تایید رسمی سری 2 بازی های Wet و Nau*hty Bear

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
wet.jpg

استدیو A2M در اخرین کنفراس خود رسما ساخته سری دوم بازی های Wet و Nau*hty Bear را اعلام کرد.

همچنین مسئول این شرکت یعنی اقای Jamie Leece در ادامه سخنانه خود گفته است که شرکت ما در حاله حاضر در حاله کار بر روی چهار بازی میباشد.

او در ادامه صحبت های خود گفته است که 2 ما دو بازی جدیدبه نام های Doritos Crash Course و Rango را برای شبکه Live را در دسته ساخت داریم که به زودی عرضه میشود و 2 بازی دیگر مربوط به ساخته عناوین قدیم ما میباشد.

اقای Jamie Leece در سخنانه پایانی خود گفته است که ما فعلا موفق شده ایم ساخت بازی SIMS3 نسخه WII ان را به پایان برسانیم.. همچنین ما چند عنوان معرفی نشده دیگر برای پلتفرم های Xbox360 , PS3 , DS , WII و شبکه های XBL و PSN را داریم.

منبع:http://www.vg247.com/2010/11/08/naughty-bear-wet-sequels-announced/#more-128004

Last edited by a moderator:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تا اونجایی که من شنیدم Nau*hty Bear بازی بدرد بخوری نبود. حکمت ساخت شماره 2 چیه الله و اعلم.

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
لطفا در استفاده از کلمه Naug*ty در سایت احتیاط به خرج دهید :D (این کلمه رو در پست ها ویرایش کردم)

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
لطفا در استفاده از کلمه Naug*ty در سایت احتیاط به خرج دهید :D (این کلمه رو در پست ها ویرایش کردم)

از اين به بعد بگيم خرس بی فرهنگ خوبه؟ :D

شديداً در عجب ميباشيم که اين بازی خرس بی فرهنگ چی داشت که نسخه دوم بخوان براش بزنن؟ :D

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
الان هزار نفر گفتن که بازی "خرس شریر !" فلانه و ارزش ساخت نداره! چرا همگی پستهای همو تکرار میکنید؟
WET بازی بود که از نظر خشونت منو راضی کرد و نسبتا خوب بود... بسی خوشحال شدم از این خبر:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر