تایم، Mass Effect 2 را آواتار دنیای بازی نامید...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,257
نام
امیرحسین
kcgsw6.jpg
مجله ی تایمز در جدید ترین شماره ی خودش در مقاله ای تحت عنوان:":لیستی از کار هایی که باید انجام بدهیم."("The Short List of Things to Do")به تمجید از mass effect 2 پرداخت و درباره ی آن گفت:
دو سال بعد از عرضه ی عنوان نخست مس افکت 2 با داستانی بهتر و گیم پلیی پر بارتر و یک نقش آفرینی پر از مبارزه برگشته است و می توان گفت:
مس افکت آواتار بازی هاست با این تفاوت که داستان بهتری دارد...
" The state of the art in grand-scale, two-disc space operas, Mass Effect 2 picks up two years after the end of the first installment of its galactic-noir story line. With beefier combat added to the role-playing, it's the Avatar of video games — except it's better written. "

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
شما با کیفیتشو نشون بده ....
من مشکلی با اواتار ندارم بابا ... میگم فیلمش همچین چیزی که باید باشه نیست که مردم
میگن چی میگن به قول معروف میگن همچین .... نبود که بیاد رکورد تایتانیک رو بزنه و این بازی
بیاد باهاش مقایسه بشه و ....
مثله بقیه فیلم های تخیلی بود همین فقط :biggrin1:

بابا چی میگید آواتار چیزی نیست :d

شما اگر فیلم رو 3D ببینید فهمید تو این زمینه شاهکاریه و این همه استقبال و نقد های مثبت به خاطر همین ویژگی هست ! خدا رو شکر بر خلاف بازی ، نشریه خوب برای فیلم به زبون شیرین فارسی (دنیای تصویر) هست که بخونید ! نخواستید این همه سایت مثل IMDB و Movie Web !!

Merlin 2012

کاربر سایت
Jan 3, 2010
120
نام
merlin
جان هر کی دوست دارید وقتی از یه اثر هنری چیزی نمیفهمید احتیاج نیست که اون رو هوار بزنید ! شما باید فیلم هایی مثل باغ مظفر و شب های برره و اخراجی ها ببینید ! lol

اقای spore چند تا از دوستان هم همین نظرو داشتن و اومدن گفتن شما حقه توهین کردن به
نظر من و بقیه رو ندارید تو هم اگر غیر از این فکر میکنی مثله بقیه بیا نظرتو بگو
نه که .... من این طور برداشت کردم با شما هم حرفی ندارم استاد

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
جان هر کی دوست دارید وقتی از یه اثر هنری چیزی نمیفهمید احتیاج نیست که اون رو هوار بزنید ! شما باید فیلم هایی مثل باغ مظفر و شب های برره و اخراجی ها ببینید ! lol
شما دوست من در کل عمرت چندتا اثر هنری دیدی؟

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
شما دوست من در کل عمرت چندتا اثر هنری دیدی؟

به شما هیچ ارتباطی نداره که من چند تا اثر هنری دیدم ! شما هر وقت تونستی عقده و کینه ای که از میکروسافت داری رو از دلت خالی کنی بیا اینجا سوال بپرس ! ( عقل کل سایت )
اقای spore چند تا از دوستان هم همین نظرو داشتن و اومدن گفتن شما حقه توهین کردن به
نظر من و بقیه رو ندارید تو هم اگر غیر از این فکر میکنی مثله بقیه بیا نظرتو بگو
نه که .... من این طور برداشت کردم با شما هم حرفی ندارم استاد
من دارم نظرم رو میگم ولی یه سری از دوستان که تا همین الان یه تریلر از اواتار ندیدن برای ما شدند منتقد ! lol
ناراحت نشو این دوستان فقط برا خودنمایی این حرفا رو میزنن مثلا بگن ما هم هستیمو الکی
مخالفت کنن

اوه تو رو خدا اینجوری حرف نزن خدا قهرش میگیره !!!! اخه من مثلا بخوام خودم رو به تو نشون بدم که هنوز 1 ماه هم توی سایت نیستی ! بسی خوشحال شدیم مثل اینکه کلوپ داره گسترده میشه !!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
الان چندتا سئوال بی جواب هست که باید معلوم بشه..

سئوال 1
به نظر شما چرا تایمز ME2 رو با آواتار مقایسه کرد
؟

الف- به خاطر اینکه هر دو اثر یک تحول و یا شگفتی بودن
ب- به خاطر شباهت وجود موجودات فرا زمینی بی ریخت
ج- به خاطر اینکه تایمز کلاً شاد مغزه
د- به خاطر کوچک وخار کردن ME2 چون آواتار هیچی نیست

سئوال 2
آواتار چه نوع فیلمی هست؟

الف- یک تحول در سینما
ب- یک فیلم چرت که فقط فروش بیخودی داره
ج- یک فیلم معمولی مثل شبهای برره و جایزه بزرگ
د- فیلمی که ذهن جوانان معتقد و پاک ایران زمین رو به سمت استکبار جهانی میکشونه

سئوال 3
اگر تایمز آواتار رو با Liitel Big Pelant مقایسه میکرد نظرات کاربران چه طوری بود.؟

الف- آواتار بهترین فیلم تاریخ سینماست که انقلابی برپا کرد
ب- تایمز بهترین مجله تاریخ جهان و مفسرینش با مغز ترین افراد با هوش 140 هستن.
ج- بهترین تشبیح برای LBP همین آواتار هست و دقیقا از لحاظ محتوا با هم برابری میکنن
د- چشم طرفداران 360 به خاطر نداشتن چنین شاهکاری باید از کاسه دربیاد.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آواتار یه فیلم خوش ساخت از لحاظ بصریه.. همین، با تکنولوژی IMAX هم فیلمبرداری شده که مردم سه بعدی ببینن قند تو دلشون آب شه. شماها کدومتون سه بعدی دیدی این فیلم رو که دارید واسه آواتار خودکشی میکنید؟! یه سریاتون باید الان بستری شید چون خون زیادی ازتون رفته انقدر خودتون رو به در و دیوار کوبیدید، تلف میشدا! از نظر بصری بله فوق العاده است.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
مفتخرم که بگم اواتار تایتانیک رو له کرد.
به تمام فن های اواتار تبریک میگم.بالاخره به ارزوم رسیدم!
$1,840,797,418

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
آواتار یه فیلم خوش ساخت از لحاظ بصریه.. همین، با تکنولوژی IMAX هم فیلمبرداری شده که مردم سه بعدی ببینن قند تو دلشون آب شه.
Imax تصویر 3 بعدی نیست سیاوش ! :biggrin1: تصویر Ultera Wide هست ! در صفحه های چندین برابر پرده های سینمای معمولی ! البته اواتار به صورت Imax 3D هم فیلم برداری شده .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان عزیز لطفا به موضوع تاپیک دقت کنید

این خبر در مورد بازی ME2 و در وصف این بازی بود نه Avatar

پس خواهشا حاشیه نرید

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Imax تصویر 3 بعدی نیست سیاوش ! :biggrin1: تصویر Ultera Wide هست ! در صفحه های چندین برابر پرده های سینمای معمولی ! البته اواتار به صورت Imax 3D هم فیلم برداری شده .

همون منظور IMAX 3D بود.. خو چمدنم به دلیل نداشتن علاقه به این مباحث پیشم نگرفتم :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
وقتی که روزنامه بی سوادی مثل ......... میاد و میگه جیمز کامرون یک کارگردان معمولی هست:eek::eek:انتظار نمیشه داشت که مردم در مورد فیلمهای شاهکار او چنین قضاوتهایی داشته باشن.
ظاهرا دوستانی که این فیلم رو شکلاتی کردن یا نمیدونن کارگردان این فیلم جیمز کامرون هست یا نمیدونن جیمز کامرون کی هست.
جیمز کامرون کارگردان فیلمهای:ترمیناتور 1 و 2 . دروغهای حقیقی . تایتانیک هست.پس لطفا انفدر زود قضاوت نکنید

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دقیقا مشکل ما با جیمز کامرون اینه که کارگردانیه که فیلمایی مثل تایتانیک و آواتار و دروغ های حقیقی تو کارنامه اش هست. اصولا خب فهم عمومی فیلمای آبگوشتی رو بیشتر می پسنده همونطور که تو موسیقی هم آهنگای بند تمبونی رو بیشتر میپسنده: نمونه داخلی ساسی چکمه، انیشمز که اسمش رو میارم دلم میخواد بالا بیارم. نمونه لس آنجلسی، بیژن مرتضوی، شادمهر، و چمیدونم امثال اون یارو که میگفت از اون بالا کفتر میایه یا از این قبیل. نمونه غربی، امینم، 50 سنت، دو ریالی، 5 شاهی، 10 روپلی، 21 لیر، 14 شیلینگ، 38 درهم، 99.99 دلار، 44 دلار کانادا، 20000000 دلار زیمبابوه و ...

پ.ن: موال > سلیقه عمومی

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مرسی سیاوش.
مشکل یک چیز نیست،‌ چند چیزه. مهمترینش اینه که همه خودشون رو تو همه چیز صاحب‌نظر و اهل فن می‌دونن، من وقتی میرم در مورد موسیقی حرف میزنم؛ چون نمیدونم چی به چیه و فقط یه گوش‌دهنده معمولی هستم،‌ ادعایی هم نمی‌تونم بکنم. شما هم وقتی هنوز فرق لانگ‌شات و شکسپیر رو نمی‌تونی از هم تشخیص بدی خود به خود این حق که در مورد فیلم و سینما اظهارفضل از جایگاه دانشمندی بکنی ازت سلب میشه.
و نه تنها سرتونو نمي‌ندازید پایین و به حرفای بقیه‌ای که اهل فن هستند گوش بدید؛‌ و فوقش بگید من با نظرتون مخالفم،‌ با کمال حماقت توهین می‌کنید و حرف از اثر هنری و غیرهنری می‌زنید؛‌ که فقط کافیه ازتون بخوان مثلا یه مدیوم رایج تو اثر هنری سینمایی مثل پیرنگ باز (که حالا من نمیدونم چرا همه فکر می‌کنند باید اینجوری کار بشه تا اثر معناگرا بشه ولی خب چیزیکه رایجه) چیه، احتمال این‌که مغزتون بسوزه خیلی زیاده.
هزار و دو دلیل وجود داره که آواتار فیلم بسیار خوبیه؛ برای شما. هزار و دو دلیل وجود داره که آواتار فیلم خوبی برای شما باقی میمونه، یه فیلم صرفا برای Entertainment و عامه مردم؛ نه سینماگرا.
از این هزار و دو دلیل یکیش اینه که فیلمی که سینما رو به سمت جایگزین کردن CG به جای اکت و بازی واقعی بازیگر ببره جز ضربه زدن به سینما کاری نمیکنه؛ مثل موسیقی میشه که فقط نت‌هاشو میشه دید.
یکیش اینه که داستان فیلم به معنای واقعی کلمه مزخرفه؛‌ از کلیشه گذشته و احمقانست حرف همه کسایی که دم از پیام مهم ضد امپریالیستی فیلم می‌زنند،‌ فیلمی که با بودجه امپریالیست ساخته شده و با فروشش قراره برن جزیره بخرن،‌ حالا برای من حاوی پیام شده ؟ بمب‌افکنی که بمب اتم حمل میکنه پیامش هرچی باشه؛ صلح نیست.
اینا نکاتیه که انکارش با واقعیت مغایره و دیگه نظر نیست،‌ اونجاشعره؛ اما یه سری چیزا هم نظر شخصیه‌؛‌ مثلا اینکه من از CG بیزارم و دوست دارم فیلم رو با اکشن نولانی ببینم؛ چیزی که سعی شده باشه همه چیزش واقعی بشه تا حد امکان.
حالا چهارهزار و سیصد دلیل هم بیارید که این فیلم فیلم خوبیه،‌ در نهایت همش در یک جمله که دیدن این فیلم سه بعدی خیلی حال میده خلاصه میشه؛ که دلیل کافی برای خوب بودن فیلم از نظر کسی که لــــــــــــااقـــــــــل پشت دوربین رفته و چهارصفحه فیلم‌نامه نوشته نیست.
شما فن آواتاری؛ آفرین. من فن آواتار نیستم،‌ باهاش مشکل هم دارم؛‌ اما قطعا تجربه خیلی خوبی میتونه باشه دیدنش بصورت سه بعدی اما وقتی که به عنوان یه فیلم که صرفا برای سرگرمی و فان خوبه.
شماها؛ طرف حسابم تو این جمله فقط فن‌های اکس‌باکسه؛ حالا اگه از فن‌های سونی هم شامل این قضیه میشه خودتون اضافه کنید؛‌ اجازه به خودتون میدید هرچی دوست دارید بگید؛ وبلاگ بزنید و خوشحال باشید. حداقل باید به کسی که مخالف شماست این اجازه رو بدید که رفتار متقابل داشته باشه.

پست طولانیه و هیچکدوم از عرفای سایت ما نمی‌خونند
905.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر