تاپیک xbox360 داران خورموج

خودتون رو معرفی می کردین خوب می شد ;)

دوست عزیز مهدی محسنی هستم ، بخش گیم و نرم افزار الماس رایانه هستم ( البته از بازی هم چیزی سرم نمیشه :p) بیشتر تو کار نتم تا بازی - بازی هم باشه PC هال میکنم و فعلا تجربه با xbox ندارم

دوست عزیز مهدی محسنی هستم ، بخش گیم و نرم افزار الماس رایانه هستم ( البته از بازی هم چیزی سرم نمیشه :p) بیشتر تو کار نتم تا بازی - بازی هم باشه PC هال میکنم و فعلا تجربه با xbox ندارم

خیلی ممنون مهدی . . . خوشبختم . امیر هستم کوچک شما انشاالله Xbox هم تجربه می کنی .

سلام بچه ها خومو.
بچه دیرم.
کسانی که علاقه به این قاب دارن که براشون درست کنم و با رنگهای متنوع که خودشون بخان پیام خصوصی بدن در خدمتیم.خودتون قاب رو ارسال میکنین من انجامش میدم میفرستم.تو خورموج اشنا هم دارم که بهم اعتماد کنین به کارم.امین فولادی.علی حیاتی.خضر زارعی
اینم عکس:
ur842uxtq8tqmna15g4f.jpg
rbdpytnmbmrjkki6zepy.jpg
24uap1xelkdmp9zg1byi.jpg
هر رنگی بخاین

سلام. بروبچ الماس رایانه 50 تا بازیه ایکس باکس آورده:-o. برید بازیهارو بخرید تا تموم نشده. من دو بازی rdr:undead nightmare و fifa 11 رو گرفتم. undead خیلی باحاله حتما بخرید البته الماس دیگه نداره چون من خریدمش .

یکم بوداره قضیه ؟نه!!!

ببینم داداش شما بازیهارو همینجوری ازشون گرفتی یا خریدی؟:d

اخه اینجور که شما تعریف میکنی اخطار میگیری حلا ببین این خلیله کی چشش بت بیفته :))

پس دادین به جهنم بلیت مجانی :d
کی می گه امشب با حامد خلاف سنگینه؟ گی میگه هر کی میزنه xboxغمگینه؟

مارو باش مردم تو تاپیگشون قرار تو live میزارن ما تو سالن!!!!!=))=))=))=))=))

سلام hidden_3000 شما گففتيد كه xbox 360 رو آپديت كرديد
خودتون آپديت كردين يا دادين كسي لطفا به ما هم بگين:(
درود بر شما.دوست عزيز پيشنهاد ميكنم كه خودتون آپ نكنيد و ببريد پيش متخصص تا براتون آپديت كنه.ببينيد اگر دسترسي به بوشهر و آدرسي كه دادم نداريد ميتونيد از اون 2 آدرس اينترنتي كه بهتون دادم بازي رو تهيه و بازي رو پچ كنيد كه نيازي به آپ نداشته باشه.ولي بهتر هست كه آپديت كنيد چون بعد از آپديت ديگه نيازي به هيچگونه پچ نيست و راحت ميتونيد هر بازي رو اجرا كنيد و وارد لايو بشيد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or