تایید عنوان جدید Platinum Games در فامیتسو

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
max_anarchy-300x225.jpg

پروژه جدید Platinum Games که Max Anarchy نام دارد، در فامیتسو معرفی‌ شد. اطلاعات زیادی از بازی به دست نرسیده و تنها چیزی که روشن است، اکشن بودن بازی و عرضه شدن آن امسال در ژاپن می‌باشد. اسکنی که در بالا مشاهده می‌کنید مال همین عنوان می‌باشد.

• یک عنوان چندنفره آنلاین
  • Jack Cayman از Madworld در این بازی حضور خواهد داشت.
  • به طبق گفتهای Inaba, آنلاین بازی، به دلیل اینکه تا الان چنین ژانر‌ی اختراع نشده، به سختی قابل هماهنگ کردن است.
  • بخش تک نفره به همراه داستان نیز موجود می‌باشد.
منبع

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
میبخشید Bayonetta جان، ولی من حــالم از این شرکت و مدیرش و بازیاش بهم میخوره! آهنگ های آشغال ژاپنی، کرکتر های غیر قابل باور و خیلی لوس، گرافیک داغون، گیمپلی ژاپنی و...
در کل بازیهای این شرکتی مخلوطی از عناوین غربی و ژاپنی هستن تا ژاپنی هارو با بازیهای غربی آشنا کنن، ولی غربی ها اصلاً ازشون خوششون نمیاد، من هم که عادت کردم به بازیهای غربی اصلاً نمیتونم با بازی های این شرکت کنار بیام، چه Bayonetta چه Vanquish رو من یک چهارم بازی رو که رفتم رسماً حالم بد شد!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
میبخشید Bayonetta جان، ولی من حــالم از این شرکت و مدیرش و بازیاش بهم میخوره! آهنگ های آشغال ژاپنی، کرکتر های غیر قابل باور و خیلی لوس، گرافیک داغون، گیمپلی ژاپنی و...
در کل بازیهای این شرکتی مخلوطی از عناوین غربی و ژاپنی هستن تا ژاپنی هارو با بازیهای غربی آشنا کنن، ولی غربی ها اصلاً ازشون خوششون نمیاد، من هم که عادت کردم به بازیهای غربی اصلاً نمیتونم با بازی های این شرکت کنار بیام، چه Bayonetta چه Vanquish رو من یک چهارم بازی رو که رفتم رسماً حالم بد شد!
این بخاطر اینه که تا الآن هرچی ساختن جز آشغال های این نسل بوده و سران این کمپانی همه از جک جوون های پور.ن استار تازه به دوران رسیده ژاپن هستن که تا الآن دیگه ته ته ته هنرشون ، افتضاحی به نام Resident Evil هستش :)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این بخاطر اینه که تا الآن هرچی ساختن جز آشغال های این نسل بوده و سران این کمپانی همه از جک جوون های پور.ن استار تازه به دوران رسیده ژاپن هستن که تا الآن دیگه ته ته ته هنرشون ، افتضاحی به نام Resident Evil هستش :)
و صد البته DMC....البته یه جیزی را درست می گن,این آهنگ های ونکوییش خیلی رو مخ بود.اصل با فضا جور نبود....

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا

چقدر سلیقه ـت عالیـــه پسر :|، خوبه خودت به Vanquish نمره ی 8.3 دادی. :D
کیوان جان حرف خوبی زدی :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
منم از بازیهای با تم ژاپنی به معنای واقعی حالم بهم میخوره!!مخصوصا Final Fantasy ها!!:-& ولی نمیدونم چرا با بازیای این شرکت عجیب حال میکنم!:D هم از Bayonetta خوشم اومد هم Vanquish.
امیدارم هرچه زودتر سره عقل بیان و این سگا رو ول کنن برن زیره دست یه ناشر که دو زار مارکتینگ حالیش باشه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اینها از اثارات و عوارض تازه تحریریه شدن هست شما زیاد خودتو ناراحت نکن ! :)
و از میکامی هم تقاضا داریم روی Soundtrack های این بازی از ساز های زهی، تمپک و سنتور استفاده کنن تا عواطف و روحیات حساس دوستان لطمه نبینه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 619 and Isildur

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ولی غربی ها اصلاً ازشون خوششون نمیاد،
شما سندی مبنی بر این حرفت داری ؟ چون تا اونجایی که من میدونم شما هم مثل بیشتر ما توی ایران زندگی می کنی پس نمی تونی به جای یوزر های اون سر دنیا حرف بزنی. اگر مدرک دیگه ای هست ما را هم مطلع کن.

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
madworld!!!

آخه اون چه ربطی داره!:-o
باز اگه می گفتن مثلا نرو از devil may cry رو قراره بزاریم تو bayoneta2 آدم سعی خودش رو می کرد باور کنه!:))

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
یه سریا خوششون میاد، یه سریا نمیاد ، خوب این خیلی طبیعیه! اما مشکل اینجاست که این فرهنگ بین هیچکدوممون جا نیوفتاده که سلیقه و نظر افراد رو جولوشون لِه نکنیم...
این برای بار چندم
اگر از شخصی مثل من بپرسی که تم ژاپنی یعنی چی، میگم نهایت احساسات ! حتی توی بازی هایی مثل Bayoneta! که رد و امثالش تو غرب پیدا نمیشه، خیلی ها توان درک این موضوع رو به درستی ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر