تاپیک Xbox 360 داران گیلان

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سلام دوستان.ببخشید کسی میدونه توی رشت میشه باندل Gears of War 3 رو گیر آورد یا نه؟کجا قیمتش مناسب تر هست؟بعد من از غلامی پرسیدم میگفت برنرمکس رو میدن 4000 تومان هر DVD بعد گیم اور زده 5000 هر DVD چجوریاست؟اونجور که تو صفحات قبل دیدم گفته بودین قیمتش از غلامی بهتر هست.

Gholamishop

کاربر سایت
Aug 15, 2010
12
سلام دوستان.ببخشید کسی میدونه توی رشت میشه باندل Gears of War 3 رو گیر آورد یا نه؟کجا قیمتش مناسب تر هست؟بعد من از غلامی پرسیدم میگفت برنرمکس رو میدن 4000 تومان هر DVD بعد گیم اور زده 5000 هر DVD چجوریاست؟اونجور که تو صفحات قبل دیدم گفته بودین قیمتش از غلامی بهتر هست.

لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید
:d

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
دوستان روش جدید J-TAG , RESET GLITCH رو کسی انجام میده ؟ یکی از عزیزان به من گفت ولی ظاهراً انجام نمیده.اگه کسی انجام میده به ما بگه.

آخرین ویرایش:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
الان گیم اُور خیلی وقته که قیمت برنر مکس رو گذاشته 3000 تومن! میدونم زودتر از قلامی هم آورد پایین، اول 3500 تومن بعد 3000 تومن!
این باندل گیرز 3 رو هم همین دیروز که رفتم بازی بگیرم، دیدم که آورده گیم اُور!

naderdaie69

کاربر سایت
Jun 30, 2008
30
mass effect 3

سلام امروز ساعت 7 رفتم گیم اور بازی 3 mass effect گرفتم ، خیلی توپه کاری کردن که تو بازی آرم فروشگاشون میاد . گفتم کسایی که منتظر این بازی بودن برن بگیرن

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
اول این که دست بردن تو سورس بازی یه چیز دیگست، نه اینی که شما میگی. اونی که میره کنار زمین PES12 ، تبلیغ رو عوض کنی، میشه سورس بازی.
این کار هیچ ربطی به سورس بازی نداره، در ضمن جایی که بازی هاش رو همه از هم کپی می کنند ، این حرفا دیگه معنی نداره.

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اول این که دست بردن تو سورس بازی یه چیز دیگست، نه اینی که شما میگی. اونی که میره کنار زمین PES12 ، تبلیغ رو عوض کنی، میشه سورس بازی.
این کار هیچ ربطی به سورس بازی نداره، در ضمن جایی که بازی هاش رو همه از هم کپی می کنند ، این حرفا دیگه معنی نداره.

نسخه بدون لوگوتون رو میدین ؟!

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
مهرشاد جان سلام
داداش شما که قدیمی این کار هستین چرا داداش ؟
هر گونه دست بردن توی بازی چه سورس یاغیر سورس توی لایو 100% خطر ناکه

به نظر من با این گونه کارا اعتبار کارای عالیتونو دارین کم میکنین x_x

البطه این نظر شخصیه منه ببخشدی که جسارت کردم
یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر