تاپیک Xbox 360 داران گیلان

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان سلام
راستش من تصمیم گرفتم یه Xbox بخرم ، حالا از بچه های رشت که پرسیدم میگن فقط غلامی تو رشت داره ( خودم مازندران رندگی میکنم ) ، خودمم یه روز رفتم سبز میدون مغازشو دیدم ( حدود 3-4 ماه پیش ) . حالا میخوام بدونم این غلامی آدم منصفیه ؟!
بعد الان الیت با بُرد جاسپر رو چند میده ؟!
بعد اینکه میگه یکسال ضمانت میده ، یعنی چجوریه ؟! اگه سه چراغه شد تعمیر میکنه یا کلا یکسال خدمات پس از فروش داره ؟!
(آخه بچه ها میگن برای هر بار آپدیت 15 میگیره ! البته مشکل من آپدیت کردن نیست ، همینجا خودمم میتونم آپدیت کنم ولی شرایطش رو میخوام بدونم )
یه سوال دیگه هم اینکه اگه 6-7 ماه دیگه بخوام دستگاه رو بفروشم چقدر از قیمتش کم میشه ؟!
سوال آخرمم هم اینه که ، اینکه میگن یه غلامی هست و یه رشت درسته ؟!
مرسی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
دوستان سلام
راستش من تصمیم گرفتم یه Xbox بخرم ، حالا از بچه های رشت که پرسیدم میگن فقط غلامی تو رشت داره ( خودم مازندران رندگی میکنم ) ، خودمم یه روز رفتم سبز میدون مغازشو دیدم ( حدود 3-4 ماه پیش ) . حالا میخوام بدونم این غلامی آدم منصفیه ؟!
بعد اینکه میگه یکسال ضمانت میده ، یعنی چجوریه ؟! اگه سه چراغه شد تعمیر میکنه یا کلا یکسال خدمات پس از فروش داره ؟!
(آخه بچه ها میگن برای هر بار آپدیت 15 میگیره ! البته مشکل من آپدیت کردن نیست ، همینجا خودمم میتونم آپدیت کنم ولی شرایطش رو میخوام بدونم )
یه سوال دیگه هم اینکه اگه 6-7 ماه دیگه بخوام دستگاه رو بفروشم چقدر از قیمتش کم میشه ؟!
مرسی
ُسلام

اول اینکه اصلا از رشت نخر . چون قیمت ها فضایی هست.

مثلا غلامی یه دستگاه آرکید با برد جاسر رو میده 350 تومن که تو تهران تا 270 هم میتونی گیر بیاری

قیمت الیت هم باید زنگ بزنی و بپرسی اینم شمارش:2221295-2229386 البته قبلش 0131 یادت نره :biggrin1:

در مورد ضمانت نمی دونم خودم 6 سال پیش یه ps2 ازش گرفته بودم .ولی یادم نیست چجوری ضمانت می کنه دستگاه رو.

ببین تو ایران به جهت اینکه ماکروسافت نمایندگی نداره و اکثر دستگاه ها بصورت غیر قانونی (البته از نظر ماکروسافت) وارد ایران میشه قیمت ها ثابت نیستن و همیشه تغییر می کنند و هر کی یه قیمت میده که در مورد غلامی اشاره کردم. شما هم میتونی مغایر با قیمت همون زمانی که می خوای بفروشی البته 100 تومن کمتر و به شرط سالم بودن کامل و بن نشده بفروشیش.

در مورد اینکه یه غلامی هست و یه رشت که اصلا موافق نیستم. درسته سابقه غلامی زیاده ولی فروشگاهایی مثل شهر سی دی الوند و عصر جدید زدن رو دست غلامی.

آدرس و شماره تلفن فروشگاههای بالا رو هر کدوم بخوای بگو تا pm کتم برات تا قیمت بگیری.
موفق باشی.

finix

کاربر سایت
Mar 10, 2007
29
دوستان سلام
مرسی

سلام.من دستگام رو كه واسه اپديت بردم پيش غلامي ازم 15 تومن گرفت ولي گفت دفه هاي بعد ديگه هزينه نداره.تازه اگه گارانتي داشته باشه بدون هزينه هست.2هفته پيش كه اونجا بودم اركيد رو با ضمانت 315 ميداد.يه سر به بزرگمهر هم بزني بد نيست.فقط حواست باشه كه مدارش جاسپر باشه .پيشاپيش هم مباركه...

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
نه دیگه لایو نمیرم

فقط آفلاین

میگم یه چند بار بیام پیشت برای تمرین باز کردن قاب ایکس باکس:blushing::blushing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟