بازي هميشه تو محيط فضاپيما بوده.شكل فضاپيما هم هميشه ثابته.مگه اين كه تا اون موقع يك فضاپيما جديد بسازن.اين از اين
اسلحه ها هم تنوع خوبي دارن.فقط اشكالشون اينه كه كمتر به كارت ميان و اكثرا از Plasma Cutter يا Pulse Rifle استفاده ميكنن
به موجودات و دشمن هاي بازي هم هيچ اعتراضي وارد نيست.چون ديگه نهايت خلاقيت رو تو اين قسمت داشتن!:d
روايت داستان هم تو نسخه 2 نسبت به نسخه اصلي صد در صد پيشرفت داشت و حتما اين پيشرفت رو در قسمت بعدي هم خواهيم داشت

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بعد از جریان RE6 (که یه فن زد همه دنیا رو با ساختن چندتا لوگو و تیزر فیک سرکار گذاشت) دیگه به هیچ کدوم از این شایعه ها اعتماد ندارم

امیدوارم هر چه زودتر EA نسخه سوم رو تایید کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر